sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Deca Dick

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 39
Waga 83
Wzrost 179
Obwód ramienia 37
Obwód klatki 113
Obwód uda 49
Obwód talii 8
Staż na siłowni długi z przerwami plus sztuki walki
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) wysokobiałowa
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe deca i testosteron
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu wzmocnienie stawow plus definicja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia poczatek 13tyg koniec 3 tyg temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tycia
Stan zdrowia dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia nie
PPM (podstawowa przemiana materii) dobra
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) 100/120/90
Wysłana -
miczelx
Wiec kazdy lekarz jest tym wlasnie samym lekarzem do ktorego Ty chodzisz?
Twoja wypowiedz swiadczy jedynie o tym ze jestes aroganckim smarkaczem bez szkoly, co zycie szybko zweryfikuje
a kredyt bierze sie na dom, na otwarcie klubu nocnego, nie na zycie Ty bogaczu

milo mi zostac gosciem bez szkoly mimo mgr'a przed nazwiskiem, tak wiec prosze mnie nie obrazaj takimi tekstami. a co do kredytu na dom to za rok kupuje mieszkanie na wlasnosc bez kredytu, za wlasny zarobiony w uk hajs, i co, zal dupe sciska?
Wysłana -
masz magistra,tak nawiasem to nic wielkiego,a nie rozumiesz dlaczego milczex sadzi ze nie masz szkoly?? hehehe dobre
Wysłana -
nvm, i tak mam to w powazaniu.
Wysłana -
dalej nie rozumiesz,szkoda energi i uwagi
Wysłana -
stojeden
zal dupe sciska?

Zal mi Ciebie bardzo mocno.
Wysłana -
Robicie burdel w temacie...
Wysłana -
hcp
Mieszkam w uk 10 lat i lekarz lekarzowi nierowny,jeden pomoze bez problemu drugi nie,tak jak w pl,co do kredytow powiazanych z gp pierwszy raz slysze a juz to ze skierowanie na badania sugerujace ze koksujesz maja wplyw na wysokosc stawki ubezp. na zycie to juz przesada:)

Nie ciekawie macie tam z brytyjską służbą zdrowia.
Wysłana -
Zalezy od "pułapu" porady, lekarz pierwszego kontaktu w UK to dno calkowite,
Natomiast np. leczenie onkolgicznie to przepasc miedzy PL a UK , na rzecz UK oczywiscie
Minusem jest trudnieszy dostep do badan lab oraz obrazowych i duzo wieksza oplata za takie badania, inna moda, nie ma takiego parcia na badania lab jak w PL, nisza rynkowa.
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź