SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Dick

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10436

Ankieta

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

39

Waga

83

Wzrost

179

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

113

Obwód uda

49

Obwód talii

8

Staż na siłowni

długi z przerwami plus sztuki walki

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

wysokobiałowa

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

deca i testosteron

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

wzmocnienie stawow plus definicja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

poczatek 13tyg koniec 3 tyg temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

100/120/90
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Dawki dobiera sie indwywidualnie sugerujac sie wynikami prolki i moniutorujac je po pewnym czasie od wlaczenia cabaseru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
i jaki problem ze xrobienie badan w uk? bo nie rozumiem... ja ide do swojego gp, mowie co chce i wszystko mi pisze, no dobra, homocysteiny nie chcial mi wypisac ale tak to wszystko od hormonow przez watrobe lipidy itd

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2172
Ide dzisiaj do swojego gp zobaczymy czy da mi skierowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 668
Da jak powiesz że masz problemy z sexem i brak energii no i da ale zapisze w papierach i możesz zapomnieć o tanim ubezpieczeniu na życie w UK bo bite koksy ja osobiście w UK polecam stronę https://www.medichecks.com testy robisz jakie chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ale p******isz.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Chcesz jakos konkretnie to rozwinac ? brales kiedys kredyt w UK ? wiesz jaki wplyw na to moze miec historia od gp ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15718 Napisanych postów 17792 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195099
kokosz1978
w Coventry no zerowa w sumie nie wiem tylko czemu nikt nie sugeruje odbloku teraz typu clomid ,nolvadex na tym poziomie tylko
kazdy zaleca jechać jeszcze na teściu i dopiero pozniej odblok mogłbyś mi to jako laikowi wytłumaczyć?


Testosteron propionat działa 3-4 dni a deka 3 tygodnie. Zablokowalo cie i do tego pewnie wysoka prolaktyna , stąd problemy ze wzwodem. Nie musisz wbijać testosteronu możesz rozpocząć odblok HCG i potem clomid i nolvadex ale może może być ciężej ruszyć 'generała'. Ja bym zrobił tak:

1. Badania
Testosteron
Estradiol
Prolaktyna
2 załatwił
Testosteron propionat i wbijal 100mg co drugi dzień przez 4 tygodnie i tydzień 50mg
Cabaser 1-2 tabletki albo coś na zbicie prolaktyny
3. Odblok
3 dni po ostatnim propie HCG 2500j co 3 dni aż wybierzesz 15000j. 3 dni po HCG clomid 50mg dziennie na noc przez3 tygodnie, nolva 10 mg na noc przez 4 tygodnie i proviron 1-2 tabletki dziennie przez 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
miczelx
Chcesz jakos konkretnie to rozwinac ? brales kiedys kredyt w UK ? wiesz jaki wplyw na to moze miec historia od gp ?


p******enie odnosilo sie do tego ze trzeba naklamac zeby cos dostac. nieprawda. ja do mojego lekarza powiedzialem wprost i ten stwierdzil ze skoro nie moze mnie odwiezc od pomyslu klucia dupska to przynajmniej pomoze mi w ten sposob = pisanie skierowan na badania. a co do kredytow to nie wiem, zarabiam duzo i nie potrzebuje zyc na kredyt.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wiec kazdy lekarz jest tym wlasnie samym lekarzem do ktorego Ty chodzisz?
Twoja wypowiedz swiadczy jedynie o tym ze jestes aroganckim smarkaczem bez szkoly, co zycie szybko zweryfikuje
a kredyt bierze sie na dom, na otwarcie klubu nocnego, nie na zycie Ty bogaczu
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41861
Mieszkam w uk 10 lat i lekarz lekarzowi nierowny,jeden pomoze bez problemu drugi nie,tak jak w pl,co do kredytow powiazanych z gp pierwszy raz slysze a juz to ze skierowanie na badania sugerujace ze koksujesz maja wplyw na wysokosc stawki ubezp. na zycie to juz przesada:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu cyklu z hgh

Wiecej