SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Dick

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10495

Ankieta

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

39

Waga

83

Wzrost

179

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

113

Obwód uda

49

Obwód talii

8

Staż na siłowni

długi z przerwami plus sztuki walki

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

wysokobiałowa

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

deca i testosteron

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

wzmocnienie stawow plus definicja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

poczatek 13tyg koniec 3 tyg temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

100/120/90
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2172
Jestem nowy na forum i mało doświadczony jesli chodzi o koks. Stad moje zapytanie.
Przyjmowalem dece 10tyg dawka 250 (chcialem nasmarowac bolace stawy) Plus Propionat Testosteron 50mg co 2-3dni (czyli ok 20 wstrzykniec przez ten czas). Niestety dostalem deca dick. "Mały Generał" raz działa na pół gwizdka raz wcale, spadło libido, depresja, spadek siły i mocy. Od wczoraj czyli około 3,5tyg po ostatnim zastrzyku deki zacząłem przyjmować Clomid w dawce 100mg na dobe. Narazie przyjąłem dwie tabletki a w opakowaniu mam 24szt. Wertuje od wczoraj fora i szczerze mówiac to jestem bardziej zielony niż byłem. Wiem, ze powinienem zrobic badnia ale poniewaz mieszkam poza granicami Polski w kraju gdzie na wszystko serwują jedynie paracetamol wiec wykonanie badan na obecną chwile jest NIEMOZLIWE. Więc RATUNKU bo strzele sobie w czache co radzicie czy:
- czy poczekac na dzialanie clomidu tzn dobrac do konca 24 tabl?
-czy dorzucic do clomidu nolvadex? i w jakiej dawce?
-czy rozkrecic sie i przerwac clomid i zaserwowac testosteron i pozniej pelny odblok hcg i nolva ewentualnie clomid?!
Bardzo prosze o powazne porady bo totalnie jestem zalamany.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Prop i tak e3d wiec nie ma tragedi z dziurawieniem. Gdyby przyszo Ci bic ed to bys mial powody do marudzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2172
Witaj ankieta wypełniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2172
Wiek
39
Waga
83
Wzrost
179
Obwód ramienia
37
Obwód klatki
113
Obwód uda
49
Obwód talii
8
Staż na siłowni
długi z przerwami plus sztuki walki
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
wysokobiałowa
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
deca i testosteron
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
wzmocnienie stawow plus definicja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
poczatek 13tyg koniec 3 tyg temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
tycia
Stan zdrowia
dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
nie
PPM (podstawowa przemiana materii)
dobra
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
100/120/90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
40lat i zero rozwagi,eh szkoda słów. A od testosteronu ostatniego ile minęło? Masz jeszcze jakiś prop pod ręką? Hcg cabaser i symex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2172
Witaj prop i Hcg mogę załatwić w miarę szybko cabaser symex może być problem mam enantan na tą chwilę w domu od ostatniego strzała z teścia mineło 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
No to przybij enan na te chwile na szybko i nie panikuj bo strażak się wystraszy hehe

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2172
Strażak to już chodzi na miękkich jajach ale odstawić clomid i co potem jaki odblok/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
No to bijesz hcg jak nie chcesz testa

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2172
czyli clomid do kosza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie na teścia bo będzie problem z libido długi czas i odblokowanie nienaprawiane tego. Koluj propa cypka najlepiej i priviron razem libido wruci wysokie to zejdziesz. Na odblokowanie hcg clomid a i skoluj cabaser bromagerin na prolaktyne bo to ona zabiła libido ci jeżeli nieda rady załatwić to witamina b6 600 mg dziennie plus teść i priviron i do skutku będzie mocne libido zlazisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu cyklu z hgh

Następny temat

Odblok - Teść Prop

WHEY premium