SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DecaDurabolin jako lek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Witam.
Ponad 2 tygi temu naderwalem sciegno w lewym nadgarstku (mam zapalenie sciegien czy jakos tak) i cwiczyc praktycznie nie moge I teraz pytanie: slyszalem ze deka dziala leczniczo na stawy i sciegna,tzn. odbudowuje i wzmacnia tkanke. Jak nalezy w tym przypadku stosowac deke? Tzn. jakie ilosci i w jakim czasie???
Zalezy mi na tym,chce zrobic wszystko zeby tylko to wyleczyc i cwiczyc spowrotem!
Apropos ja jestem przeciwnikiem koksu.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
...czas leczy rany...
cos w tym jest :) jesli nadal boli to chyba przerwa jest konieczna , daj raczce odpoczac , odwiedz lekarza
... w koncu bedzie dobrze !
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I nadal pozostań przeciwnikiem koksu. Deca to zły pomysł. Są środki tradycyjne, skuteczne, znacznie zdrowsze, o ile leczenie wogóle może być zdrowe! Unieruchomienie, maści przeciwzapalne, niesterydowe leki przeciwzapalne, np. Fastum i Ibuprom 3x1. Najpierw spróbuj tego.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
No i probuje tego juz ponad 2 tygodnie+jakies dziwne zabiegi i dalej boli.I nie che brac deki jako koksu!Tylko jako lek,a wiem ze jako lek bierze sie to w duzo mniejszych dawkach,zupelnie inaczej jako koks wiec nie powinno to byc az tak niezdrowe,bez przesady,zreszta mam ponad 20 lat i nie rosna mi juz kosci.Przeciez nie che sie tym szprycowac co kilka dni przez kilka miesiecy, tylko,z tego co slyszalem,mala dawka co np.tydzien.Chce tylko wiedziec,czy po tym bedzie znaczna poprawa(bo na super leki+super zabiegi niestety mnie nie stac).
Ktos zreszta powiedzial ze takie przypadki trzeba leczyc tez od"wewnatrz"(czyli lekarstwa)a nie tylko jakies masci.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sądzę, żeby były jakiekolwiek efekty. Sterydy stosowane dostawowo lub okołostawowo są specjalnie przygotowane i mają inne działanie. To one z punktu widzenia medycznego mają sens.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Aj, Guru zawsze reaguje jak oparzony na slowo sterydy a szkoda..przedawkowac antybiotyki ,ooo to moim zdaniem jest dopiero problem.Co do deki ,to prawda- pomaga na bole, tak mowia ci co biora.Pozdrwq.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sebas - nie jest to prawda do końca. Sam stosuję często sterydy do leczenia przewlekłych zmian zapalnych. Problem polega tylko na tym, że trzeba zobaczyć chorego, porozmawiać z nim, żeby wiedzieć, czy to już czas na sterydy i czy są wskazania. Jeśli nie - krzywda dla chorego może byc znaczna.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak na marginesie - podobnie reaguję jak oparzony na każdy lek, jeśli nie musi byc stosowany. Szkoda zdrowia.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
oki. zobaczyc mnie mozesz na zdjeciu np. w profilu, porozmawiac?No dobra to co mam o sobie powiedziec?Mysle ze oprocz tego nadgarstka to wszystko jest ze mną ok. Jakie są wiec przeciwskazania w moim przypadku przeciw leczenia zapalenia sterydami?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie możesz spróbować przeleczyć nadgarstek u swojego ortopedy sterydami działającymi miejscowo, skoro masz chory tylko nadgarstek. Na początek proponowałbym Zeel-T dostawowo, a dopiero potem np. Diprofos. Pamiętaj, że sterydy powodują odwapnienie kości.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
hmm, ale mi chodzilo tylko o Dece ktorą wstrzykuje sie domiesniowo,np. w udo.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłuszczyk a ginekomastia

Następny temat

Jak wzmocnić stawy a zwłaszcza skokowy

WHEY premium