SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty kulturystyczne 2012.

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
W sobotę w ostrowskim MOSiR odbyły się X Debiuty PZKFiTS w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness. Z przyjemnością informujemy, że w kategorii kulturystyki mężczyzn do 80kg drugie miejsce zajął redaktor naczelny znanego pisma kulturystycznego "Sport dla Wszystkich" Jarosław Gdak. Jarek przygotowywał się do zawodów korzystając wyłącznie z odżywek i suplementów firmy Mr.Big. Jego dietę, trening oraz suplementację od początku można śledzić na łamach magazynu "Sport Dla Wszystkich".
Teraz szykuje się do Mistrzostw Polski, a jego przygotowania na bieżąco prezentowane są w "SdW".

Serdecznie gratulujemy udanego występu oraz życzymy sukcesów na zbliżających się Mistrzostwach Polski.

ATLETA TEAM













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Gratulacje!! ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
fajna forma i fajny gosciu naprawde bardzo sympatyczny !!!

ps. cale zawody wygrał mój zawodnik Przemek O. (kolega)
i niewiem czy dobrze słychać ale na wywiadzie w MD mówiliśmy ze kożystal tylko z supli Vital MAX. !!!
pozdro ;)

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, widac suple sie sprawdzaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mega forma.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19860
to było w ostrowi maz?

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
miałem przyjemność rozmawiac z Dreso,naprawde swietny gość!! szacun za forme wychowanka,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 803
Widac I Ciebie tez widac :D

Chcę,mogę wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
no dokladnie widac widac do zobaczenia na mp:")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Zgadza się, dziękuję Marcinie za cenne uwagi i poświęcony mi czas, starałem się go nie zmarnować i odwdzięczyć jak najlepszym wynikiem, co udowodniłem na scenie.

A Wy chłopaki, słuchajcie się tu Dresonatora, bo niejedną puche supli zjadł, tony żelaza jak i jedzenia przerobił, także farmazonów nie gada. :)

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROMOCJA NA BATONY MR.BIG HIGH PROTEIN BAR AŻ 50% BIAŁKA

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE OD ATLETY ŁÓDŹ

WHEY premium