SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiut na sfd,[nie wpisywać się, wpis ->ban !!!!]

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
14 pażdziernika 2006 pierwszy raz zastanowiłem sie nad odchudzeniem,po napisaniu posta na sfd skonczyło sie na lekkiej selekcji jedzenia i dodatkowym ruchu(czasami siłownia).A było wtedy tak:
Wymiary:
Wzrost: 182 cm
Waga: 85 kg
klatka: 102 cm
pas: 95 cm
biceps: 35 cm
Wiek: 17




Po nowym roku rzuciłem papierosy i postanowiłem zabrac sie za siłownie poważnie,była juz znaczniejsza selekcja jedzenia + duzo ruchu.

Pod Koniec lutego zakupiłem pierwszy raz coś w sklepie z odrzywkami mianowicie spalacz thermal pro evo, 60 kap,to był szok w połączeniu z dieta i intensywnymi treningami(siłownia z min 3 razy w tygodniu + bieganie,rower basen w miesiac spaliłem ok 6 kg tłuszczu z 87.5 na 81.5 i przyszła rzeźba rąk oraz redukcja pasa o 5 cm
koniec Marca czyli mniej wiecej po miesiacu diety było tak






w połowie kwietnia zakupiłem Białko Ostrowi WPC 80 oraz schock therapy ze stormem to sa pierwsze odrzywki w zyciu. i po niecałym miesiącu intensywnej siłowni biegów jazdy rowerem i diety jest tak:
































Wymiary teraz:
Wzrost: 183 cm
Waga: 84 kg
klatka: 107.5 cm
pas: 89 cm
biceps: 37.5 cm
Wiek: 18

to co musze szczegolnie zaznaczyc,ze w pazdzierniku podciagałem sie ok 6 razy w podchwycie na drazku a teraz moj rekord to 20 za jednym razem.


Niedługo bedzie miesiać jak zaczełem cykl na storm+WPC80+Shock+Thermal Extreme Blast

Czekam na wasze opinie dotyczace efektów oraz porady jak ćwiczyć i co.

post by jasquer

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
Duza zmiana fajna klata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedno powiem : SOG
widac ze nieopier**lales sie tylko ostro cwiczyles, zmiana na duzy "+"
plecy i lapy spoko, klata tez nie odstaje, rosnij dalej
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
dobre jest

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8595
efekty bardzo dobre, sog! pracuj dalej

Krzychu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
SOG sie nalezy ... klata w miare ... ale brak najszerszego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
dobra robota z do jedzenie to miałeś dietkę z liczony bilansem i wszystkiego przestrzegałeś czy ta "selekcja jedzenia" to tak na oko??

łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
dziekuje wszytskim za wyrazy uznania : )

[dobra robota z do jedzenie to miałeś dietkę z liczony bilansem i wszystkiego przestrzegałeś czy ta "selekcja jedzenia" to tak na oko??]
juz odpowiadam,od października do lutego starałem sie po prostu mniej jeść i zdrowo,ścisła dieta była od połowy lutego do końca marca (wszytko ładnie rozpisane + thermal pro evo 60 kap)poźniej juz nie taka ścisłośc ale zdrowe jedzenie,bez zbednych tłuszczy,oduczyłem sie jeśc masło xD i przyszła kolej na odrzywki które jem juz niecały miesiąc Storm + Shock Universal + ostrowia WPC 80 + thermal extreme blast,ostrowia sie skończyła już to kupiłem trecka night pro blend puding czekolade:)pierwsze dwa tygodnie duzy strzał energii i masy, po 3 cim,poza efektem "pompki" juz nie rosne za bardzo,jak sie dowiedziałem,mozliwe ze za mało kreatyny w tym wszytskim i doradzono mi zebym zakupił nitrobolon II i własnie tak zrobiłem i w tym tygodniu dorzucam to do mojego cyklu,zobaczymy czy cos sie ruszy.

Jeszcze raz pozdrawiam,dziekuje za wszytskie wskazówki i uznanie.

post by jasquer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
Ładna przemiana,
Na jednym zdjęciu zrobiłeś pozę jak z filmu "show time"

Powodzenia w dalszych treningach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klocus i Przyjaciele 8-) - Szpam 0_o

Następny temat

FIBO 2007 - GÓRAL FOTKI :)

WHEY premium