SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6657
Witam, pomoże mi ktoś rozpisać jak, z czym o której w jakich ilościach i jak długo brać nizej wymienione suplementy? Cel głównie prozdrowotnie oraz lekka pomoc przy zaczynającej reedukcji

-Witaminy K2+D3
-Omega3
-Selen
-NAC
-ZMA
-Ashwagandha/ na przemian z różeńcem górskim

Dodatkowo będę chciał włączyć melatonine ponieważ pracuje na 3 zmiany i trudno mi się przestawiać z trzecich na pierwsze zmiany i przez pierwsze 1-2 noce mam problemy z zasypianiem więc barłbym ją pzed snem włąsnie tylko wtedy.
Wiek: 20lat
Staż: ponad 2 lata
Dieta jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
to strasznie duzo zaleca, nie ujmujac mu wiedzy. jak dla mnie, ale to moje zdanie, 100mcg do 4000iu styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Witam.

D3 - od 2500 do 5000 IU (raczej trzymałbym się 2500 przy codziennej suplementacji)
K2 - 200-250 mcg
NAC - 1200-1800mg
Omega3 - 2 do 3g
Selen - 100 - 200 mcg
Adhwaganda - 450-900 mg
Napisz jakie masz ZMA bo mają przeróżne proporcje magnezu i cynku.
Co do melatoniny fajna sprawa pomaga zasnąć, sen jest głębszy ale musisz wziąć pod uwagę to, że ciężej się po tym wstaje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6657
ZMA mam z Allnutrition, powiedz mi jeszcze w jakich porach stosowac te suplementy, oraz czy robić jakies przerwy od stosowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Zma przed snem, omega i D3 K2 razem do posiłku. Selen też do posiłku a NAC rozbij sobie na 3 dawki po 600mg - do posiłku :) ashwagande większego znaczenia raczej nie ma ale też podawalbym ja z tłuszczami w posiłku jak np. bacope monnieri. Melatonina jak będzie to tylko przed snem a jej dawka to sprawa indywidualna więc musisz posprawdzac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6657
Przerwy jakieś robić czy stała suplementacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Ja bym nie robił żadnych przerw od tych suplementów tylko po jakimś czasie ashwagande zmieniłbym na jakieś inne ziółko. Byle nie przesadzać z dawkami D3 i NAC a jak najbardziej można taki zestaw stosować cały czas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6657
Jak pisałem Ashwe chcę stosować na przemian z Różeńcem górskim, myśle ze będzie to dobra opcja dla CUN ponieważ w późniejszym okresie redukcji chce dodać spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Od siebie dodam, że bacopa monnieri też jest świetnym adaptogenem wspierającym układ nerwowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
może napisz jakie masz stężenie w/w preparatów na jednego kapsa, bo nie będziemy np rozpisywać vit d że codziennie 2000 IU a Ty masz moze na kapsa po 5000 IU albo d3 już z k2 w jednej kapsułce.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
No to jak ma 5000IU to niech leci 1kaps co dwa dni. Sam osobiście tak robię ponieważ takie stężenie mam. Ale tak jak anubis napisał, najlepiej napisz co tam masz zakupione i coś pomyślimy. Ja napisałem najbardziej optymalne dawkowanie jakby ktoś się nie domyślił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6657
Wit K2+D3 po 50.00 µg
Omega3 EPA 330mg DHA 220mg
Selen 100µg
NAC 500mg
Ashwa 375mg 7% witanolidów
Różeniec 200mg 5% rozawiny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek?

Następny temat

3 spalacze tłuszczu !!!!

WHEY premium