SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie OLIMP Żeń-Szeń Vita-Complex

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dawki ktore spozywasz nie powinny miec wplywu na rozregulowanie hormonow

co innego Koledzy wspominali przy duzych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
Czytając ten wątek skusiłem sie narazie na żeń szeń. Poczekam z chelanem, stress controlem i tribu. Panowie a mieliscie stycznośc z Stress Menagament firmy Cali Vita? badz suplementami diety tej firmy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Widziałem produkty tej firmy, ale nie zgłębiałem szczegółów.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
nie wiem czy tak jak doradzał Biniu z 5 dni suplementacji i 2 przerwy to dobry pomysł, raczej okres przyjmowania powinien być kilku tygodniowy i też kilka (może 2-3) tygodni przerwy
na ulotce jednego producenta żeńszenia w uwagach można przeczytać:
"Z powodu działania adaptogennego, przyjmowanie żeń-szenia zaleca się przez okres nie dłuższy niż 6 tygodni."
no i czy to prawda że żeńszeń koreański ma silniejsze działanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie kojarze swojego 'sztywnego' zalecenia 5+2
raczej polecam chaotyczne planowanie (w to oczywiscie wpada rowniez i 5+2 ktory to schemat sam stosuje) oraz/lub w okresach najwiekszych 'napiec' wylacznie

w preparacie Olimpa masz miks zarowno amerykansiego jak i koreanskiego
oba dzialaja uzupelniajaca - wiec mowa o silneijszym dzialaniu jednego nie do konca oddaje obraz - zalezy bowiem na jakiej akcji glownie zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6581
Hm ciekawy temat. Ja akurat biorę stale po 1 tabletce dziennie, nie widzę jakiś skutków ubocznych. Zresztą nawet nie wiem jakie miałyby być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
Zyberiusz
Hm ciekawy temat. Ja akurat biorę stale po 1 tabletce dziennie, nie widzę jakiś skutków ubocznych. Zresztą nawet nie wiem jakie miałyby być.

Tu nie chodzi o skutki uboczne tylko, że efekty spożywania spadają, organizm się do tego przystosowuje. I kasa idzie w błoto. Dlatego nie którzy producenci zalecają cykliczną suplementację, tylko zapominają aby napisać jak to niby ma wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6581
No dobra przerwę sobie zrobię kilka dni, nie zaszkodzi w sumie, a kapsułek starczy na więcej dni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wspomnialem chaotyczne przyjmowanie wg mnie najlepsza opcja
rowniez starcza na dlugo
a dodakowa porcja w przypadku jakis nadzywczajnych obciazen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Ćwiczę 4-5 dni w tygodniu. Treningi z samego rana. Żeń Szeń chcę brać po treningu. Czy wskazany jest po treningu i w jakich ilościach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Olimp . Źle wycięty hologram ?

Następny temat

Telefony

Wiecej