SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie OLIMP Żeń-Szeń Vita-Complex

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sam biore z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2092
sory, ze odswieżam temat, ale chcialem zapytac o to ile dziennie zarzucacie ? 1 czy 2 kapsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ja trzaskam po 2-3 kapsy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale mam nadzieje ze nie dziennie codziennie ... ??

osobiscie stosuje metode zaplanowanego chaosu
przez wiekszosc dni 1 dziennie
przypadkowe przerwy
okres najwiekszego natloku zadan przy Perfect Body podbijam do dwoch - ale na krotki okres
pozniej znow okresowe przerwy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeden kolega opisywał, że 5 kapsów daje efekt podobny do koksu, tyle że po jakimś czasie blokuje, tak jak sterydy. Myślę, że 2 kapsy wystarczą. Można robić tak: 3 tygodnie suplementacji, 2 tygodnie przerwy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Biniu
ale mam nadzieje ze nie dziennie codziennie ... ??

Dziennie codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
Biniu
ale mam nadzieje ze nie dziennie codziennie ... ??

osobiscie stosuje metode zaplanowanego chaosu
przez wiekszosc dni 1 dziennie
przypadkowe przerwy
okres najwiekszego natloku zadan przy Perfect Body podbijam do dwoch - ale na krotki okres
pozniej znow okresowe przerwy :)


Biniu co daja takie przypadkowe przerwy w suplementacji, lub przerwy co np 5 dni jak na poczatku tematu pisałes?

sam zaczałem ostatnio suplementacje zen szeniem i jestem mile zaskoczony zaczałem od 2 kaps dziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wielu userow twierdzi ze z czasem (i to czasem ;)) krotkim) przestaja odczuwac dzialanie zenszeniu
stad moje zalecenia aby z ZSn ostroznie
a to o czym Slawek pisal jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu

nie widze rowniez koniecznosci stalej suplemnetacji ani tym bardziej duzych dawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bo tutaj mamy 2 szkoły:

Albo bierzemy żęńszeń prozdrowotnie - w małych dawkach, cały czas lub właśnie moim sposobem czy Binia, albo - jako 'kurację anaboliczną' - spore dawki przez 4-6 tygodni, jakieś 2-4 razy w roku.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 55 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6543
Ja go łykam prozdrowotnie już trzeci raz w okresie listopad - marzec bo pracę mam w większym wymiarze czasu na powietrzu. Jak dawniej min. 2x w ciągu zimy byłem przeziębiony tak teraz trafiają mi się 2 - 3 dni gorszej dyspozycji na cały ten okres. Dodatek witamin też chyba ma tu znaczenie. A jeśli chodzi o witalność to można go przecież stosować wymiennie z np. tribusteronem /przećwiczyłem to na sobie/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Olimp . Źle wycięty hologram ?

Następny temat

Telefony

WHEY premium