SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie HI-TEC BLADE 100 CREATINE POWDER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 741
Witam
Z tego co czytałem kreatynę najlepiej jest dawkować po 5g dwa razy dziennie lub 1g na 10 kg wagi.
Producent tej kreatyny pisze żeby dawkować ją 3g raz dziennie.
Skład tej kretyny nie odbiega od innych producentów.
Jak uważacie? można jej brać te 10g dziennie?


To jest specyfikacja tej kreatyny:

Suplement diety 100 CREATINE POWDER zawiera 100 czystego,wysokiej jakości monohydratu kreatyny w formie proszku ,który został wzbogacony o witaminy z grupy B aby uzyskać maksymalne wyniki siłowo-masowe.

SKŁADNIKI

Porcja: 3 gram
Ilość porcji w opakowaniu: 166
Opakowanie: zip 500 gram.

Wartość odżywcza na porcję 3 g
Monohydrat kreatyny 3000 mg
Witamina B6 1,4 mg (100)
Witamina B12 2,5 μg (100)


RWS - referencyjna wartość spożycia



Składniki: monohydrat kreatyny (99,9), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (cyjanokobalamina). Może zawierać: mleko, soję, jaja, gluten.

ZASTOSOWANIE

Creatine Powder przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych dyscyplin szybkościowo - siłowych (ciężary, sprinty, skoki, kolarstwo itp.), wytrzymałościowo - siłowych (kulturystyka, sprinty przedłużone, biegi średnie, sporty walki, itp.), wytrzymałościowych (biegi długie, maraton, gry zespołowe, wyścigi etapowe, itp.).

ZALECANE DZIENNIE DAWKOWANIE

Rozpuścić ¾ miarki (ok. 3 g) preparatu w 250 ml soku owocowego lub wody. Stosować raz dziennie po treningu, a w dni nietreningowe rano na czczo. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam





Zmieniony przez - PepiK3M w dniu 2017-08-08 11:50:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
daj standardowo i po prolemie
mozesz dac 3x3 lub 2x5 na jedno wyjdzie w efekcie koncowym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 741
Dzięki za odp. :) Też tak myślałem żeby dawkować ją normalnie, ale wolę się upewnić :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jasne, zawsze warto zapytac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Albo dać stała suplementację 5g ed

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 741
Przyjmujecie kreatynę w cyklach 6-8 tygodni? czy cały czas. Bo z tego co czytam to co strona to pisze inaczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ja już ponad rok temu przeszedłem na stałą suplementację.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 741
Przyjmujecie kreatynę w cyklach 6-8 tygodni? czy cały czas. Bo z tego co czytam to co strona to pisze inaczej :)
Ja mam zamiar przyjmować ją tak:
W dni kiedy mam rano bieganie, albo rower i wieczorem siłkę to brałbym 5 g rano i 5g wieczorem przed treningami.
W dni które mam tylko jeden trening brałbym 5 g przed i 5 g po treningu.
W dni bez treningu brałbym 5 g rano na czczo i wieczorem 5 g przed kolacją :)
Zastanawiam się nad tym czy przerywać po 8 tygodniach.... Może zrobić przerwę na 4 tygodni?
Co myślicie o takim dawkowaniu i jak Wy stosujecie kreatynę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jeśli chcesz zrobić cykl 6-12 tygodni to dawkowanie może być. Jeśli stałą suplementację to 5g dziennie jest wystarczające

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 741
dzięki za szybką odp :) to na razie zrobię sobie zrobię jeden cykl a później pomyśle o przejściu na stałą suplementację :) A kreatynę chyba mogę w jednym koktajlu wymieszać z BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mozna smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endokrynolog-wolne aminokwasy z prochu pobudzają syntezę estrogenów

Następny temat

Który gainerek?

WHEY premium