SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

David Haye - Nicolay Valuev 07.11.2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Z tego co pamietam to Haye chcial walczyc z najlepszymi
Po tych wszystkich koszulkach z obcietymi glowami braci, cwaniakowaniem Haye wybiera jednak mutanta

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
W walce Wałujewa z Hollyfieldem bezsprzecznie lepszy był Hollyfield. Na szczęście w walce: Wałujew vs Haye nie doszło już do żadnego oszustwa, Mówią że Wałujew był aktywniejszy - i co z tego skoro trafił Heya góra 3 razy, i to tak że Haye nawet nie poczuł, natomiast Haye trafiał wałujewa cały czas (mówią że mało ciosów - ale te co były to zadawał Haye) a w ostatniej rundzie wałujew wyłapał taką bombe że ledwo ustał, Wałujew przegrał zasłużenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
To nie widzę innej możliwości niż wygrana Haye. Szkoda, że nie walczy z Kliczko, bo mogłaby być dobra walka. Imo Valujew jest jednym wielkim nieporozumieniem. Haye > Valujew, a za rok-półtorej Adamek > Haye, jeśli oczywiście przejdzie Tomek do HW.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
***any cwaniak,ale cieszę sie na tą walkę....

http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human_id=155774&cat=boxer


Valueva NIE DA SIĘ moim zndaniem znokautować nawet takiemu królowi nokautu jak Haye 22 wygrane(21 KO)Haye speniał bo Kliczki w Niemczech są za dobre...

Poniżej jest tam data walki.Boxrec szybko pisze pierwszy,czasami sie myli,ale większość razy ma rację...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-07-23 12:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
gala Sauerlanda, może być różnie

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-07-23 20:14:42

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Haye dal ciala strasznie wedlug mnie i tak bym dostal baty od braci kliczko nie zaleznie od tego z kim by stoczyl walke czy ze starszym czy tez mlodszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mam podobne zdanie co do Davida jak reszta, w moich oczach strasznie dużo stracił po prostu obsrał się przed Ukraińcami, najpierw strasznie dużo szczekał robił mnóstwo zamieszania a wszystko skończyło się wielką klęską i klapą. Zraziłem się do niego, za Nikosiem też nie przepadam bo to wybryk natury który wygrywa walki dzięki swoim wspaniałym warunkom fizycznym a nie umiejętnościami, sztukę boksowania opanował jako tako. Mimo tego że przepadam za oboma panami to chciałbym zobaczyć Haye'a na dechach, kto wie może ten pojedynek skończy się jak ten Valueva z Barettem kilka lat temu... Na punkty Haye będzie miał strasznie ciężko gdyż walka odbędzie się w Niemczech więc będzie musiał posłać Ruskiego na dechy. Wiem że Niko ma małe szanse na wygraną jednak chciałbym zobaczyć jak karci pyskatego Anglika chociaż na pkt. Zresztą z Haye to jeszcze nic nie wiadomo, dopóki nie pojawi się w ringu, walki z braćmi Klitschko też były praktycznie pewne a jak się skończyło to wszyscy wiemy…

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie zgadzam się z tobą Jarzynek...Moim zdaniem Nikoś szansę ma i to spore.Oglądałem jego walki z najlepszymi i najmocniejszy cios jaki przyjął,to był od Johna Ruiza,bodajże silny czyściutki sierp z pełnym skrętem o ile pamietam.Noi co na to Nikoś ? Nic...

Walka zapowiada sie ciekawie,bo Haye wie,ze u szwabów rabuja wiec musi wygrac przez KO...Tylko jak ?Skoro Hay,owi nie dał sie znokautować Ismail Abdoul znany Journeyman o granitowej szczęce który nie dał sie znokautować całej czołówce więc Haye nie wybija się poza tą czołówkę...(nie dał sie m.in. Adamkowi Fragomeniemu)znokautoewal go Włodarczyk,ale wałkiem przez TKO

http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human_id=19825&cat=boxer

Haye jest moim zdaniem troche przereklamowany,pokonał Fragomeniego z którym walczył Włodarczyk ,ale nie miażdżąco,leżał natomiast na dechach ze słabym Mormeckiem i znokautował go dziadek Thompson..Nie podnoiecal bym sie zwycięstwami z przeboksowanym Barretem i z okazało się słabym Macarinellim(pokonal go Alofabi,ale gdzie tam on klasą do Adamka lub Banksa)

Haye ma za to coś czego nie ma nikt inny...Ten piekielny cios...Trenuje dużo z siekiera i młotem podobno Haye taki Herkules...ale szczęke ma szklana...

Przewiduje ,ze walka bedzie nudna i wygra wałkiem Nikoś...Czemu nudnaa ? Bo Haye będie kozaczył i nagle zobaczy...że Nikoś to nie tylko warunki tylko siła mutanta...i będą nudy jak dostanie kilka lewych z masy,nie mozesz być słaby i wygrywać tylko warunkami na tym poziomie ,Nikos cos tam umie po za warunkami.

Wałujew ma szczeke z tytanu,jest jakby silny jak małpa i zauważ,ze przegrywał z tymi co unikali walki(Szagajew,niesprawiedliwie wygrał z Holym).
Haye nie be dzie unikał walki,a że Nikoś ma tytan zamiast szcżeki,a Haye szklaną,to...

Nikoś ma poza tym piekielnie silny cios ? Dlaczego ? Ktoś,tak wolny i kiepski technicznie ma tyle nokautów coś oznacza...

Wałujew na punkty wałkiem

Jesli Haye znokautuje mutanta(moim zdaniem to mission impossible)to zdominuje wagę ciężko i pokona i zrzuci z tronu kliczków...

PS. Moim zdaniem haye stchórzył i zasymulował kontuzję przed kliczkami,bo zobaczył po sparingach z ludźmi walczącymi stylem kliczków,ze mu nie leżą...Tchórz ,a tak kozaczył Ali chociaż nie symulowal i nie tchórzył przed walką i naprawdę pokazywał,ze jest wielki...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-09-05 00:44:47

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-09-05 00:46:14

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-09-05 00:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Cezi rozyebałeś mnie porównaniem Haye do Ali'ego. Poza tym kim jest Szagajew? Nie znam takiego boksera. Zresztą Alofabiego też nie znam.

Macarinelli słaby? Gościu w jakim Ty świecie żyjesz? Mówisz, że przegrał z Afolabim, ale weź pod uwagę to, że "Kryptonite" uznawany jest za jednego z lepiej rozwijających się bokserów. Miał 3 letnią przerwę, a wcześniej był bokserem zaledwie 4 rundowym. Enzo jest za to jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci światowego boksu.

Valuev może i mocną szczękę ma, ale na pewno nie ma tak potężnego ciosu jak go wychwalasz. Na 50 walk "tylko" 34 wygrał przez KO. Jak na gościa z takimi warunkami fizycznymi to nie jest jakiś miażdżący wynik. Dla porównania Wladimir Klitschko ma na 53 walki 47 KO.

Co do szklanej szczęki Haye, to nie do końca jest tak. Gość ze szklaną szczęką nie przegrywa tylko jednej walki. Fakt faktem że 3 razy leżał i za trzecim knockdownem rzucono ręcznik, ale nie dał się znokautować Abdoulowi, Fragomeniemu, Macarinelli'emu czy Barretowi.

Poza tym jeżeli twierdzisz, że Holyfield unika walki to

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Valuev jest technicznie ograniczony, późno zaczął trenować boks i jest bardziej maskotką grupy Sauerland i Kinga. Owszem ma 34 walki wygrane przez KO ale większość z nich ma na cieniutkich rywalach. John Ruiz nie jest puncherem i nigdy nie słynął z atomowego ciosu, nasz Andrzej dostał od niego nie jedną mocną bombkę i stał dalej na nogach. Valuev stoi na nogach tylko dlatego że jest tak wysoki i trudno trafić go w tą jego wielką głowę, co prawda ma mocną szczękę i potrafi też swoje przyjąć. Ale Barret dał rade nim wstrząsną w pierwszej rundzie. Haye wystraszył się Klitschków i tym mnie do siebie zraził, zdał sobie chłopak sprawę że obecnie bracia Klitschko są najlepsi w HW i na razie jego szanse z nimi są bardzo małe. Holyfield wygrał zdecydowanie z Ruskiem ale Niemcy oczywiście okradli go ze zwycięstwa. Chagaev pokazał że jeżeli ktoś myśli w ringu to wygra z takim Nikosiem. David Haye to cwany gość i wydaje mi się nie wziąłby tej walki jeszcze w Niemczech jeżeli nie byłby pewny swego. Po tym jak Haye obsrał się przed Ukraińcami chciałem zobaczyć jego klęskę. Jednak teraz zmieniłem swoje zdanie i wolałbym obejrzeć jak niemiłosiernie zleje Ruska i pośle go na glebę kończąc mit o jego betonowej głowie.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Też chcę,zeby Haye wygrał,ale myślę,ze go przeceniamy.

Moim zdaniem Macarinelli ma na rozkładzie gorszych gosci niż Wałujew,a Afolabi kogo pokonał ??

Porównałem Alego do Haye,bo Haye chciałby być takim pyskatym pewnym siebie Alim,ale do piet mu nie dorasta bo Ali chociaż nie tchórzył...


Nie dał sie znokautować Abdoulowi, Fragomeniemu, Macarinelli'emu czy Barretowi.-gdzie oni kur*a klasą do Adamka...

Klitschko ma szklana szczękę,a nie dał sie znokautowac całej masie bokserów,co to oznacza ?
Holyfield unikał walki z Valuevem,bo sam nie atakował,a czekał na ruska,a tak w niemczech się nie wygra...Nikt nie chce wymian z Ruskiem...A Haye ma ofensywny styl walki...i szklana szczękę

Valuev vs Haye Valuev na PKT...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-09-05 14:10:12

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-09-05 14:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
A czym jest Adamek? 2-krotnym Mistrzem Świata w najsłabiej obstawionej kategorii wagowej. O tym co znaczy Adamek przekonamy się w jego walce z B-Hopem.

Holyfield punktował bardzo mądrze Valueva i został okradziony ze zwycięstwa. Jeżeli uważasz inaczej to respekt, bo ta walka została okrzyknięta jednym z większych przekrętów w historii HW.

To jeszcze porównaj Haye do Najmana, bo też dużo krzyczy. Dlaczego sądzisz, że próbuje być jak Ali? Taki jest i tyle. Haye to Haye, Ali to Ali.

Afolabi nie pokonał może świetnych bokserów, ale on dopiero wchodzi tak naprawdę w boks na wysokim poziomie. Ma niewiele walk, ale jeszcze dużo czasu przed nim.

Macarinelli ma gorszych gości na rozkładzie? Fakt, zgodzę się. Jednak weź pod uwagę to, że Enzo walczy w najsłabiej obsadzonej wadze Cruiser, a Valuev walczy w ciężkiej i to nie krótko.

Jeżeli Hayemaker powalczy z głową, nie będzie szarpał się na nokaut, ale wyraźnie będzie punktował Ruska to wygra. I mam nadzieję, że do kolejnego przekrętu nie dojdzie. Jeśli będzie, to moim zdaniem powinni zakazać organizować gale Sauerland Event, ewentualnie dyskwalifikować sędziów, żeby inni mieli nauczkę.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co trenowac w Chinach?

Następny temat

Bandaże bokserskie

Wiecej