SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Daniel Grabowski??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
nie byłem na bierząco w temacie kiedy śledziłem trójbój siłowy Daniel Grabowski był mistrzem swiata jednak teraz nie moge znalesc nic o tym zawodniku...
co sie z nim stalo? co sie z nim dzieje ?
wie ktos cos na temat tego swietnego zawodnika?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14655 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Witaj,
Daniel zniknął ze sceny i chyba trochę wyluzował z treningami Spowodowane to chyba było problemami zdrowotnymi.
Ostatnie filmiki jakie widziałem, to początek marca gdzie siadał 310kg raw x 5 i MC 270kg x 10

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
czyli miał swoje 5minut... jak widze nie ma reguły w tym sporcie... będąc swietnym juniorem mozna nie zrobic kariery jako senior bo kontuzzje to uniemozliwia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14655 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Nie wykluczone, że jeszcze wróci. Patrz na Kamila Jarote. Też miał dłuższą przerwę i chyba ze dwa tyg temu jakiś medal zdobył.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
czyli miał swoje 5minut... jak widze nie ma reguły w tym sporcie... będąc swietnym juniorem mozna nie zrobic kariery jako senior bo kontuzzje to uniemozliwia. w sumie ciekawy ten sport mozna zaczac pozno nawet po 30 i w weteranach zostac mistrzem swiata i nnych sportach np w bieganiu raczej sie tak nie da czy w sportach walki. np Szymon Kołecki mając 19lat na olimpiadzie uzyskał 405kg w dwuboju 8lat pozniej 403kg wiec jest jakis prog ktorego nie przekroczymy... oby wrócił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Rozmawiałem jakiś czas temu z Danielem,chyba w lutym jak już zaczął trenować po przerwie. Nawet myślałem, że wystartuje na kwietniowym Pucharze Polski. Może w MP Klasyku go zobaczymy ?

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
W 2010 w RPA wywalczył swój tytuł mistrza Świata w plus 125 kg.


gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14655 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Niestety to było kilka lat temu Po tym sukcesie miałem nadzieję, że będzie dominował przez jakiś czas. Teraz pozostało mieć nadzieję na powrót

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Rozmawiałem dziś z Danielem. Niestety jak na razie nie zamierza wracać.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Niestety nie jest tak jak piszesz Piotr , żeby zdobywać najwyższe laury jako weteran pasuje mieć jakies przygotowanie....w przeciwnym razie kontuzje mogą przyjść w zdwojoną szybkością .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
szkoda ze Daniel nie bd startowal narazie, swietny zawodnik,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polska Agencja Dopingowa.

Wiecej