SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Daniel Cormier: „Z czasem ludzie zapamiętają mnie za rzeczy jakie osiągnąłem”

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 1707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

@savlifephoto

Daniel Cormier: „Z czasem ludzie zapamiętają mnie za rzeczy jakie osiągnąłem”

Zdobycie szacunku i uznania nie będzie łatwe dla Daniela Cormiera, nawet jeśli został mu przyznany tytuł mistrza wagi półciężkiej UFC i on zdaje sobie z tego dobrze sprawę.

Daniel Cormier jeszcze nie przywykł do tego, że ponownie został mistrzem UFC po przyznaniu mu tytułu, a nie w wygranej walce. Sam nawet opowiedział niedawno, że chciał wyrzucić pasy UFC i nie chce ich wystawiać obok innych trofeów.

Cormier zdaje sobie sprawę i zgadza się z opinią, że niektórzy mogą nie uznawać go jako mistrza, głównie z powodu jego ostatniej walki na UFC 214.

Daniel Cormier
„Jeśli ludzie nie są zainteresowani moją kolejną walką, mają do tego wszelkie prawa” – powiedział Cormier w rozmowie z ESPN.com. Myślę, że wiele odpowiedzi zostanie udzielonych na temat pasa, kiedy tylko znów obronię tytuł. Teraz jest ciężko, ponieważ ostatnio walczyłem i przegrałem.

Myślę, że z czasem ludzie zapamiętają mnie za rzeczy jakie osiągnąłem. Na pewno będę kojarzony z Jonesem, ale ludzie będą bardziej szanować to, co zrobiłem, a te inne rzeczy znikną. To zajmie jednak trochę czasu.”


Jon Jones również naraził się wielu fanom z powodu drugiej wpadki na testach antydopingowych, ale Cormier stanął w jego obronie za pośrednictwem mediów społecznościowych. DC wierzy, że przegrana byłaby dla Jonesa poważną sprawą, dlatego próbował wygrać za wszelką cenę.

Daniel Cormier
„Myślę, że ma prawo się bronić, a my musimy być ostrożni, jeśli chodzi o piętnowanie tego faceta. Trzy razy byliśmy zestawiani do walki i za każdym razem on zawodził w jakiejś kwestii. Jak możecie spodziewać się, żebym nie myślał, że coś jest na rzeczy?

Uważam, że przegrana ze mną nie byłaby opcją dla Jona i cokolwiek było zrobione, miało na celu zapewnić żeby nie doszło do jego porażki.”
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + Muay thai

Następny temat

K1 co do tego dodać

WHEY premium