SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

DamiosL - przygotowania

Wysłana -
Lepiej coś?
Zapodaj więcej cynku, dobre na odporność
Wysłana -
Siemasz Damiano! Co tam u Ciebie słychać!
Wysłana -
siema dziku!

babciny sposób- mleko zagotuj z czosnkiem, masłem, po zagotowaniu dodaj miodu i do wyrka, postawi cię kosmicznie na nogi!
Wysłana -
Cześć,

Urwa, tyle nie chorowałem, a jak mnie dorwało to... bez komentarza. Drugi tydzień ładuję antybiotyk, dalej temp. nie schodzi do 36.6, chociaż już nie jest taka wysoka a było grubo bo w pewnym momencie wieczorem mi pokazało 39.9 i już się na pogotowie zbierałem. W każdym bądź razie teraz jest co raz lepiej z dnia na dzień. W poniedziałek lecę na kontrolę, mam nadzieję, że już będzie okej bo mnie skręca w tym domu. Oczywiście fit lifestyle poszedł w nie pamięć na ten czas -> transformacja w życie kowalskiego, pod każdym względem... Nawet nie miałem czasem siły forum przeglądać, o napisaniu posta nie wspomne. Raz w miare się czułem i odwiedziłem kumpele, a tak to kiła i mogiła.

PS. Ładuje wszystko co się da żeby tylko wrócić do normalności. Swoją drogą to się ciesze, że przechodzi bo jak ostatnio czytałem i słyszałem o zachorowaniach na grypę i jej skutkach to chyba tylko mogę dziękować że trochę pocierpiałem, ale wracam...
Wysłana -
Znam ten bol sam ostatnio chorowalem przez prawie 2 tyg tak wiec szybkiego powrotu do zdrowia!
Strona 57 z 57
Dodaj odpowiedź