SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamiosL - przygotowania

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 147579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Z ciekawością obejrzałem filmiki z treningu barków i mówie do siebie.. dziwnie wykonuje te ćwiczenia ale patrząc na ostatnią fotkę mogę z całą pewnością powiedzieć, że weszło tam gdzie miało wejść! Też tak chce! ;) Unikasz tematu "supli" czy można Cię tutaj spytać co leci? nie pytam o ilości :)

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Damian, przy wyciskaniu siedząc nie odrywaj pleców od ławki, bo wtedy górna część klatki przejmuje trochę ciężaru. Plecy na całej długości mają przylegać do oparcia.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
barki pieknie się prezentują, ale też zauważyłem ze jakaś dziwna technika w unoszeniu,mimo to jednak słuzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Odnośnie tego unoszenia - przez to ujęcie z kamery faktycznie wygląda to unoszenie na boki mega dziwnie Postaram się kolejnym razem nagrać z przodu no ale tak jak piszecie - ja tak barki czuję mega dobrze a chyba o to właśnie w tym chodzi.

Bzyku, będę nad tym pracować. Dzięki za uwage!

lasician1, no baki to chyba od zawsze jedna z moich najlepszych partii. Może dlatego, że najbardziej lubie je trenować

Mortalus, nie unikam, bo po co? Każdy normalny wie co i jak Test Prop, Master Prop, T3.


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-06-26 07:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
26.06.2017r

Dziś krótko - padam na pysk. Nie wiem co mnie tak wymęczyło, bo w zasadzie nic nie robiłem, ale podejrzewam, że wczorajsze przebywanie cały dzień na słońcu i sporo pływania, którego dawno nie praktykowałem odbiło się dzisiaj. W nocy muszę przyznać, że też słabo spałem. Tak czy owak wziąłem dupe w troki i pozbierałem się na trening nóg. Jak na dzisiejsze samopoczucie to poszło spoko, aczkolwiek przy ostatnim ćwiczeniu już tak mnie odcinało, że nie zrobiłem trzeciej serii, bałem się, że zjade Cardio też 5 minut krócej. Dzisiejszej nocy planuje wyspać się porządnie!



Trening - Nogi+Cardio


Siady - 20x20kg/15x60kg/12x80kg/10x90kg/8x100kg/6x105kg/5x105kg
Suwnica - 15x200kg/12x200kg/10x250kg/8x250kg
Wyprosty - 15/12/10/8
Uginanie leżąc - 15/12/10/8
MCNPN ze sztangielkami - 12x32kg/10x32kg/8x32kg

Cardio 25 minut, bieżnia 12.0-15.0%, 5.6km/h

Dieta

1. Jajecznica na cebulce + warzywa


2. Kurczak + olej kokosowy + warzywa


3. Kurczak + olej kokosowy + warzywa

4. Whey Pudding + wafle ryżowe + płatki + truskawki + banan + jabłko


5. Omlet owsiany z marchewką i rabarbarem + truskawki + nektarynka + jogurt grecki 0% tł. + płatki


Dziś pierwszy raz pita. Całkiem dobra, mocno słodka.


Suplementacja

Wit C. - 2g do śniadania i kolacji
Omega 3 - 2s go śniadania i kolacji
WPC, Kazeina - według makro
Probiotyki - 2kaps. do śniadania o kolacji
ZMA - porcja do kolacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
W jakiejś osiedlowej pipidówie znalazłem Zatrzymałem się po drodze jadąc do pracy po gumy do żucia i tak mi się rzuciła w oczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Jak dawki nie duże to w sumie kosmetycznie lecisz.. A colą to mnie zaskoczyles. Z cukrem widzialem, bez jeszcze nigdy. Cenowo tak samo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
2,49zł. Sprawdziłem później na paragonie bo jak tą colę zobaczyłem to na cenę nawet nie patrzyłem, od razu wziąłem żeby skosztować

Wrzucam tu też opinie dwóch sosów z WK;

Peanut Butter Chocolate Cups - kur**, ale dupneli marketingową nazwe... bo równie dobrze tak jak Milky Way mógłby być jako smak "czekoladowy" tak ten równie dobrze mogli nazwać "orzechowy" - tam mi właśnie smakuje, prosty orzech. Konsystencja tak jak w pozostałych sosach od nich jest bardzo okej, dość gęsty. Sam smak? Jak ktoś lubi orzech to polubi na pewno, ten komu ten smak nie odpowiada wywali do kosza. Posmaku chemii nie czuję. 3+/5 bo spodziewałem się czegoś wybitniejszego... Za tą kasę na pewnie nie wart.

Bananowy - smakuje jak... banan Trochę czuć chemie, ale nie jest źle jak na sosy zero! Polecam jak ktoś lubi ten smak. Generalnie to czego się spodziewałem. 5/5.


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-06-27 07:42:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja droga do MPJ 2017

Następny temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

WHEY premium