SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Szybkie szykowanie formy :D lecisz , tak jak mowilem wydaje mi sie ze powinienes sie wstrzelic w klasyka.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Tez myśle, ze się uda ;) i patrz, na masie ten most muscular wyglada bardzo dobrze - obręcz barkowa szeroka i nabita. Jak jesteś w formie to chyba za bardzo się pochylasz spinając brzuch i robisz się węższy. No i teraz inaczej ręce ulozyles, chyba to odpowiedni układ dla Ciebie ;)

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Też lepiej u mnie wygląda taki układ rąk, bo jak łapie jedna za drugą to barki sie psują i własnie zwęża całą obręcz.

Ogolnie szkoda że na takich mniejszych imprezach nie ma naszej kategorii tylko sie wychodzi na scene o 5-6kg cięższymi zawodnikami. No ale trudno


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-30 07:50:05

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
mało regularne wypiski niestety i opis przygotowań do zawodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Obiecuję poprawę ale przygotowania plus dużo pracy nie są zbyt przychylne do załączania wpisów.

Dzisiaj rano waga pokazała mi 84 kg. Jestem ciekaw jak będzie się to prezentować jutro rano, dzisiaj był low carb day.

Dzisiaj wpadła klatka i 45 min cardio. Czasami gdy mam więcej pracy i low day obcinam ilość cardio.

Wyciskanie hantli na ławce skośnej
2 serie wstępne z nastawieniem na bardzo powolną fazę negatywną i maksymalne spięcie 2 x 14 kg 20 pow
4 serie normalne 30,32,34,38 kg x 12 + drop i do odcięcia
4 serie wyciskania sztangi na ławce skośnej 80kg w tępię 2-2-4-0
Na koniec brama FST 7
Rozpiętk + wyciskanie 7 x 12 pow w przerwach 30 sekundowych izometryczne spięcia klatki piersiowej w pozach most muscular oraz klatka bokiem.

Na koniec 45 bieżni.
Dzisiejszy rozkład makro
300 b 40 tł 50 ww

I mały kolaż z póz.




Na przestrzeni 5 dni widać już lekką zmianę. Woda schodzi i chyba się coś docina. Zostały 2 tyg więc powinno być całkiem dobrze.
Tym bardziej że sylwetka poprawia się z dnia na dzień.







Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 7/4/2017 12:30:35 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
2 tyg i 5kg . Lajcik

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
w 2 tyg idzie sporo zorbić, wiec powinno byc b.dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
_NeRwUs_
Obiecuję poprawę ale przygotowania plus dużo pracy nie są zbyt przychylne do załączania wpisów.



powiedz to każdemu , prowadzącemu dziennik w tym dziale

tutaj mało kto siedzi w domu na tyłku i nic nie robi, kazdy pracuje, a przygotowania do zawodów na pewno mają podobne ;) a mimo to prowdzą świetne blogi i są aktywni :)

liczę na poprawę bo inaczej dziennik umrze śmiercią naturalną , wiem to z doświadczenia ,a byłoby szkoda - kazdy kolejny blog w tym dziale to miejsce do wymiany poglądów, skarbnica wiedzy czasami dla wielu użytkowników forum, trzeba byc tylko regularnym i wrzucać wpisy

powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Kolejny dzień przygotowań za mną
Tak jak sądziłem waga poszła w dół i dzisiaj było to 83,5kg
Więc wszystko idzie zgodnie z planem. Myślę że nie będzie najmniejszego problemu z limitem wagowym.

Dzisiaj dzień wolny od pracy i dzień wysokich węglowodanów. Więc w miarę wypocząłem. Co przełożyło się na dobry trening

Poszły na rozkład dzisiaj barki, bic i triceps,
Barki
Wypychanie hantli siedząc 6 serii po 12 pow
Unoszenie hantli bokiem w gore 30 pow, 20 pow, z progresja ciężaru 10 pow i 3x droop po 10 pow
Ściąganie sznurka górnego wyciągu do czoła 4 x 25 pow
Unoszenie hantli w przód 4 x 20 pow

Biceps
Modlitewnik 4 x 16
Sztanga prosta 4 x 12
Uginanie naprzemienne z supinacją 5 x 10

Tricpes
Ściąganie linki wyciągu górnego uchwyt V 4 x 12
Ściąganie linki wyciągu górnego jednorącz podchwytem 4 x 12
Pompki na poręczach 4 x max ok 15 - 20 pow z własnym ciężarem ciała

I niestety cardio lekko bo tylko 30 min. Odcięło mnie po treningu.

Jutro planuje zrobić ostatnie nogi przed zawodami.
W piątek plecy i zaczynam FBW.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Damian brał udział w treningu z Krzyśkiem Piekarzem i ekipą SFD ,który odbył się w dniu wczorajszym



Fotorelacja z treningu w temacie :
https://www.sfd.pl/Konkurs_Trenuj_z_Mistrzem_SFD_-t1149950-s2.html#post-18191542
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

Następny temat

Moja droga do MPJ 2017

WHEY premium