SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Siema Wszystkim ! :rock:

Nazywam się Damian Skoczylas mam 28 lat i jestem kulturysta klasycznym do 175 cm wzrostu.
Jestem z Włocławka a obecnie mieszkam i pracuje jak Trener Personalny w Gdańsku.
Kulturystyka interesuję się chyba od zawsze, kiedy wszedłem pierwszy raz na prawdziwą siłownie chyba jak miałem 21 lat wiedziałem że, kiedyś chcę wystartować. Wcześniej trenowało się po piwnicach z kumplami raz w tyg typu klata łapy i brzuch.

Trenuję od dawna, nawet nie wiem od kiedy dokładnie. Obrałem sobie taką datę 10.10.10 za początek drogi na szczyt :D to data pierwszy poważnych środków typu Kreatyna i Gainer :lach:
Strikte pod zawody przygotowuje się od września 2015r. do tej pory udało mi się wystąpić w kilku zawodach takich jak :

-IX Pokazy Kulturystyczne Sopot gdzie zająłem III miejsce w kategorii do 180 cm wzrostu 2016 r.
-I Grand Prix Bieńkowski Resort II miejsce w kategorii do 180 cm wzrostu 2016 2016 r.

-Mistrzostwa Polski w Kulturystyce Klasycznej do 175 cm V Miejsce 2017 (przez pecha, ale o tym opowiem kiedy indziej) :icon_rolleyes:
-Dimond Cup Czechy Classic Bodybuilding Up to 175 V Miejsce 2017

Czechami zakończyłem starty w okresie wiosennym. Kolejne zawody planuje na jesień. I to zapewne będą zawody rozgrywane poza granicami naszego kraju.
Do Wyboru jest : Anglia, Niemcy , Czechy i San Marino. Ale co wyjdzie to się okaże.
Obecnie upragniona masa i to chyba pierwszy raz w okresie letnim :D Narazie odpoczywam od liczenia kalorii (jem co chcę i ile chcę :lach: )
na treningu nie byłem od tygodnia ale myślę że lada dzień już coś pomacham bo czuję ogromny głód treningowy.

Kilka zdjęć z Dimond Cup














1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21417 Napisanych postów 30696 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Właśnie nie wiedziałem że l, taki jestem. Tu prośba do moderatorów czy można przerzucić temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Witaj w odpowiednim dziale

poprawiłem wyświetlanie zdjęć, bo pierwsze było źle otagowane, wystarczy wrzucić zdjęcie między tagi 'img' bez żadnych dodatkowych URL i tym podobnych

Bardzo dobra forma, widziałem na MP , brakowało tylko bronzera

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
A no szkoda ze brazera zabrakło. Zmienili czas wyjścia na scenę i o mały włos bym się spóźnił. Wyszedłem nie naładowany bez rozgrzewki. Ale i tak nieźle wyszło. :)

Dzięki za przez uczenie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
oczywiście obecny Pamiętam twoj start na, ze były takie przygody bo nawet razem na hale wchodziliśmy :D

p.s Anglia Niemcy co to za zawody? moz ebyc pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Anglia Dimond Cup w Liverpool.
A z tymi Niemcami to mi się coś o uszy odbiło ale nie sprawdzałem dokładnie jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21417 Napisanych postów 30696 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Dzisiaj nie wytrzymałem i mimo "zakazu" treningów zrobiłem krótki full body. Pompa była niemiłosierna. Generalnie po 3 seriach na klatkę mógłbym już zakończyć trening. Stęskniłem się za tym uczuciem










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Dzisiaj nie wytrzymałem i mimo "zakazu" treningów zrobiłem krótki full body. Pompa była niemiłosierna. Generalnie po 3 seriach na klatkę mógłbym już zakończyć trening. Stęskniłem się za tym uczuciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Dzisiaj nie wytrzymałem i mimo "zakazu" treningów zrobiłem krótki full body. Pompa była niemiłosierna. Generalnie po 3 seriach na klatkę mógłbym już zakończyć trening. Stęskniłem się za tym uczuciem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan czterodniowy z prośbą oceny

Wiecej