SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 431094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Wtorek-05.12 Masa Tydzień 15

Wczoraj poszły nogi,w frontach poszło 130kgx8,mam filmik ale wrzucę jutro.W MCNPN gładko poszło 155kgx8

Ogólnie jak widać brak czas,przeprowadzka i ogólne ogarnianie nowego mieszkania trochę nam zajmuje. W dodatku nie mamy jeszcze lodówki i płyty gazowej więc jedzenie musze szykować u siebie. Jedno szczescie że od siebie do nowego mieszkania mam może 1min drogi

Ale do końca tygodnia mam nadzieje że wszystko się ustabilizuje

Treningi wchodzą dobrze ale już mi ciężko progresować w niektórych ćwiczeniach,ale w głownych bojach nadal dodaję kg.
Jutro postaram się z rana zważyć i zobaczymy ile siedzi na liczniku Ale jakościowo na pewno nie straciłem


DIETA

1. Mielone z łopatki wieprzowo-wołowej

2. Makaron,Kurczak

3. Omlet z mąki ziemniaczanej i kukurydzianej

TRENING

4.Kasza Manna,WPC,Pierniki,Płatki kukurydziane,Banan,Wafle ryzowe

5 Naleśniki waniliowe + udziec z indyka

6. Owsiane,banan,wpc,twarog


TRENING

Push 1

1. WL R8
2. Wyciskanie hantli młotkowo skos 8/8/8/10/12
3. Gironda dips 4x10
4. Push press R8
5. Wyciskanie wąsko R8
6. Francuz siedząc hantlą 8/8/10/12

Trening dobry ale bez wiekszego szału,w WL praktycznie bez zmian. W reszcie cwiczen minimalnie dodałem.

Cardio-15min


SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:

ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Pozwolę się wtrącić. Też pracuje na nockach. I u mnie to wyglada tak że mimo rozłożenia jedzenia w czasie zawsze po nocce mam ok -1kg mniej i suchy jak wior mimo że masa i wysokie kalorie. A przed zawodami na redu jakby to się obracalo o 180st i zawsze waga po nocce na plus i wk***ienie ogarnialo Takie iroki nocek ze organizm wariuje :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Sobota-09.12 Masa Tydzień 15

Dobra czas wrócić do regularnych wypisek Przeprowadzka można powiedzieć,że na 95% skończona więc psychika odpocznie bo przez ostatnie dni miałem niezły zapiernicz..
Wczoraj poleciały nogi-w SQ poszło 180kgx3.

Dzisiaj z rana podesłałem raport Przemkowi,waga ruszyła-89,5kg a w pasie 78cm. Waga lekko ruszyła więc lecimy bez zmian.
Trening z samego rana żeby później mieć cały dzień wolny



DIETA

1. Omlet

TRENING

2. Manna,WPC,Banan,Płatki kukurydziane,Wafle ryżowe,Rodzynki,Pierniki

3. Makaron,Kurczak

4.Omlet

5 .Makaron,Kurczak

6. Mielony indykj



TRENING

Push 2

1. Wyciskanie sztangi skos R8
2. Wyciskanie hantli poziomo 8/8/8/10/12
3. Wyciskanie hantli młotkowo skos dół 4x10
4. Wyciskanie hantli siedząc R8
5. Dipsy triceps R8
6. Prostowanie przedramion nachwyt 8/8/10/12

Na skosie poszło w miarę,w miarę,95kgx6.Ale nadal nie potrafie przekroczyć granicy 100kg.
Na hantlach poziom lekko dodałem,machałem 42,5kg. Wyciskanie skos dolny powoli staję się moim ulubionym cwiczenien,klatkę pompuje strasznie
Wyc.hantli też na lekki +.Tricek bez zmian



Cardio-15min


SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:
ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Piątek-15.12 Masa Tydzień 16

Wreszcie znalazłem chwilę czasu żeby coś skrobnąć... Ogólnie jestem lekko zabiegany,spię po noce do 13-14,jedzenie,trening,szykowanie reszty jedzenia,spawanie sprzętu na siłkę lub inne prace no i lecę na nocke i tak codziennie..
Jutro robię off,po ostatniej noce zazwyczaj śpie max. 3-4h więc brak sił i ciężko było by mi zmieścic założoną ilość kalorii w DT dlatego też robię off.
A trening nóg pyknę sobię rano w niedziele Tak samo raport do Przemka poleci w niedzielę.

Ogólnie zapadła decyzja że masuję do świąt,wigilia wiadomo luz od diety i treningu a po świetach chyba poleci tydzień roztrenowania ale to Przemek zdecyduje.
Bo już powoli zaczynają mnie pobolewać kolana,łokcie itp. A jedzenia też już jest sporo i czasami jest już ciężko przy tych prawie 800g WW A w treningu też już jest ciężko o jakiś progres.
Wiec odpoczynek mi się przyda


DIETA

1. Omlet czekoaldowy

TRENING

2. Manna,WPC,Płatki kukurydziane,Banan,wafle ryzowe posmarowane powidłem

3. Tortilla z udzcem indyka

4.Makaron,Udziec z indyka

5 .Makaron,Udziec z indyka

6. Mielony indyk


TRENING

Pull 1

1. Mc R8
2. Podciąganie szeroko nachwyt 5x max
3. Wiosło półsztangą jednorącz 5x10
4. Podciąganie sztangi do brody 8/8/8/10/12
5. Uginanie na wyciągu górnym R8
6. Uginanie hantlami z supinacją 8/8/10/12

Trening w miarę spoko ale bez większego szału,w MC poszło 210kgx1 i już raczej więcej nie poleci na tej masie. Podciągać mi sie zbytnio dzisiaj nie chciało więc wrzuciłem ściąganie nachwytem szeroko i poszło dobrze. WIosło za to mega ciężko ale lubię tą wersję wiosła.
Bicek za to bardzo dobrze,pompka była przyjemna i może ten bicek coś tam urośnie

Cardio-15min na czczo


SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:
ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Niedziela-17.12 Masa Tydzień 16

.Z rana pomiary i waga taka sama czyli 89,5kg a w pasie ciut więcej bo 79cm. Zrobiłem zdjecia ale musze jeszcze wyczaić gdzie w mieszkaniu jest fajne światło do zdjęc

Później śniadanko,shot Red Shot od AN i na trening. Sam trening sredniawy bo nie było mocy,w siadach poszło ledwo 165kgx6,reszta treningu spoko ale bez jakiś szaleństw.Kolana już pobolewają więc wolę odpuścić jak już się odzywały w siadach

Jutro zaczynamy ostatni tydzień masy,lece do świat. W wigilie oczywiscie luz od diety ale parcia na jedzenie nie mam bo teraz tyle tego leci że masakra



DIETA

1. Omlet waniliowy

TRENING

2. Kasza Manna,Płatki ryzowe,WPC,Banan,Płatki Kukurydziane,Wafle ryżowe,Pierniki

3. Makaron,Kurczak

4.Ryż,Kurczak,Olej Lniany

5 Ryż,Kurczak,Olej Lniany

6. Jajecznica z schabem

TRENING

Legs 1

1.SQ R8
2.Suwnica jednonóż 8/8/8/10/12
3.Wykroki 5x10
4.Uginanie leżąc 8/8/810/12
5.MCNPN na suwnicy smitha 4x10-12



Cardio-15min


SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)
Carbo-55g popijam podczas treningu

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:

ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Czwartek-21.12 Masa Tydzień 17

Czas uzupełnić wypiski,czasu cały czas mało, ale jakoś daję radę. Po świetach powinno już się to uspokoić bo Hack Maszyna na siłownie będzie już gotowa więc powinno byc więcej czasu na odpoczynek.
Plan na kolejni dni jest taki:
Jutro i w sobotę lecę standardowo-trening+micha normalna.
W niedziele i poniedziałek trenuje z rana (pewnie poleci jakiś inny trening Push/Pull bo nóg mi się zbytnio nie chce robić ) a później jem
W wtorek już off od siłki i cały czas luz w diecie.
W srode juz ucinamy kalorie i do nowego roku mam off od siłki.

Więc 3 dni luzu od diety powinny mi zaspokoić wszystko,nie mam zamiaru się jakość wielce obżerać ale na pewno wleci parę ciekawych posiłków i słodkości.
A myślę, że mojej formię to nie zaszkodzi.
Tak samo tak długi off od siłki,bo stwierdzam chyba pierwszy raz w życiu że taki odpoczynek mi się w 100% przyda bo czuję już sporę przemeczenie.



DIETA

Tutaj nawet nie pamiętam


TRENING

Legs 2

1. Front SQ R8
2. SQ wąsko na suwnicy smitha 8/8/8/10/12
3. Wyciskanie suwnica wąsko 5x10
4. Mcnpn R8
5. Uginanie stojąc jednonóż na wyciągu dolnym 8/8/8/10/12

Wczorajszy trening,w frontach ładnie bo cały czas progresuje Poszło 140kgx6,poszło by 8p ale już mnie lekko odcinało.
W reszcie ćwiczen dodałem mimo iż przed treningiem byłem dosyć ospały ale wrzuciłem T5 i jakoś poszło.
W MCNPN poszło 160kgx4 a uginanie zrobiłem leżąc jednonóż na maszynie


Cardio-15min


SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)
Carbo-55g popijam podczas treningu

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:

ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
czyli od stycznia juz strikte przygotowania na wiosnę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
MARIAN 17
czyli od stycznia juz strikte przygotowania na wiosnę?


A nawet tego jeszcze nie omawiałem z Przemkiem Jak na razie skupiam się na świętach i odpoczynku od siłki.

Po nowym roku zostanie ok.20 tyg do zawodów docelowych czyli PCA w Łodzi. Wydaje mi się, że aż tyle redu nie potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Niedziela-24.12 Masa Tydzień 17

Dobra,wypiska za wczoraj i dzisiaj.

Wczoraj z rana pomiary i fotki. Waga pokazała rekordową wagę-91kg a w pasie 79,5cm. Moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze jak na taki okres czasu,coś tam poprawiłem na tej masie. Nie jest to progres typu Mariana czy Seby Mieleckiego ale mnie i tak cieszy bo dwójki coś tam ruszyły,tak samo klatka,o dziwo tricek też poszedł do przodu.


Później poszedł trening-w martwym poszło znowu 210kgx3,reszta treningu też spoko.

Dzisiaj natomiast z rana poleciały dwa posiłki LC,później trening,tutaj zgapiłem Push od Przemka. Pompka na treningu dobra mimo braku wegli. Węgle wpadły dopiero później na kolacji wigilijnej,teraz też sobie coś tam podjadam.

Jutro z rana trening,pójdzie jakiś Pull a później juz jem ile się da Będzie to tez ostatni trening w tym roku bo później odpoczynek.


DIETA

Dzisiejsza dieta to dieta obrotowa

TRENING

Pull 1

1. Mc R8
2. Podciąganie szeroko nachwyt 5x max
3. Wiosło półsztangą jednorącz 5x10
4. Podciąganie sztangi do brody 8/8/8/10/12
5. Uginanie na wyciągu górnym R8
6. Uginanie hantlami z supinacją 8/8/10/12

A dzisiaj poszło:

Push

1.Wyciskanie sztangi leżąc R15+drop
2.Wyciskanie sztangi skos dolny 4x10+drop
3.Rozpiętki lekki skos 3x15
4.Wyciskanie siedząć do klatki na smithcie R10+drop
5.Wyciskanie na maszynie zza karku R15+drop
6.Prostowanie nachwytem R10+drop



SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)

Do posiłków z WW,oprócz po treningowego:
ALA-4x300mg
Chrom-4x200mg



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-12-24 22:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Sroda-27.12

Wczoraj jeszcze luz w diecie i trochę wrzuciłem w siebie Z rana waga pokazała 93kg więc +2kg przez okres świąteczny. Jakościowo aż takiej tragedii nie ma.

Od dzisiaj do niedzieli mam off od treningu. Dzisiaj jednak wpadł turniej na naszej siłowni. A jako gospodarzowi nie wypada nie startować to wziąłem udział.
Z ciekawszych wyników to WL-132kgx1, SQ-180kgx1,120kgx25p i MC 205kgx1. Ogólnie było 12 konkurencji więc nie tylko siła a wytrzymałość była ważna.
Niestety w ostatniej konkurencji o 1p przegrałem z moim rywalem i zakończyłem rywalizacje na 2-gim miejscu.
Jak fotograf udostępni zdjecia to wrzuce



DIETA

Makro w okresie roztrenowania:
B-200g
T-90g
WW-320g


TRENING





SUPLEMENTACJA

Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium