SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Czwartek-12.10 Masa Tydzień 6

Lipa trochę z czasem jak to bywa przy drugich zmiana,wczoraj off od siłki ale i tak sporo tam spędziłem bo trzeba było dalej remontować. Zostało mi tylko pomalować ścianę i będzie gotowe No zamontować maszynę do unoszenia na boki. Jak będzie gotowa to nagram jak działa

W wtorek poszła klatka i bicek. Trening super mimo iż ciężar nie poszedł jakość mega w górę. Ogólnie mimo zwiększonych kalorii mam lekki zastój. Ale w takim systemie 8x8 to po pewnym czasie nie powinno dziwić bo akurat tam cięzko jakość mega progresować.

Dzisiaj w barkach to samo. Zza karku też tak samo jak tydzień temu,za to w innych ćwiczeniach lekko dołożone a w francuzie też dołożyłem 2kg i szło już 44kg.

W diecie brak jakiś nowości 610g WW to już sporo ale nie przejadam się jakość mega,bebzona też mi nie wywala więc jest spoko Jedynie ssanie w DNT ale da radę wytrzymać
Wczoraj na ostatni posiłek wpadł mega fajny posiłek-ryż,gruszka pokrajana w kosteczkę i na to polewa z serka wiejskiego,twarogu i WPC o smaku wanilii. Normalnie niebo w gębie

Od następonego miesiąca prawdopodobnie przeprowadzam się do własnego mieszkania i zobaczymy jak to będzie finansowo ale myślę że w kwestii startów to duzo nie zmieni no ale się zobaczy. I ogólnie zastanawiałem się czy nie wystartować w innych federacjach ale to jak na razie luźne przemyślenia bo na 100% startuje na M.Sląska i M.Polski.


DIETA

1. Omlet z gruszką

TRENING

2. Kasza Manna,Płatki Jęczmienne,WPC,Płatki Kukurydziane,Muszelki,Banan,Wafle ryżowe

3. Omlet z bananem+ Schab

4.Kasza gryczana,Schab

5 .Pewnie wleci wątróbka+mięso z ud kuraka


TRENING

Barki + triceps

1. Wyciskanie na smithcie zaa karku 8x8
2. Podciaganie sztangi do brody 4x10
3a. Unoszenie hantli bokiem siedzac 3x12
3b. Face pull z wyc. Dolnego siedzac 3x12
4. Francuz sztanga siedząc 8x8



Cardio-15min

Cardio kręce zazwyczaj wieczorem po pracy bo po prostu brak mi czasu i trochę możliwości. Cardio kręce jak na razie tylko na rowerku lub czasami pobiegam w terenie.

SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-10-12 12:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609922
teraz to kazdy po rozkmine z tymi federacjami



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-10-13 10:11:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Piątek-13.10 Masa Tydzień 6

Dzisiaj treningowo ale w myslach zastanawiałem się czy nie przełożyć go bo trochę zaspałem i lekki brak czasu. Ale trening jednak zrobiłem i był akurat bardzo udany Ale jutro polecę osobno dwójki+łydki+brzuch bo już czasowo nie wyrobiłem. Zrobię go sobie wieczorem żeby po treningu już zjeść ostatni posiłek WW+B.

ALe jutro z rana prace w klubie+u nas na siłowni. Trzeba wreszcie skończyć ten remont A w nastepnym tygodniu czeka mnie modyfikowanie Hack Maszyny czyli cięcie,spawanie itp

Marian Co do tych federacji to teraz chyba każdy się zastanawia A szczerze nic mnie nie trzyma w IFBB,czołowym zawodnikiem nie byłem i nie będę więc mi to rybka. A tak to więcej startów,może coś za granicą bo widzę że w UK tego sporo Grunt żeby było więcej ludzi bo wtedy większa rywalizacja. Bo jakoś mnie nie jara wygrywanie z kategorii gdzie jest 2-3 ludzi
Więc pozostaję tylko czekać na oficjalny terminarz i wybierać zawody.

Zresztą w niedziele widze się z Przemkiem to wstępnie coś tam ustalimy,pogadamy i się zobaczy


DIETA

1. Omlet czeko-banan

TRENING

2. Kasza Manna,Płatki Jęczmienne,WPC,Płatki kukurydziane,,Muszelki,Wafle ryżowe,banan

3. Pewnie jakiś omlet lub coś innego

4. Makaron,Kurczak/Schab

5. Wątróbka,Mięso z ud kurczaka z warzywami


TRENING

Nogi

1.SQ 8x8 140kg-4 serie 150kg-4 serie



2.SQ na suwnicy smitha-nogi wąsko 3x10
3.Wykroki z hantlami 4x12

Jak widac na filmiku 140kg szło leciutko więc w ostatnich 4 seriach dołożyłem i poszło dobrze ale już było czuć Na Smithcie sporo dołożyłem i poszło ładnie.
Wykrokami już dobiłem czwórki Ale tutaj nie zwiększam zbytnio ciężaru,lecę cały czas hantlami 25 kg.


Cardio-15-20min pokręce jutro



SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)
T5-caps przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
erwinoos
Czyli najbliższe starty wiosna 2018?


Tak,ale czy to będzie IFBB czy inne federacje to sie jeszcze okaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Waga z rana 87kg a w pasie bez zmian 77,5cm Ale jak na razie bez zmian,Przemek zobaczy mnie jutro na żywo i wtedy zdecydujemy co dalej

Ogólnie z rana montowanie nowego sprzętu na siłce-maszyna do unoszenia na barki. Zrobiliśmy stojak z modyfikacją wysokości i spokojnie można zrobić też tył barków-unoszenie w opadzie oraz unoszenie w przód,stojąc do maszyny bokiem. Próba oczywiście była-wchodzi elegancko czy to bok czy to na tył.



Zrobiłem też lekki trening dwójek+lekko łydki. Na dwójki poleciało martwy ciąg na prostych z Trap Barem,dodatkowo dołożyłem gumy oporowe. Fajnie nawet poczułem dwójki,później uginanie leżąc i zbieranie grzybków. Po treningu 20min cardio.

Przed chwilą wleciał ostatni posiłek-ryż,gruszka,serek wiejski,WPC i twaróg. I lece za chwilę spać bo jutro po 5-tej pobudka i kierunek Warszawa.
Pyknę sobie klatkę i biceps




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-10-14 22:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Niedziela-15.10 Masa Tydzień 6

I tak minął mega,mega zaj**isty dzień Ale dobra czas zacząc od początku

Pobudka o 5,szykowanie szamy. Wiadomo nie mogło się obejść bez lekkiego opóźnienia ale miałem zapas 1h A do przejechania było 300km więc +/- 3h
Na szczęście nie jechałem sam bo ze mną jechała moją narzeczona i jej siostra więc można było pogadać i jakoś te 3h z groszem zleciało.

Na siłce byłem parę minut po 10. Siłka na pierwszy rzut oka robiła pozytywne wrażenie,sporo maszyn.
Przed treningiem poleciał tabs T5, bo jednak po takiej trasie trzeba było się doładować

Na treningu był Przemo,Łukasz i jednak wpadł Erwi. Poznałem także Konrada czyli forumowego Cayek'a Każdy z nas leciał inny plan ale w przerwach trochę pogadaliśmy a po treningu wpadła wspólna szama

Zacytuje Przemka z jego dziennika- ,,I najbardzije pozytywne zaskoczenie to Damian - nogi po prostu wielkie jak na jego posturę, dwójka niesamowicie poprawiona, i ciągle niziutki bf, i wąziutka talia przy ponad 600g węgli"
No takie słowa bardzo cieszą No i motywują do dalszej pracy

Po treningu jeszcze podjechałem do Wola Park-masakra jakie to duże centrum handlowe Widać że ja ze wsi bo dla mnie obiekt mega duzy. A szukałem mojej prawie 30min
Tam wpadliśmy do Burger Kinga,ja na nic akurat nie miałem ochoty,jedynie zjadłem dwie łyżeczki lodów Oreo.


Dopiero po treningu sobię przypomniałem,że nie mam żadnych fotek zrobiony z treningu

Od jutra zaczynam lecieć nowym planem PPL z rampą 8 oraz dodajemy trochę do michy

Lekko zwiększam biało i dodaję drugi posiłek po treningowy. WW się nie zmienia,zmienia się jedynie ich rozkład w ciągu dnia


B 240g
T 55
WW 610g

1. 40g B + 40g T.

2,3,4 40g B + 70g ww + 5g T

5. Potreningowy - 40g b + 280g ww (140 proste 110 zlozone 30 fruktoza)
6. Godzinę po potreningowym - 40g b + 120g WW


DIETA

1. Mięso z ud kuraka,kurczak,słonecznik

2.Makaron,Kurczak

TRENING

3. Kasza Manna,Płatki jęczmienne,WPC,Płatki kukurydziane (3 rodzaję),Banan,Wafle ryżowe

4. Omlet śmietankowo-bananowy

5. A tutaj nie wiem





TRENING

Klatka+Biceps

1.Hammer skos 6-7 serii 8-10p
2.Butterfly 4x10-12
3.Maszyna na wyciskanie siedząc 5x10
4.Rozpiętki skos 3x12
5.Uginanie z supinacją 6-7 serii 8p
6.Maszyna modlitewnik 3xmax

Jak widać plan lekko zmieniony ale to dlatego,że ćwiczyłem pierwszy raz na siłce u Przemka to trzeba było wypróbować parę maszyn. A chodzą na prawdę świetnie.
Hammer skos-bajka,górę klatki mi spompowało świetnie
Maszyna do wyciskania siedząc-na początku dziwny ruch ale po paru seriach wyczułem maszynę i było git.


Cardio-15min na orbitreku




SUPLEMENTACJA

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 z rana a 2 na noc)


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-10-15 19:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Nowy plan tak się klaruje, coś czuję że będzie ciężko i dosyc sporę cięzary polecą

Pull 1
1. Mc R8
2. Podciąganie szeroko nachwyt 5x max
3. Wiosło półsztangą jednorącz 5x10
4. Podciąganie sztangi do brody 8/8/8/10/12
5. Uginanie sztangą stojąc R8
6. Uginanie hantlami z supinacją 8/8/10/12

Push 1

1. WL R8
2. Wyciskanie hantli młotkowo skos 8/8/8/10/12
3. Gironda dips 4x10
4. Push press R8
5. Wyciskanie wąsko R8
6. Francuz siedząc 8/8/10/12

Legs 1

1. SQ R8
2. Wyciskanie suwnica 8/8/8/10/12
3. Wykroki krótkie 5x10
4. Uginanie leżąc 8/8/8/10/12
5. Żuraw 4x max

Pull 2
1. Wiosło sztangą nachwyt R8
2. Podciąganie chwytem neutralnym 5x max
3. Ściąganie podchwytem 5x10
4. Face pull 8/8/8/10/12
5. Młotki R10
6. Uginanie sztangą modlitewnik 8/8/10/12

Push 2
1. Wyciskanie sztangi skos R8
2. Wyciskanie hantli poziomo 8/8/8/10/12
3. Wyciskanie hantli młotkowo skos dół 4x10
5. Wyciskanie hantli siedząc R8
6. Dipsy triceps R8
7. Prostowanie przedramion nachwyt 8/8/10/12

Legs 2
1. Front SQ R8
2. SQ na hack maszynie 8/8/8/10/12 (jak nie masz ta wąsko smith)
3. Wyciskanie suwnica wąsko 5x10
4. Mcnpn R8
5. Uginanie stojąc albo siedząc 8/8/8/10/12

Ciężar oczywiście lekko zaniżę ale też nie bez przesady bo chce na tej masie machać rekordowymi cięzarami

A co do wyboru startów na przyszły rok to wstepnie maj 2018-PCA a później lecę co się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Damian, ile razy w tyg. będziesz trenował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
DamiosL
Damian, ile razy w tyg. będziesz trenował?


5x. Jadę po kolei Pull1/Push1/Legs1....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium