SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 428980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
no ja te co wczoraj na kolację to tez pomidor kapucha cebula pieczarki i miazga, wazyła na pewno z 1kg:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Sobota-17.06 Masa tydzień 7

Z rana pomiary,waga wskazała 86,5kg a w pasie 78 cm. Więc trochę na + co jest trochę dziwne bo nic nie zmienialiśmy w diecie. Kolejny tydzień bez zmian,maxuje główne boje na 12p i kończymy 1 etap masy.

Wczoraj trening,później imprezka ale byłem kierowcą wiec nie wpadło alko,z jedzenia wpadło tylko parę galaretek i jakaś sałatka warzywna.
Dzisiaj natomiast DNT i zaczynam nocki a jutro wpadnie klatka+triceps.



Dieta

1. Zapiekanka (jajka,mielona szynka wieprzowa,siemie lniane,pieczarki,kapusta kiszona)


2. Omlet truskawkowy


TRENING

3 Płatki kukurydziane,WPC,Kasza kukurydziana,Banan

4. Omlet

5. Kasza jęczmienna,Kurczak/Schab

6. Makaron,Kurczak/Mielona szynka wieprzowa


Trening

PLECY+TYŁ BARKÓW + BRZUCH


1. MC RAMPA 12 + 2 serie regresu 110/130/155/170x100 +2xregres
2. Sciąganie drążką wąsko 4x10-12
3. Wiosłowanie nachwytem 4x12 90/90/100/100
4a. Wiosło półsztangą chwytem wąski neutralny 4x12
4b. Sciąganie na wyciągu górnym chwytem neutralnym 4x15
5. Unoszenie hantli w opadzie tułowia 12/12/15/20

Martwy całkiem spoko,170kg poszło na 10p ale spokojnie miałem siły na 12p,niestety ból głowy który mnie złapał z samego rana nie pozwolił mi zrobić tych 2p bo myslałem,że mi głowe rozerwie
Podciąganie zmieniłem na ściąganie wąsko i weszło fajnie,o wiele lepiej niż podciąganie.
Reszta treningu też ciężko jak to zawsze bywa na treningu pleców.


Forma po treningu pleców,myślę że jakieś większej tragedii nie ma:


Suplementacja

Whey Protein Concenrate (FitWhey)-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 rano i 1 wieczorem)
Omega3-3g z rana
T.C.M-10g po treningu
BCAA-20g popijam podczas treningu
Selen,Jód-do 1 posilku
T5-kaps przed treningiem



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-06-18 17:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Kurde, Damian super się ta forma trzyma! Tygodnie lecą, a tu cały czas jest ekstra, bez zbędnego ulania. Wszystko idzie chyba idealnie A żarcia kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
jak tylko wszyscy sie słuchają ;) ^^

ten omlet truskawkowy z czego? skrobia? bo taka dziwna konsystencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
MARIAN 17
jak tylko wszyscy sie słuchają ;) ^^

ten omlet truskawkowy z czego? skrobia? bo taka dziwna konsystencja


Z tego co pamiętam to w środku jest budyń truskawkowy,truskawki,jakaś mąka i chyba trochę czerwonej fasoli.. Czasami mi takie omlety wychodzą,a czasami wyjdzie taki a'la biszkopt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Poniedziałek-19.06 Masa tydzień 8

I zaczynamy 8 tydzień masy...

Pierwsza nocka mega ciężka,strasznie chciało się spać ale jakoś dałem radę,za to byłem tak zmęczony że spałem jak zabity dzięki czemu fajnie się wyspałem.
Jak tydzień temu na pierwszy trening dałem klatka+triceps i po raz kolejny dobra decyzja bo ta klatka jednak ma więcej sił. Trening jak najbardziej udany
Siła idzie cały czas w górę,samopoczucie bardzo dobre,zdrowie również dopisuje więc aż miło robi się tą masę

Jedynie co to czasami chodzę głodny ale myślę że jak waga się ustabilizuje to dołożymy trochę kalorii

Jutro lecę na Smart Gym,pyknę barki+dwójki podobnie jak ostatnio.

Dieta

1. Omlet śmietankowo-bananowy (w środku zblendowany brokuł)


TRENING

2. Płatki kukurydziane,Kasza kukurydziana,WPC,Banan

3 Omlet jabłkowy (dorzuciłem do masy brokuła i wyszedł mega objętościowy ten omlecior )


4. Kasza jęczmienna,Kurczak+ Owsiane,truskawki,śmietana w formię ,,ptasiego mleczka"

5. Makaron,Kurczak

6. Tutaj jeszcze nie wiem na pewno B+T


Trening

KLATA CIĘŻKO + TRICEPS

1. WL RAMPA 12 + 2 serie regresu 60/70/80/90/100x12/105x8 + 2xregres
2. Hantle skos 12/12/12/15/20
3. Chest dips 4x12

4. Wyciskanie wąsko RAMPA 12 + 2 serie regresu
5. Wyciskanie francuzkie leżąc 12/12/15/20
6. Prostowanie z liną wyc. górnego 4x12

Ostatni trening z tego planu więc trzeba było dołożyć do pieca O dziwo WL poszło ładnie 100kgx12 chociaż ostatnie powtórzenia ciężko,a że poszło te 12p to dorzuciłem 5kg i 105kg zrobiłem 8p. Zważywszy, że do nie dawna tym ciężarem robiłem parę ruchów to wynik bardzo dobry
Reszta klatki też na + i nieźle ją nabiło

Tricek już trochę gorzej chociaż poszło 78kgx12 ale i tak nie byłem z tego zadowolony.


Suplementacja

Whey Protein Concenrate (FitWhey)-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps
Selen,Jód- do 1 posiłku
T.C.M-10g po treningu


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-06-19 20:24:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Wtorek-20.06 Masa tydzień 8

Wczorajsza wypiska.

Dzień w miarę spoko,jak wstałem szykowanie jedzonka na resztę dnia,wyjazd na trening do Smart Gymu,zakupy i na końcu wstąpiłem po moją z pracy i później juz na nockę więc dzień dosyć aktywny. Dzisiaj trochę więcej luzu,pospałem,jakies prace domowe i dopiero później na nocke. Lekki odpoczynek się przyda bo barki po wczoraj mam strasznie obolałe

Ogólnie w tym Smart Gym to masakra,dobrze że ćwicze zazwyczaj u siebie i nie widzę jak ludzie kaleczą technike Owszem sam pewnie czasami ją kalecze ale niektórzy to już przechodzą samych siebie. A co najbardziej mnie denerwuje to laski które zajmuja maszyny,siedzą na FB,Insta i ,,ćwiczą".Robiąc serię a przy okazji odpisują na smski...




Dieta

1. Omlet bananowy

TRENING

2. Kleik ryżowy z WPC,Płatkami kukurydzianymi i bananem

3 Kleik ryżowy,wafle ryżowe,Serek wiejski x2

4. Ryż,Kurczak

5. Ryż,Kurczak

6. Omlet (4 jajka,brokuł,marchew,kakao,słodzik,mąka kokosowa,babka jajowata + orzechy włoskie bo zapomniałem dodać tłuszczy w poprzednich posiłkach więc tu poleciało +10g T )


Mimo braku WW omlet wyszedł mega puszysty i syty

Babkę jajowatą zakupiłem w aptece bo akurat było promo -50% A podobno fajna sprawa

U mnie leci sporo nabiału w posiłkach około treningowych a czytałem ostatnio wpisy Lukiego że lepiej unikać wtedy nabiału więc trzeba będzie wtedy wrzucać mięcho lub zakupie sobie na próbę 1 opakowanie białej jaj i zobaczymy jak się będą spisywać


Trening

BARKI + DWÓJKI

1. Wyciskanie z klatki siedząc na suwnicy smitha RAMPA 12 + 2 serie regresu
2. Wyciskanie hammer 12/12/15/20
3. Unoszenie hantla jednorącz w bok 2x12+Unoszenie linki wyciągu dolnego w bok 2x12
4a. Unoszenie hantli w bok 3x12
4b. Unoszenie hantli w przód


6. MCNPN z sztangą 12/12/12/15/20 120/130/130/110/100
7. Uginanie leżąc 4x12
8. Uginanie stojąc jednonóż 4x15

Trening praktycznie taki sam jak tydzień temu w Smart Gymie. Wyciskanie na lekki +,w unoszeniu bokiem jednorącz już machałem 24kg więc ładnie
Seria łączona już mnie dobiła a też się nie oszczedzałem bo machałem 18-nastkami.
Ogólnie w unoszeniach na boki będę starał się wrzucać większe klamoty oczywiście przy zachowaniu w miarę dobrej techniki. Po wpisie Lukiego o barkach i unoszeniach stwierdzam że to może ruszy wreszcie moje malutkie bareczki

Dwójki też dobrze,w martwym ładnie na +,130kg już było czuć,leżąc trochę srednio bo coś maszyny nie umiałem wyczuć,a jednonóż to już tak na dobicie.


Po treningu 20min cardio na orbitreku

Suplementacja

Whey Protein Concenrate (FitWhey)-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps
Selen,Jód
T.C.M-10g po treningu




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-06-21 16:23:56

Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-06-21 16:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
drobne ogłoszenie duszpasterskie %)

Muszę trochę rozreklamować konkurs jaki parę dni temu został wrzucony na forum . Może Ciebie to zainteresuje
Fajna sprawa, trening z taką osobą w wybranym przez zwycięzców miejscu , moze to być jakas siłownia, trening w plenerze, na domowej siłowni itp
Przyjezdza ekipa , która trening nagra i sfotografuje ,a do tego suple i gadżety od sponsora , zajrzyj jak nie widziałeś
https://www.sfd.pl/Konkurs_Trenuj_z_Mistrzem_SFD_-t1149950.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Czwartek-22.06 Masa tydzień 8

Dzisiaj off od siłki jak to zawsze to bywa po ostatniej noce,śpie wtedy do 10-12 i nie wyrobił bym się z posiłkami a jak mam DNT to i tak jest mniej tego jedzenia i spokojnie się wyrabiam a dodatkowo nie chodzę głodny Więc dzisiaj pospałem do 12,później zakupy i teraz odpoczywam

Jutro czwórki lub klatka+biceps,z rana podeslę fotki i zobaczymy co Przemo powie,czy zrobiłem jakiś progres w tej klatce po tych 8 tyg. A od poniedziałku myślę,że ruszę z nowym planem.




Dieta

1. Omlet+ Schab

TRENING

2. Kleik ryżowy,WPC,Banan,Płatki kukurydziane

3 Omlet + Schab

4. Naleśniki z nadzieniem twarogowym

5. Makaron,Schab

6. Jajecznica z schabem


Trening

PLECY+TYŁ BARKÓW + BRZUCH


1. MC RAMPA 12 + 2 serie regresu 115/135/160/175x8 +2xregres
2. Sciąganie drążką wąsko 4x10-12
3. Wiosłowanie nachwytem 4x12 90/90/100/100
4a. Wiosło półsztangą chwytem wąski neutralny 4x12
4b. Sciąganie na wyciągu górnym chwytem neutralnym 4x15
5. Unoszenie hantli w opadzie tułowia 12/12/15/20

Trening mega ciężki,w każdym ćwiczeniu był spory ciężar i nie powiem,na noce po treningu było ciężko bo byłem cały obolały
W martwym 175kgx8 i jak na razie jest to mój max.Wynik i tak dobry bo jeszcze do nie dawna był to max na 1-2p
Ale idąc tokiem myślenia Lukiego,Przemka czym większy progres w głownych bojach to i również w sylwetce. I jak na razie to się sprawdza a postaram się na tej masie poprawić wszystkie moje aktualne rekordy a patrząc jak mi siła rośnie to problemu nie powinno byc

Suplementacja

Whey Protein Concenrate -według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps (1 rano i 1 wieczorem)
T.C.M-10g po treningu
Selen,Jód-do 1 posilku
T5-kaps przed treningiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Wiecej