SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalszy rozwój

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
Hej wszystkim,
chciałbym prosić o radę odnośnie dalszego rozwoju sylwetki. Otóż, jako że w okresie letnim wiele jeżdżę na rowerze, mam dość dobrze rozwinięte nogi, gorzej z górną częścią sylwetki. Jakieś 2 miesiące temu zacząłem chodzić na siłownię, jednakże zamierzam najprawdopodobniej z niej zrezygnować, gdyż nie podchodzi mi wykonywanie na niej ćwiczeń, zwyczajnie mnie to nudzi i demotywuje. Tu się zwracam do was, co polecacie? Może jakiś sport? Wystarczy, aby rozwijał górną część, w sensie klatkę piersiową, barki, plecy itd. Chodzi głównie, by zniwelować dysproporcję między górą a dołem. Nie dążę też do idealnej sylwetki, jak u kulturysty,tylko tak dla siebie,żeby w miarę wyglądać :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136789
Progres w każdym sporcie polega na żmudnym i systematycznym ćwiczeniu, powtarzalności schematów treningowych i dietetycznych. Jeśli siłka była nudna to myślisz że w pływaniu znajdziesz dreszczyk emocji?

Po mojemu postaw na pływanie i kalistenikę, ale żeby dobrze się rozbudować przez każdy z tych sportów też musisz sporo czasu poświęcić, nie tylko na treningi ale też na progres w poszczególnych ćwiczeniach kalistenicznych (robienie coraz trudniejszych figur żeby dostarczyć ciału coraz trudniejsze bodźce).

Może crosffit albo treningi typu Px90? Urozmaicone, krótkie, intensywne. Obadaj w ogóle treningi obwodowe- ACT, kompleksy sztangowe itd. Nie są nudne, przykładowych rozpisek masz milion w sieci, intensywne, krótkie, a euforii po dobrze wykonanym interwałowym treningu siłowym nie da się niczym zastąpić

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość gryfu 25mm?

Następny temat

kulturystyka a długość życia

WHEY premium