SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalszy ciąg redukcji.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
1. WIEK: 32
2. WAGA: 99
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 120
-udo: 65
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata (ostatni rok efektownie, samemu, z głową bez porad pseudo trenerów personalnych).
6. DIETA:
-białko: 180
-węglowodany: 240
-tłuszcz: 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK
8. TRENING: FBW x3 + raz w tygodniu bieganie bieżnia/w terenie 10km/h - około 60min
9. CEL CYKLU: Redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: około 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: Raczej ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: jakieś tam minimalne prześwity są.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2200, utrzymanie z obserwacji wychodzi mi około 3000-3200kcal.
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 185
-przysiad: maxów nie robię w serii wychodzi to mniej więcej 140x5x5

Pokrótce:

W szczycie "formy" było na budziku 126kg jak dobrze pamiętam.
Samą "dietą" i pracą w ciężkich warunkach zjechałem do 86kg i wyglądałem jak typowy skinny fat.
Potem była zamian pracy na biurową do teraz i wskoczyło powoli coś koło 110kg.
Następnie wkręciłem się w siłownię i stało się to moją pasją.
Rok czasu z pseudotrenerami był moim zdaniem czasem zmarnowanym (split dla początkującego itp)
W międzyczasie wziąłem sprawy w swoje ręce i zacząłem się dokształcać i wtedy to zacząłem zauważać pierwsze większe rezultaty ćwiczeń.
Potem była przygoda z redoxem gdzie w 3 miesiące zrobiłem ładny progres 95kg -> - 12cm w pasie
Nie była to forma plażowa, ale podobałem się sobie, biorąc pod uwagę poprzedni stan.
Z racji zmęczenia redukcją i ogólnym rozdrażnieniem zmieniłem schemat żywieniowy.
Potem było jedzenie bardziej intuicyjnie liczac kcal na oko z małymi weekendowymi odstępstwami.
Mięśnie zaczęły się robić bardziej wyraźne i siła szła w górę więc git.
Aktualnie na budziku 100kg w pasie +3cm choć mięśnie pełniejsze.

Długo rozmyślałem na temat dorzucenia enana 250mg/5 dni.
Przewertowałem masę tematów i stwierdzam że może z nim w końcu uda mi się pociągnąć redukcję do końca.
Widziałbym ten cykl na około 12 może 16 tyg, w trakcie jego trwania zmienił ewentualnie cel.
Wcześniej chciałbym jednak zebrać wszelkie potrzebne środki i informacje, ale to wszystkie na każdą ewentualność.

- 20ml 250mg/1ml Euro Pharmacies
- HCG Eurigil 5000iu rozbite na 2 razy co 3 dni w 4tyg, 8tyg, 12tyg
- Na odblok 1000iu co 2 dni przez 2 tygodnie
- clomid 50mg 2 tygodnie po tabletce codziennie
- badania na koniec i w trakcie.

Na tym moja wiedza się kończy, będę wdzięczny za wszelkie sugestie i cenne wskazówki.

Ps. Nie wiem czy to nie łamie regulaminu forum, ale czy są miejsca w necie gdzie można kupić w.w. produkty? (domyślam się że zadresu nikt mi tu nie poda).
W sensie gdzie jest mała szansa że to będzie fake, bo do dila na żywo dostępu nie mam i nie znam nikogo kto mógłby załatwić towar.
Tak się zastanawiam czy ogarnę w 1tys. złotych cały cykl.

Za wszelkie luźne propozycje będę również wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Czemu chciales uniknac gadki z duzymi chlopami? ;) skoro male miasto to towar jest szansa ze bedzie dobry zeby fama nie poszla
Co do cyklu to wszystko co napisales z tym ze po cyklu ok 7dni po daj hcg 6x250e3d rezzta sie zgadza aaa i clom daj 3tyg po tabsie razem z tamoxem i tamoxx tydzien dluzej pol tabsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za tys zl nie dasz rady. Musisz miec cos w pogotowiu na estro i prolaktyne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak nie masz dostepu do ogarnietego dila to odpusc sobie saa
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Tysiąc to nie sztywna kwota rzuciłem tak orientacyjnie, podliczajac kwoty z cenników na stronach internetowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Cykl na samym tesciu bez problemu. Dieta jest znacnzie drozsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Co miałeś na myśli znacznie droższa?
Pieniądze na jedzenie nie mają tu większego znaczenia jadam dość dobrze miche w mniejszym bądź większym stopniu trzymam od dawna, czasem po prostu za dużo, tym bardziej z moimi sklonnosciami do tycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Tylko to co napisalem. Zadnego ukrytego podtekstu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
czellista
jak nie masz dostepu do ogarnietego dila to odpusc sobie saa


Czyli tak jak sądziłem, to co w necie to najczęściej syf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
To w necie nicyzm sie nie rozni od tego u dila osiedlowego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699661
Środki to jedno możesz organac za kilka stówkę . Jednak to tylko jedna cześć układanki . Potrm dochodzi odzywianie , suple , profilaktyka ( badania ) . Odblok itp . Jeżeli nie masz odpowiednich funduszy to to olej , tutaj musi być wszystko dopracowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Loteria. Ja biore z neta i jeden produkt ok, a inny trafi sie fake.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blok po metce

Następny temat

Badania

WHEY premium