SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalsza redukcja czy podkrecenie metabolizmu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Czesc. Mam takie pytanie. Jestem na redukcji 2.5 miesiaca. Start z wagi 82 obecnie 76.5 pas 84 obecnie 79.5. Reszta obwodow okolo 1.5cn mniej. Najwazniejszy aspekt to biodra. Mam szerokie kości biodrowe obecnie jest to 101cm. Ni jak nie moge zrzucić tego jak i bokow brzucha i tylu okolice lendzwi mimo ze przod jakos schodzi. Jesli chodzi o sile jest nawet ciut wieksza niz przy koncowce masy jednak dla mnie problemem jest zrzucenie tego balansu przy biodrach. Na tylku jest gruba warstwa tluszczu zanim poczuje mięśnie gdzie w innych rejonach ciala jest zdecydowanie lepiej. Mam problem czy przy dalszej redukcji takie jak zejście ponizej gdzies 13 bf spodowoduje poprawę czy po prostu masa na górze jestem waski mimo poprawy z przed kilku miesiecy.

Do tej pory była tylko dieta na ujemnym i silownia 3x.fbw Od 2 tygodni wlaczylem serie laczone i czuje wieksza intensywnośc zmeczenie pot itp. Jak mówiłem po 2.5 miesiąca dotarlem do 2600kcal gdzie moje zero zprzed redukcji wynosiło około 3100. Teraz chcialbym dodać 3x w tyg w dnt bieg na dworze 20-30 min. Czy tak zrobić czy wejsc na zero 3 tygodnie i znowu powoli obcinac?

Dodam moze sie przyda: wyciskanie na prostej 72.5 5 serii 5 powtórzeń. Martwy 12 10 8 8 ciezarem pierwszym 105kg co seria 5kg i Przysiad jak w martwym startujac od 75.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Wstaw zdjęcie poglądowe sylwetki i wstaw diete do oceny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta,

Następny temat

Dieta i treningi na przyrost mięśni

WHEY premium