SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dalsza redukcja czy podkrecenie metabolizmu?

Wysłana -
Czesc. Mam takie pytanie. Jestem na redukcji 2.5 miesiaca. Start z wagi 82 obecnie 76.5 pas 84 obecnie 79.5. Reszta obwodow okolo 1.5cn mniej. Najwazniejszy aspekt to biodra. Mam szerokie kości biodrowe obecnie jest to 101cm. Ni jak nie moge zrzucić tego jak i bokow brzucha i tylu okolice lendzwi mimo ze przod jakos schodzi. Jesli chodzi o sile jest nawet ciut wieksza niz przy koncowce masy jednak dla mnie problemem jest zrzucenie tego balansu przy biodrach. Na tylku jest gruba warstwa tluszczu zanim poczuje mięśnie gdzie w innych rejonach ciala jest zdecydowanie lepiej. Mam problem czy przy dalszej redukcji takie jak zejście ponizej gdzies 13 bf spodowoduje poprawę czy po prostu masa na górze jestem waski mimo poprawy z przed kilku miesiecy.

Do tej pory była tylko dieta na ujemnym i silownia 3x.fbw Od 2 tygodni wlaczylem serie laczone i czuje wieksza intensywnośc zmeczenie pot itp. Jak mówiłem po 2.5 miesiąca dotarlem do 2600kcal gdzie moje zero zprzed redukcji wynosiło około 3100. Teraz chcialbym dodać 3x w tyg w dnt bieg na dworze 20-30 min. Czy tak zrobić czy wejsc na zero 3 tygodnie i znowu powoli obcinac?

Dodam moze sie przyda: wyciskanie na prostej 72.5 5 serii 5 powtórzeń. Martwy 12 10 8 8 ciezarem pierwszym 105kg co seria 5kg i Przysiad jak w martwym startujac od 75.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wstaw zdjęcie poglądowe sylwetki i wstaw diete do oceny
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź