SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Da się jakoś odchudzić twarz ; P

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
Jak w temacie...
Otóż mam 183cm wzrostu, ważę 77kg(czyli jestem dosyć chudy). Ale na twarzy wyglądam na niezłego grubasa ;/ Po prostu mam bułę na twarzy i chciałbym jakoś to zmienić bo wygląda to głupio i jakoś nieproporcjonalnie. Czy są jakieś ćwiczenia, maści, jakaś dieta czy coś innego aby tą twarz odchudzić. Jakoś nigdy nie byłem gruby a moja twarz także wyglądała normalnie, można powiedzieć że od roku stała się pulchna i śmiesznie to wygląda ;D

Z góry dzięki za odpowiedzi !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
Dzieki za odpowiedzi, chyba to wszystko co chciałem wiedzieć. A jeśli chodzi o podniesienie poziomu testosteronu czy też jakieś ćwiczenia to nie będę tematu powielał bo jest tego na forum multum... Jeszcze raz dzięki pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93934 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666890
zmiany w diecie moga pomóc,lub juz masz taka urodę.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja też mam taką urodę. Dopiero kiedy naprawdę osiągnąłem niski bf, zleciało mi z twarzy. Wtedy z kolei ludzie mówili, że wyglądam choro i jakbym był wychudzony i zagłodzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
lodzianin1
zmiany w diecie moga pomóc,lub juz masz taka urodę.


tzn jakich produktow unikac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
napewno produktów mlecznych i pochodzących od mleka, typu twaróg, jogurty itp.
odpada również soja jeśli ją spożywasz

wszelkie produkty będące źródłem estrogenów lub powodujące retencję (odkładanie) wody muszą polecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3062
Takie geny już masz :D po prostu nic nie zrobisz raczej z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Również bylem pulchny na twarzy gdy ważyłem nawet 70kg przy 178, później się przytyło do 95kg, a po roku treningów spaliłem do 69kg i od roku ćwiczę wszystko ładnie;), I gdy już spaliłem i zacząłem biegać/ćwiczyć zdrowo i aktywnie, to twarz zmieniła się o 180 stopni;) Jesteśmy tym co jemy;)

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
slyszalem tez ze smieciowe zarcie wode ciagnie i od tego mozna puhnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Tzn. wiesz, napewno inaczej człowiek wygląda jak żre same gfno typu (fast-food'y, chipsy i tak ciągle), a inaczej osoba na diecie.
Znajdź maratończyka z "pulchną twarzą" itd.

Spójrz dokładnie na sylwetkę, możesz nie być gruby ale jak masz pulchną twarz to chudy też nie jesteś, i popatrz np. na jakość skóry, brzuch i zobaczysz że jednak problem nie leży w samej twarzy.

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na pewno wyczyszczenie diety z produktów wysokoprzetworzonych i wprowadzenie szeroko pojętej "zdrowej" żywności, unikanie fast foodów, słodyczy itp. wpłyną na wygląd twarzy (trochę odpuści woda i powinieneś wyglądać na niej mniej zaokrągolny).
Natomiast wprowadzenie zwykłej redukcji sprawi, że owszem, twarz poleci, ale również fat zgromadzony w innych częściach ciała i możesz nie wyglądać zdrowo.

Raczej skłaniałabym się ku opcji, że taka jest Twoja uroda i wiele z tym nie zrobisz.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
Dzięki za odpowiedzi !

Jednak mi zależy żeby się odchudzić na twarzy.
Czyli mam rozumieć że: wysiłek fizyczny=testosteron, a co za tym idzie bardziej męska twarz. To ma się rozumieć ;D

Ale dokładnie nie wiem o co chodzi z odkładaniem się wody w organizmie(retencją). Albo że jedzenie typu fast food czy też jakieś mleczne produkty przyczyniają się do produkcji estrogenu w organizmie. Rozumiem że może jest to już osoby temat ale byłbym wdzięczny za jakies skrócone wytłumaczenie tego zjawiska ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto zacząć teraz IF? + Big 3 Routine

Następny temat

IF początek ale czy dobrze ?

WHEY premium