SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Da się zrobić taka fryzure

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 138
Siema postanowiłem zmienić fryzurę I się zastanawiam czy da radę zrobiC taka fryzurę z moimi włosami które się lekko kręcą nie jakoś mega Ale widać np że mam krecone włosy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32862 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Idz do fryzjera i zrób bo teraz to wszystko ci zrobią za odpowiednią opłatą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Janek3344
Siema postanowiłem zmienić fryzurę I się zastanawiam czy da radę zrobiC taka fryzurę z moimi włosami które się lekko kręcą nie jakoś mega Ale widać np że mam krecone włosy



kwestia włosów nie z każdych da rade zrobić każdą fryzurę a już szczególnie tak żeby na codzień taka była a nie tylko po stylizacji wychodząc z salonu
wybierz się do dobrego fryzjera u siebie w mieście i podpytaj bezpośrednio u niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Wszystko sie da zrobić jak sie ma włosy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
poza tym nie każdemu moze tak fryzura pasować, z zakolami już taka fajna nie bedzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tak samo jak kształt twarzy czy choćby ilość tłuszczu może spowodować że dana fryzura nie będzie do kogoś pasować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
łysina ie wybiera robia się łyse placki i trzeba golić czy pasuje czy nie sam gole do zera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Niektórzy zaczesują boki na miejsce łysiny/placków ale w większości przypadków nie wygląda to za dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrętwiała noga?

WHEY premium