SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

Da radę odzyskać konto ?

Wysłana -
Witam.

Mam konto na Betfair. Pamiętam maila, natomiast nie pamiętam hasła na betfair ani hasła do poczty gdyż nie logowałem się na nią latami.
Domyślam się, że drugiego konta na te same dane założyć nie mogę....(jeśli mogę, niech mnie ktoś poprawi).
Co więc w tej sytuacji da sie zrobić ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Załóż konto na dane kogoś z członków Rodziny lub na partnerkę/patnera.
Wysłana -
Nie wiem jak na Betfair ale na innych portalach blokują często konta jeśli są założone z tego samego IP czy adresu, albo nawet jeśli nie blokują to później są problemu z wypłatą pieniędzy.
Wysłana -
Najlepiej skontaktuj się z supportem Betfair, napisz im dokładnie to co tutaj, napisz, że w celu weryfikacji podeślesz im skan dowodu i niech na tej podstawie zautoryzują Ciebie z wcześniej stworzonym koncie, które też musiało być zautoryzowane dowodem. Powinno dać się zrobić.

Na pewno nie zakładaj drugiego konta ani na siebie ani na członka rodziny - jak to zrobisz to pożegnaj się z tym bukmacherem.

Zmieniony przez - RobBob w dniu 2015-05-19 10:34:20
Wysłana -
Zakładać drugie konto na siebie? WTF? Chyba nikt nie jest taki genialny...

Jak zakładasz konto na kogoś z członków Rodziny, to wiadomo, że zakładasz z innego komputera i innego IP, żeby nie było żadnych powiązań z Tobą i normalnie można grać, więc nie straszcie chłopaka niepotrzebnie
Wysłana -
Jak znajomi zakładali dwa konta (różne nazwiska, różny komp i IP) to wszystko było ok dopóki nie upomnieli się o bonus - okazało się, że mają taki sam adres zameldowania (dziewczyna i jej szwagier) i niestety odmówili wypłacenia.
Wysłana -
Come on, jak zakłada się konto na kogoś, to nic nie może być wspólnego, ani komputer, ani adres IP, ani dane zameldowania...właśnie po to w regulaminie u większości buków jest zapis o "wspólnym gospodarstwie domowym"...
Wysłana -
Napisz do nich, jako dowód ze konto nalezy do Ciebie pokaz skan dowodu osobistego wtedy każde konto Ci odblokują bez maila, hasła itp.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź