SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dałem wpierd.....!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idac po ulicy z kolegami (było nas razem 4) zobaczyliśmy kolesia okładanego przez grupe ok 10 osób - widok bardzo nieciekawy, koles co chwile łapał kopy na ryj ... nie zatanawiając sie zbyt długo któryś z kumpli rzucił pytanko ratujemy go? odpowiedz byla TAK, odstawiliśmy na bok co trzeba i ruszyslismy do ataku, dobieglismy do kolesi i zaczelismy ich nap*****lać - cała akcja odbyła się w dzień na najbardziej 'ogleganej' ulicy Łodzi, czyli Piotrkowskiej gdzie o policje można sie wy***ać (kto był to wie)... oprawcy po chwili uciekli, ale stwierdzilismy ze calkiem niezle nam poszlo i ruszylismy za nimi. Kolesie dobiegli do swoich znajomków (razem bylo ich z 15-stu)i zaczeli cos flugać. Po raz kolejny bez wiekszego zastanawiania (stupid)ruszylismy na nich...bez jaj, nie żartuje ale troche jak samobójstwo to wyglądało (kolesie byli dosyć konkretni), ale poszło jakl po maśle. Dorwałem tego koleżke co najwięcej gadał i się rzucał zapoznałem go z tzw. łokietkiem (królem Polski oczywiscie)i prawym sierpowym i panowie zaczeli tłumaczyć się jak dzieci!!! Jak sobie tak pomyśle że wystarczyła by połowa z nich żeby nas przekopać jak tamtego gościa to zle mi sie robi... ale co tam morda nie szklanka ... mam nadzieje że jeśli kiedykolwiek znajde się w sytuacji tego kolesia (oby nie) to znajdą się tacy idioci jak ja i mi pomogą. Przerażający jest fakt ilu ludzi się temu przyglądało i nikt dupy nie ruszył...POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda tylko że w tym pierwszym starciu palca se wybiłem, a jak to nie pamietam - ale przypuszczam że jakoś niefortunnie kogoś udeżylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
A CO TRENUJESH I JAKI MASH STOPIEN?


JUDO RULEZZZZZZ........

" Everybody from 3, 1, 3 take Your mothaf***az hand`s and follow me ... !!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie mozesz liczyc przybiegne prosto z Krakowa (wystarczy zagwizdac)

No pain no gain.
Pozdrowienia.Hammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hammer możesz się pewnego razu zdziwić jak to zrobie , a odnosnie tego co trenuje to jest to judo (a niedługo Bjj)aczkolwiek stopni jakotakich nie posiadam trenuje dla siebie a nie dla stopni , wg. mnie stopnie nie są wyznacznikiem umiejętnośći. Ale szkoda że nie ***nolem nikogo na glebe, ale gdy jest tylu przeciwników to lepiej nie ryzykować parteru - widziałęm co z tamtym kolesiem robili, no chyba że nikt by się nie włączyl , ale kości by strzelały ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hunter cieszę się że ci się udało ale trafiliście na leszczy i to jest fakt.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hunter, piszesz, że zamierzasz zacząć trenować BJJ. Możesz powiedzieć, w którym klubie w Łodzi można to trenować, ile treningów w tygodniu i za jaką opłatą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak w ogóle, to gratuluję udanej akcji. Koleś miał szczęście, że byliście w pobliżu, inaczej byłoby z nim nieciekawie. Nie nastraja to niestety optymistycznie - każdy musi się liczyć z tym, że może go spotkać coś podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie czasu idziesz sam lub z dziewczyną i krzywo na kogoś spojrzysz to dostaniesz w******l , a odnośnie Bjj w Łodzi to narazie nie wiadomo - sekcja ma ruszyć od października (narazie czekają na chętnych których jest mało !!!). Sekcja taka istniała podobno w zeszłym roku ale została rozwiązana z uwagi na mała ilość chętnych - po 3 miechach podobno na treningi przychodziły stale tylko 3 osoby. Zgłaszaj się do mnie na prv to jak będe cos wiecej wiedział to dam Ci ew. znać. W poniedziałek jade zrobić rekonensans i zadeklarować siebie i kumpla. Treningi będa 5x w tygodniu (2x boks, 3x parter) - za 70zł. Ale czy tak naprawde będzie to nikt nie wie to narazie tylko teoria, ale bardzo prawdopodobne iż będzie zrealizowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningi mają być podobno przy sekcji combata56.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomiałęm powiedzieć iż ilość treningów jest ściśle powiązana z ilościa trenujących osób - im więcej os. tym wiecej kasy na opłacanie sali... fakt jest taki iż zapewne będzie ich niewiele i będą to zapewne osoby trenujące jakiś sport wali już wcześniej, gdyż przeciętna osoba nie ma pojęcia co to Bjj, a jak słyszy żę to głównie walka w parterze to już wogóle mówi NIE. Kto Ci pójdzie na trening Bjj jak zobaczy gdzieś ulotke (na latarni np.) - pomyśli co to ****a jest... eee wole iść na karate...lol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeszcze stare fotki

Następny temat

Czy to mozliwe...

WHEY premium