SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Do powiadomek!

Szeregowy zawodowy po NSR? Można wiedzieć w jakiej JW służysz?

Będę śledził na bank, powodzonka! Propsy za zdroworozsądkowe podejście do BB :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Siema . No jeszcze szeregowy po niestety, albo stety nsr :P. Młody jestem więc na Z'te się nie zalapalem, a jeszcze szeregowy bo jestem na kursie podoficerskim . Więc może jeszcze w tym roku uda się korpus zmienić. A służę w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu . A co,też żołnierz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Ja tez jestem powodzenia;) kurde zawsze myślałem ze jestes starszy:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Da_Riusz
Siema . No jeszcze szeregowy po niestety, albo stety nsr :P. Młody jestem więc na Z'te się nie zalapalem, a jeszcze szeregowy bo jestem na kursie podoficerskim . Więc może jeszcze w tym roku uda się korpus zmienić. A służę w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu . A co,też żołnierz ?


O, to super jak Ci sie udało załapać na kurs podoficerski, wiem, że to nie łatwe Powodzenia!

Ja nie żołnierz, ale tylko z tego względu, że zupełnie przez przypadek trafiłem na dużo lepszą ( pod chyba każdym względem? ) pracę i odpuściłem wojo. Byłem w LO, w klasie o profilu wojskowym, bo też miałem zamiar właśnie żołnierzem zostać stąd moje zainteresowanie

Też zawsze byłem ciekaw jak to jest z możliwościami pogodzenia pracy w woju z całą otoczką bodybuildingu, bo wiem, że pewnie jest/będzie dużo ciężej niż osobie pracującej 8h za biurkiem w biurze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944
Noo to będziemy w tym samym korpusie, ale w innych firmach ;p powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Marian wszyscy tak mysla... chyba kwestia nie wyjsciowego ryja i małej ilości włosów

Damios wiesz co jeśli udalo Ci się trafić na taką robotę to nie masz co żałować... Wojsko jest taka instytucja, że czasami nawet najwięksi pasjonaci nie dają rady :P i bynajmniej nie chodzi o to ze praca jest ciężka, czy stres duży. Na resztę się na privie rozpisze bo nie koniecznie wypada publicznie ;P.

Szaunima czyżby MSW ? :p


Zmieniony przez - Da_Riusz w dniu 2017-04-28 11:05:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
28.04.2017 - Barki

Trening:
1. Face Pull - 3s 15p 3-0-1-1 75-95kg (dziwne przelozenie)
2. Wyciskanie żołnierskie 5x 8p 40-55kg
3. Unoszenie sztangielek stojąc od super technicznych, po takie zarzucane siłowe 5s 20,16,14,10, 7p 14-22kg
4. Arnoldki 4s 12p - przerwy po 40sek 12kg
5a. Unoszenie sztangielek na bok siedząc
5b. Unoszenie przodem nachwytem stojac
5c. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
5d. Podciąganie sztangielek wzdłuż tulowia
4 gigant serie po 12p na ćwiczenie.

20min interwal na stepie, brzuch wczesniej.

Dieta:
1. Omlet warzywny z kurczakiem na oleju kokosowym
2. Kasza gryczana z chudym miesem wieprzowym
3. Kurczak z ryzem, kasza gryczana i miodem
TRENING - 45g wegli
4. Kasza manna z wpc, platkami kukurydzianymi i bananem
5. Kasza gryczana z chudym miesem wieprzowym
6. Ciasto fasolowe z wpc.

Caly dzien padal deszcz, pogoda taka melancholijna, ze nic tylko sie pociac . W pracy mialem wf, wiec dodatkowe cardio wpadlo i jeszcze udalo mi sie brzuch machnac . Pozniej mialem planowo nogi, ale ze juz dostaly na wf'ie to stwierdzilem, ze zrobie barki, a nogi przeloze na jutro bo nie chce ich zrobic na pol gwizdka. Trening calkiem spoko, tylko jakos silowo jeszcze nie to co bym chcial. Ogolnie to odkad zaczalem dodawac kalorii to jak narazie jedyne co mi spuchlo to morda i czasem prostownik , jutro Adamowi jakis raport skleje to przy okazji swoje obserwacje opisze ;P. W tesco znalazlem fasole z makro 5gW/100g produktu, zwykle kupowalem taka z 12gW wiec mega spoko . Podjelismy z moja decyzje, ze jedziemy w poniedzialek pod granice czeska na dwa dni w gory wiec oprocz cardio wpadnie duzo dodatkowego cardio, znaczy sie chodzenia. Silownia i kuchnia tam jest wiec micha bedzie dopieta . A tak sie prezentowala dzisiejsza miska














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
29.04.2017 - Nogi

Trening:

1. Przysiad bułgarski z noga wykroczna na stepie 4s 12p na nogę - 3-1-x-0 16kg
2. Przysiad 5x 8p 80-100kg
3. Wykroki chodzone 3s po 12 na nogę 22kg
4. Uginanie podudzi na maszynie 4s 15,12, 10,10p 55-65kg
5. Wykroki chodzone 3s po 12 na nogę 22kg
6. Wyprosty nóg 4s 12-15p - 3-0-x-1 40kg
7. Wykroki chodzone 2s do odcięcia 22kg

Dieta:

1. Omlet z kurczakiem i suszonymi pomidorami na oleju kokosowym
2. Kura z ryzem, ryz z dzemem na deser
Trening - 45g cukrow
3. Kasza manna z wpc, platkami kukurydzianymi, mrozonymi truskawkami i bananem
4. 2 plastry pieczonego indyka, ziemniaki i oliwa
5. Mieso z udek z kurczaka, ziemniaki, szpinak i oliwa
6. No wlasnie jeszcze nie wiem, ale albo omlet albo platki owsiane z wpc.

Trening taki, ze w sumie dalej sie pozbierac nie moge , trzeci tydzien juz robie ten trening, za kazdym razem jest tak samo, albo gorzej, bo z tygodnia na tydzien gdzies dokladam ciezaru. Normalnie masakra jakas. Pozniej przyjechali znajomi z Klodzka dac nam zaproszenia na slub, wiec w posilku nr 4 w sumie tylko wegle sie zgadzaly, bo bialko na oko, tluszczu napewno mniej niz byc powinno. Ogolnie bardzo fajna ta pieczen, jak ktos bedzie chcial to moge wrzucic przepis, no i w zasadzie to low fat spokojnie mozna zrobic ;). Po rozmowie z Adamem od jutra podbijam kalorie dosyc grubo, bo w sumie dojdzie chyba 85g W w DT i w DNT z 10 czy 15 tluszczu. Ale to juz jutro opisze dokladnie jak to bedzie wygladalo ;). Jak narazie to mi tylko morda puchnie, a ja mam cos miesa wbic wiec trzeba troche zaryzykowac :P








Zmieniony przez - Da_Riusz w dniu 2017-04-29 19:27:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
30.04.2017 - Łapy

Trening:

1. Wyprosty ze sznurem 4s 15,12,10,10 - 3-0-x-1
2. Wyciskanie francuskie sztangi zza głowy siedzac 4s 12p - 3-0-x-0 35kg
3. Wąskie wyciskanie sztangi 4s 10p - 3-0-x-0 50-70kg
4. Uginanie przedramion z drążkiem wyciągu dolnego 4s 15,12,10,8p - 2-0-x-1
5. Uginanie na przemiennie z pełną supinacja 4s 10p 10-12kg
6. Uginanie chwytem młotkowym sztangielek naprzemiennie 3s 10p - 2-0-x-1 18kg
7. Drag curl 3x 12p - 2-0-2-1 25kg

Dieta:

1. Omlet z kurczakiem i suszonymi pomidorami na oleju kokosowym
2. Kasza jaglana z kurczakiem, na deser ryz z dzemem brzoskwiniowym
Trening - 70g cukrow
3. Kasza manna z wpc, platkami kukurydzianymi, mrozonymi owocami i bananem
4. Kasza gryczana z kurczakiem i oliwa, budyn ze skrobii na deser
5. Kasza jaglana z kurczakiem i oliwa
6. Platki owsiane, wpc i maslo orzechowe

Ogolnie wpis suchy i szybki bo zaraz wyjezdzam w te gory, wiec jak wroce to moze pare fotek wrzuce z wypadu :). Tak jak mowilem, kalorie podbite, dieta ulega zmianie, mniej wiecej tak sie to bedzie teraz prezentowalo. Posilki oczywiscie mocno przykladowe, bo widac, ze jem raczej jak mi sie zachce

DT:

1. 2 jajka, 2 bialka, 75 kury, 10g masla klarowanego
2.50g ryzu 140g chude mieso, 15 oliwy
3. 125 ryzu, 20g cukrow, 140g miesa
Trening - 70g cukrow
4. 125g ryzu, 35g whey, 20g cukrow
5. 75g ryzu, 140g chude mieso, 15 oliwy
6. 50g owsa, 20 masło orzechowe, 45 leja

DNT:

1. 3 jajka, 75 kury, 20 oliwy
2.3.4.5 60g ryzu, 140g miesa, 20g oliwy
6. 50g owsa, 45 whey, 50g masla orzechowego

Wiec jak na takiego szczypiora jak ja to kalorii nawalone... I like it do tego 2x cardio i 2x interwal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium