SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIWNY PRZYPADEK!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7073
Mam do was pytanko: Spotkaliscie sie kiedys z przypadkiem ze nie dzialaja na kogos sterydy?
Ja mam wlasnie taki problem. Pewnie niedlugo usuna moj art. bo niby to co pisze jest nieprawda, ale przysiegam ze to prawda. Niedawno skonczylem kuracje: 10 Deki Hol. + 4 Testekty. I NIC!!! Przytylem 2kg, a na lawce podnosze 5kg wiecej niz przedtem. Koksy byly na 100% nie przestrzelone. Kiedys bralem 200tabs. ruskiej mety i tez nic. Pewnie wydaje sie to wam nie mozliwe ale to prawda. Mam 19 lat 187cm wzrostu i waze 80kg(po kuracji) Rozmawialem z wlascicielem swojej silowni i z innymi znajomymi i nikt nie wie co moze byc tego przyczyna, wiec prosze o pomoc was. Juz nie moge patrzec jak moi znajomi puchna w oczach a ja nic. Nie piszcie tylko ze jestem za mlody czy jakies tam inne, bo i tak na jesien bede probowal tylko ze z wieksza iloscia. Moze wtedy to na mnie zadziala...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem dlaczego ale muj kompel tez tak ma zjadl ponad 200 i inc nie widac mowi ze na nie go nie dzialja mowi ze te 200 rozeszlo sie po kosciach.
jak ja bym mial taki problem siegnolbym od razu po omke iz obaczyl jak idzie a jak nie to jescze mconiejszy koks!!!!!!

a moze to twoja wina bo mniales wczesnij cyj i sie nie odblokowales i nie rosniesz na nastepnych cyklach moze zle miales cykl ulozony. nie wiem jest duzo mozeliwosci z***ania !!!!!!!


JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupelnij profil dokladnie a moze cos pomozemy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he nie przejmuj sie rybierz ze mna jest (było podobnie) 10 strzałów omy dało mi (miałem 23lata) jakies 5-10 kg więcej na ławce,i jakieś 4 kg masy może. Nawet nie spuchłem choc meta dobrze dziłała jak pamietam bo wziełem 10 tabsów (tak 10 wypas "konska dawa" i poszedłem jakies 5 kilo na ławce (miałem wtedy 19 lat)ile poszła masa nie pamietam może 05 kg Daj sobie spokuj z wiekszymi dawkami niepotrzebnie sie będziesz truł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37555
Rybiarz pewnie jesteś jednym z tych pechowców na którcyh koks nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Czy myslisz ze wystarczy wstrzyknac koks i wszystko samo sie za ciebie zrobi ?

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Rybiarz napisz jeszcze diete, bo jak sie okaze ze stosowales
"Codziennie rano i wieczorem platki na mleku i do tego litr mleka, to wszystko" (c) Patryk_88
To mamy przyczyne niepowodzenia

BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze mną jest podobnie. Na pierwszy cykl w życiu, po jakichś 5 latach treningu, wziałem metan, ok. 100 tabletek. Efekt był bardzo mizerny, jakiś kilogram więcej na masie i niewiele więcej siły. Później brałem retabolin z metanem i na masie skoczyłem też ok. 1 kg z niewielkim wzrostem siły. Na wiosnę tego roku zapodałem sobie cykl z dekanianu (doszedłem do 400 mg tygodniowo)i metanu (140 tabletek) oraz paczki teścia (prolongatum 100 mg tygodniowo)- efekt - schudłem, na sile prawie nie przybrałem, w bicepsie spadło mi ok 1 cm. Diety nie zmieniałem, zwiększyłem tylko podaż białka. Wygladałem trochę lepiej, ale nie na tyle, żeby było warto wydać kasiorę. Co do oryginalności buzu jestem pewien, bo brałem to razem z kolegą, którego wręcz rozniosło. Teraz mam zamiar się zemścic i wziąłem teściaka (dojdę do 400 mg tygodniowo) i metan (120 tabletek). Nie wiem co jest powodem tego, że buz tak słabo na mnie działa, odżywiam się bardzo dobrze, we wrzesniu minie 9 lat jak ćwiczę na siłowni więc i wiedzę na temat treningu mam sporą. Powiadają, że mam silna wątrobę i musiałbym brać kolosalne dawki, żeby mnie rozwaliło.

Kill all the people
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
jezeli przy soku odzywiasz sie chlebem z pasztetem a raz do roku zjesz jakies mieso lub cwiczysz okazjonalnie itd itp to sie wcale nie dziwie...=]

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
1.Slaba dieta
2.Zly trening
3.Lewy towar
4.Koks na Ciebie nie dziala (?)

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
Znam to. Po pierwszej kapsułce nandronolu dostałem odlot sezonu, żarłem przez dni jak świnia, latałem po dachu za kotkami, siła i ukrwienie jak cholera. Mój trening partner zareagował tak samo, a daliśmy na próbę naszemu znajomemu, to on z kolei kompletnie nic nie poczuł. Kompletnie.

=====================================================================
...a kiedy miasto zasypia, nikt z nas wtedy nie śpi, swoim życiem zbieramy treść do nowych opowieści, halogeny FdoHP rozświetlają ulice byś zobaczył w swoich snach to co noc ja widzę...
=====================================================================
http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/24431.mp3 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZELATYNA NA ROZSTEPY ???????????????????????????

Następny temat

!pomozcie jesli mozecie!

WHEY premium