SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIS PYTON W TV!!!!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
PRZYPOMINAM ZE O 18.10 DZISIAJ W TVP1 W STUDIU OLIMPIJSKIM WYSTAPI M.IN. MARIUSZ PUDZIANOWSKI!!!!!ZOBACZYMY GO KOLO MALYSZA HEHEHE!!!!!POZDRAWIAM

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mojim zdaniem to byl blad Pudziana ze tam wogole wystapil
Zrobili z niego wielkie przypakowanego polglowka ktory moze tylko podac cos i nic sie nie odzywac...




JESZCZE TU WROCE

UWAGA bo dam wam zaraz jak Kasparow mata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
co teraz leci?? ja siedze w szkole to sobie nie obejze

Doradca w dziale Sporty Extremalne

--- GRA SFD: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=65682 ---

--- Dzwonki do Nokii https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=71615 ---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, chcialbym zeby to mi pudzian uscisnal reke)

Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
Qrwa z tego co pisali na stronie Mariusza to bedzie on gosciem, myslalem ze bedzie odpowiadal na pytania i wogole!a tu zrobili z niego hostesse!sorki za wprowadzenie w blad!i tak ta lapa efektownie wygladala!pozdrawiam

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
hehe FIOREK moze kiedys Ci uscisnie grabe,nie zbadane sa wyroki....ble ble ble!trenuj dalej moze kiedys bedziesz taki jak on!!!a przy okazji gdzie trenujesz bo widze ze mieszkamy w tym samym miescie!pozdrawiam!!!!!!

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pakuje w katosach na warszawskiej, a TY gdzie?

Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiele było o Pudzianie ale na co zwróciłem szczególną uwage to to że chyba ramiona to ma znacznie większe niż jeszcze nie dawno jak widziałem

Co Wy na to ?


Zdawało mi się czy przybrał sporo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
kaligul wydaje mi sie ze pudzian jest teraz na masie bo zeczywiscie mu w lapce przyszlo. z tego co wiem to jego wystepy w strongman w pucharze polski stoja pod znakiem zapytania!podobno panuje jakis konflikt pomiedzy nim a federacja!!!poza tym od jakiegos czasu jest zawodnikiem klubu rugby BUDOWLANI ŁODZ! FIOREK zapewne trenujesz w IPONIE,tez tam kiedys trenowalem, mala silownia ale spoks!teraz cwicze na AWFie na Mikolowskiej zapraszam! pozdrawiam

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma żadnego konfliktu pomiędzy Federacją a Pudzianem. Występy Pudziana w Pucharze Polski nie stoją pod znakiem zapytania. Mariusz wystartuje już 26 kwietnia w Zamościu a jego rywalem będzie między innymi Jarek Dymek.
*************************************************************************

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
fidel c!o tym nieporozumieniu pomiedzy federacja slyszalem plotki a i sam Pudzian niechetnie odpowiadal na pytania dotyczace tej kwestii (na czacie na jego stronie),dlatego tez wystepy BYLY pod znakiem zapytania!teraz rzeczywiscie masz racje na dzien dzisiejszy Pyton ma startowac w Zamosciu!!!pozdrawiam

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, a po ile ta silka na mikolowskiej, jak jest wyposazona i czy tez jest taka atmosdera jak w ipionie:)

Pozdrawiam...
GG:477467
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUMPING IRON

Następny temat

PUCHAR ŚWIATA STRONG MAN - RELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium