SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Witam wszystkich Mam Naimie Bartek ... Mam lat 28. Mieszkam I Pochodzę ze Śremu. (Tak To jest To miasto w Którym Można Spotkać Pana Artura I Panią Sylwię...władze tego Działu) Sportem Interesuję się już od wielu lat.. Sportwy walki w moim życiu były obecne od zawsze... z kolei siłownia również szła z nimi w parze lecz nie przywiązywałem do niej tak szczególnej uwagi jak to robie od kilkunastu dobrych miesiecy. Szczerze powiedziawszy zakochałem się w tym sporcie i uwielbiam męczyć się przerzucając ciężary. W tej chwili Jestem Podopiecznym Pana Artura Ślicznego(dobrze wam znanej osobistości:) jak i również osobą trenującą w SANDOW ŚREM! Obecnie Z Pomocą Sandow Śrem zamierzam wystartować w Zawodach (moich Pierwszych) być może już na wiosnę.. Powiem szczerze że dzięki Panu Arturowi JEST TO MOŻLIWE!!! Jeszcze Do około 2 tygodni temu był taki Plan Lecz legł w gruzach.. Ale dzięki Temu Człowiekowi odrodził się na nowo!!
Liczę również na WAS :)!!! Mam nadzieję że będziecie ze Mną i będziecie mnie wspierać jak i KRYTYKOWAĆ(TO WAŻNE!!!!)
Mam poprostu Nadzieję że Będziecie TU ZAGLĄDAĆ!! WIĘC DO DZIEŁA!! POZDRAWIAM! Bartek!
ps. Na początek daje Fotke z POczątku listtopada.. Sami ZObaczcie!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Witamy w klubie wojowników Jesteś w dobrych rękach Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Witam! Zdaję Sobie z tego sprawe!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Wklejam Plan Który właśnie Dobiega Końca... Tak to wygląda na tą chwile u mnie.. :)

Poniedziałek- Plecy/Biceps

Martwy ciąg 4 serie x 6,10,12,15
Wiosłowanie sztangą 4 serie x 6,10,12,15---------- 1ostatnia seria Drop set (czyli zmniejszasz ciężar w ostatniej serii o okolo 30-40% i bez odpoczynku wykonujesz jeszcze kilka powtórzeń)
Podciąganie nachwytem drążka wyciągu górnego 4 serie x max

Wiosłowanie sztangielka jednorącz 4 serie x 6-8 powt

Uginanie ramion ze sztangą 4 serie x8,10,10,12---------- 21ostatni1 seria Drop set

Uginanie młotkowe ze sztangielkami 3 serie x 10

pompki na poręczach lub 2 ławeczkach+ podciąganie na drążku (superserie) 4 serie x max

Środa-Klatka/Triceps

Ławka płaska wyciskanie 4 serie x 5, 6, 10,10
Ławka skośna hantle wycisk 3 serie x 8,10,12 ---------- 2 ostatnie serie Drop set
wyciskanie na maszynie typu hammer 3 serie x 10,10, 6

rozpiętki na maszynie 3 serie po 12 powt

Francuskie wyciskanie leżąc na ławce skośnej 4 serie x 8,8 10,15

prostowanie ramion na wyciągu górnym 3 serie po 8 powt---------- 2 ostatnie serie Drop set

prostowanie ramion ze sztangielkami w opadzie (łokcie wysoko) 3 serie po 12


Piątek- Nogi!!

Przysiad ze sztangą z przodu 4 serie x 6, 8 ,12, 15 powt
Uginanie nóg leżąc 4 serie x 8,8,10,12

wyciskanie na suwnicy 4 serie x10---------- 2 ostatnie serie Drop set

Prostowanie nóg siedząc na maszynie 3 serie x 10
Łydki wyciskanie 4 serie x 12

uginanie nóg siedząc 4 serie x10 ---------- 2 ostatnie serie Drop set

martwe ciągi z nogami prostym 3 serie x12 (na dwógłowe uda)



sobota- barki

Militarne wyciskanie sztangi na stojąco 4 serie x8

wyciskanie sztagielek z boku siedząc 4 serie x 10
Szrugsy 4 serie x8,8,12,12

Arnoldki 4 serie x 10---------- 1 ostatnia seria Drop set

wyciskanie zza karku 4 serie x 8-10

spięcia na palce stóp z obciążeniem 2x10, 2 x 25 powt

Prostowanie grzbietu ze sztangą "dzień dobry"4 x 20 powt

2 dowolne ćwiczenia na brzuch (np brzuszki na maszynie z obciążeniem i wznosy nóg na rzymskiej ławce), każde w 2 seriach x 15-25 powt


Zmieniony przez - bartosz.siejak w dniu 2014-11-22 13:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
A tu Jest Jedzonko Na chwile Obecną Trochę Kcal Doszło... :) :P ale wszystko co dobre szybko się Kończy :(


dieta z rotacją "na dwa" - inaczej w dni z treningiem na siłowni, inaczej bez treningu siłowego


Dni z treningiem siłowym:

Przed śniadaniem 15 min 3 tabl aminokwasów

1)100 g płatki owsiane, 30 g suplement białkowy, 3 całe jajka, pomidor, witaminy+ minerały

2,3,4 tak samo po ) 80 g brązowy ryż lub basmati ryż, 150 g ( chude mięso lub tuńczyk w puszce), 250g warzyw

5) 200 g fileta z kurczaka lub chudego schabu, 4 pieczone ziemniaki lub 80 g kaszy gryczanej, kapusta kiszona lub ogórki, lub 200g brokuł

6)200 g tłustej ryby (może być wędzonej) , 300 g warzyw, LUB

jak masz kasę 200 g wołowiny pieczonej , 300 g warzyw.

15 min przed treningiem 4 tabl aminokwasów ewentualnie przedtreningówka

zaraz po treningu 100 g biały ryż,duża łyżka dżemu lub miodu, 50 g suplementu białkowego , po 60 min normalny posiłek z listy



Dni bez treningu siłowego :

Przed śniadaniem 15 min 3 tabl aminokwasów

80 g płatki owsiane, 30 g suplement białkowy, 1 całe jajko+ 3 białka jaj, pomidor ,rzodkiew , sałata itp., witaminy+ minerały

2,3,4 tak samo po ) 80 g brązowy ryż lub basmati ryż, 200 g ( chude mięso lub tuńczyk w puszce), 250g warzyw

5) 200 g fileta z kurczaka/ indyka lub chudego schabu, 50 g kaszy gryczanej, kapusta kiszona lub ogórki, lub 200g brokuł

6)200 g tłustej ryby (może być wędzonej) , 300 g warzyw, LUB

200 g wołowiny pieczonej , 300 g warzyw.

Przed snem 3 tabl aminokwasów



Zmieniony przez - bartosz.siejak w dniu 2014-11-22 13:41:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witamy w dziale
Bartek to już stary paker mający małą przerwę w treningach w naszym klubie. Podbudowany spotkaniem z naszym dobrym kolegą Bartkiem Guranem podjął decyzję o spróbowaniu swoich sił na scenie kulturystycznej. Jednak odległość stanowi zawszę mniejszą lub większą przeszkodę w takiej współpracy.
Wrócił do naszego klubu i oczywiście znając siebie i profesjonalne wytyczne od Bartka Gurana dla Bartosza S. zacząłem od tzw. zjobki. Przygotowanie do zawodów dla kogoś po raz pierwszy to nie przelewki, trzeba słuchać i nie kombinować. Bartek zrozumiał co robił źle i dlaczego tzw.masa nie ma jakości.
Postaramy się oczywiście przy pełnym zaangażowaniu Bartka pomóc mu w uzyskaniu formy startowej . Widząc się 4X w tygodniu jest dużo łatwiej kogoś prowadzić.
Na dziś kontynujemy pracę Bartka G. z małymi korektami nie celując na siłę w wiosenne debiuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
110 % zaangażowania!! i Pokora...!!! Tak będziemy dążyć do CELU!! Ciesze Się niezmiernie że Wróciłem Do SANDOW ŚREM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Ufff Barki Skończone.. :) Według starego planu... JUTRO NOGI :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Wczoraj Odbyłem Konsultacje z P.Arturem i doszliśmy do wniosku że wchodzimy od grudnia na etap redukcyjny... Zobaczymy ile tak naprawde zostanie Mięcha... Jeśli wszystko pójdzie dobrze i będzie w miare To pomyślimy o starcie :) ps. Dzisiaj Trening Gdzie Po raz kolejny postawiłem na jakość zgodnie z założeniami Mojego Prowadzącego!!

Zmieniony przez - bartosz.siejak w dniu 2014-11-23 14:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Witam

Jaka waga aktualnie, wzrost, jakies wymiary? Na tym foto widać ze ramiona rozmiarowo odstają podobnie jak u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Witaj Sebik!! Waga aktualnie 101 kg... czasami więcej wody naciągne( mam tendencje) to waga wzrośnie... ale ogólnie to 101 się 3ma... FAKT Z RAMIONAMI zawsze był problem... i jest do dzisiaj :) ale nie mozna mieć podobno wszystkiego... mam nadzieje je poprawić.. w niedalekiej przyszłości.. wzrost 182 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Cajdler - dziennik treningowy

Następny temat

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

WHEY premium