SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK Shinji77 - "Fighting for the world, to keep the wild child in it's cage!"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a gdzie thaia trenujesz? No i z ciekawości gdzie konkretnie biegasz,bo jednak wały to takie mocno ogólnikowe określenie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Puncher Wrocław.

W okolicach Wilczyc - Psie Pole - Litewska; ciężko mi się przyzwyczaić, że tutaj na każdym kroku znajdę jakiś wał

Oczywiście trenuje w firmowej koszulce SFD - mało już na niej widać bo swoje lata ma ale liczą się chęci


Zmieniony przez - Shinji77 w dniu 2017-03-30 18:44:48

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Jak to mówią - kiedy forma się poprawia zdrowie daje o sobie znać - była miesięczna przerwa w treningach; antybiotyki i inne dziadostwo.

Od 8.05 jestem na diecie redukcyjnej by SFD - wiadomo, że trochę ponad tydzień to nie jest żaden wyznacznik ale.. masa w dół, samopoczucie na duuuży plus i siła na treningu (pomimo redukcji) też na +. Mimo, że dieta jest redukcyjna to pewnie wcześniej nie jadłem nawet połowy kcal które pochłaniam teraz

Jako, że kto się fajterem urodził to crossfiterem nie zostanie to moje treningi wyglądają następująco:

Pon - MT; Wt - Judo; Śr - MT; Czw - Judo; Pt - MT

W sobotę delikatnie basenik + sauna.

Działamy nie obijamy się - Tajlandia czeka!

"Ani Dnia Bez Walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat początek treningu domowego

Następny temat

Bieganie na orbitreku

WHEY premium