SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK Shinji77 - "Fighting for the world, to keep the wild child in it's cage!"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Powstałem z martwych

Moje poprzednie dzienniki treningowe :

https://www.sfd.pl/DZIENNIK_Shinji77__czyli_kocie_ruchy_na_barierkach_%_-t553493.html

https://www.sfd.pl/DZIENNIK_Shinji77__Hello,_my_name_is_Bear_Gryls..._%_-t672885.html

Był jeszcze jakiś gdzie przez chwilę bawiłem się w gimnastyka, ale pomysł dość szybko chvj strzelił dlatego go tutaj nawet nie podaje.

Aktualnie jako, że będę zajmował się bezpieczeństwem innych osób już w kontekście zawodowym zabrałem się poważnie za trening - wcześniej bawiłem się trochę FBW, splitami a nawet crossfitem ale rzuciłem to wszystko bo siła i masa to akurat nie są teraz sprawy priorytetowe. Cel to sprawność, wytrzymałość siłowa i siła (oczywiście pojmowana po mojemu a nie biorąc jakieś tam definicje ).

Plan treningowy wygląda następująco :

Pon -> Bieganie
Wt -> Trening Siłowy
Śr -> Bieganie
Czw -> Trening Siłowy
Pt -> Bieganie
Sob -> Trening Siłowy + Bieganie
Nd -> Wolne

Bieganie : 6*4min (75% Hr max) + 6*1min marsz - czyli oczywiście 6-tygodniowy plan PUMy; biegam crossem więc na trasie mamy sporo wzniesień a podłoże nie jest równe. Po dojściu do 30 min, zaczynam ten sam plan od samego początku w kamizelce + 20kg. Następnie plan na 10 km - cel, przebiegnięcie 10 km "bez problemu".

Trening Siłowy :

Frog Stand : 6x9s
Back Lever : 6x9s
Front Lever : 6x9s
Handstand : 5x max (zaczynam już bez użycia ściany więc dlatego max).

Następnie :

B : 5/5/5
A1 : 5/5/5
D : 12
C1 : 5/5/5
E : 5/5/5
F : 5/5/5
G : 16/16/16
K2 : 12/12/12

To wynik wczorajszego treningu. Zaczynam powoli z 25s przerwą między ćwiczeniami i seriami (do C1 - tutaj 1 min). Cel na ten poziom to tak jak w książce 8xB i przeskakuje na kolejny - nie ma sensu czekać na stagnację tak jak to zrobiłem ostatnio; po czym przegrałem z nią walkę .





Come suck my metal machine .

"Ani Dnia Bez Walki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Jak to mówią - kiedy forma się poprawia zdrowie daje o sobie znać - była miesięczna przerwa w treningach; antybiotyki i inne dziadostwo.

Od 8.05 jestem na diecie redukcyjnej by SFD - wiadomo, że trochę ponad tydzień to nie jest żaden wyznacznik ale.. masa w dół, samopoczucie na duuuży plus i siła na treningu (pomimo redukcji) też na +. Mimo, że dieta jest redukcyjna to pewnie wcześniej nie jadłem nawet połowy kcal które pochłaniam teraz

Jako, że kto się fajterem urodził to crossfiterem nie zostanie to moje treningi wyglądają następująco:

Pon - MT; Wt - Judo; Śr - MT; Czw - Judo; Pt - MT

W sobotę delikatnie basenik + sauna.

Działamy nie obijamy się - Tajlandia czeka!

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Witam i oczywiście życzę powodzenia ! będę zaglądał Przy okazji pytanko, wcześniej uczęszczałeś gdzieś na siłownie? czy same treningi domowe? pozdr !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Napisałeś "będę zajmował się bezpieczeństwem innych osób już w kontekście zawodowym". Pytanko policja czy może ochrona? Troche dziwny plan ale chyba wiesz co dla Ciebie dobre. Działaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Igor101

Było dość dużo siłowni właśnie przy FBW czy Crossficie - poza tym siłownie mam też "piwniczną" gdzie leży sobie ponad 100 kg obciążenia, chociaż przy ostatni FBW na martwy już brakowało ciężaru .

Lapson1

Na pierwszym miejscu wojsko później policja (AT lub informacji) a na samym końcu ochroniarka - jeszcze zobaczymy jak się potoczy, jednak najbardziej pasował by mi mundur. Może faktycznie jest dziwny, ale jak na razie działa i to mi się w nim podoba - najwyżej będę kombinował .

Lecę biegać, po treningu wpadnę wyedytować wpiskę.

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Rozumiem z tego że się przygotowujesz do testów, a jak nie pyknie to policja tudzież ochronka. Rozciągaj się szczególnie nogi i kup dobre buty do tego biegania jeśli nie masz. Ja niestety tego nie zrobiłem i teraz lecze sobie gire już drugi tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Stary! Kope lat!
Ja podobnie wracam do treningów, ale bardzo ostrożnie i badam co jest niesympatyczne dla moich stawów. Na początku wakacji leżałem w szpitalu ponad 1,5 tyg, przebadali mnie od góry do dołu i nic nie znaleźli, a łokcie i kolana nadal dokuczają.
Będę wpadał sporadycznie i czytał ;)
Chociaż na Twoim miejscu, bym wybrał Lafaya, albo gimnastykę, ewentualnie przeplatał makrocykle czy jak to tam się zwie (po kilka miesięcy).
Powodzenia !

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Witam;

Pora na reaktywację dziennika - po drodze zdarzyło mi się zaliczyć kilka życiowych zakrętów jednak teraz wyszedłem na prostą i mogę śmiało zacząć znów podnosić się również sportowo z kolan.

Cele treningowe? Kontynuuje mój "fight quest", który rozpocząłem jeszcze na samym początku gimnazjum + gdybym zrzucił co nieco to bym zupełnie nie narzekał

PON: Muay Thai
WT: Muay Thai + Bieganie
ŚR: Crossfit
CZW: [SPARTAN MODE ] Kettlebell + Muay Thai + Bieganie
PT: WOLNE
SB: Bieganie
NDZ: WOLNE

Takim planem (z zachowaniem odpowiedniej elastyczności) mykam sobie od dwóch miesięcy - jak na razie przetrenowania brak, siła i sprawność na + i ooogromny booster dopaminowy!

Bieganie dorzuciłem niedawno więc na razie to spokojne marszobiegi z przeważającą (tymczasowo) ilością marszu.

A więc.. ani dnia bez walki

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
28.03.2017

Thai - sporo tarczowania + tabata x2 - myślałem, że wyzionę ducha ale z treningu na trening jest coraz lepiej.

Bez biegania ponieważ po tabacie odczuwam spory ból w odcinku lędźwiowym (szczególnie przy pochylaniu się) dlatego dzisiaj również odpuszczam Crossfit za to wrzucam zaległe bieganie.

Będzie wyglądać "morderczo" - 4x5/1

Trochę sobie z racji tego pofolgowałem i zaaplikowałem na wieczór pizzę + piwko

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
4x5/1 zaliczone bez większych problemów - do tego po biegu małe rozruszanie 3x10 kolejno: przysiad/pompka/brzuch.

Wrocław okazuje się całkiem przyjaznym miejscem do biegania - biegi po wałach to jest to!

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
we Wrocłąwiu mieszkasz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Życie przerzuciło mnie najpierw z moich Bieszczadów do Krakowa a od kilku miesięcy do Wrocławia

"Ani Dnia Bez Walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat początek treningu domowego

Następny temat

Bieganie na orbitreku

WHEY premium