SFD.pl ATLETA

Dodaj odpowiedź

DZIENNIK POSIŁKÓW VITALMAX !!!

Wysłana -
Witam!!!

Zapraszam do zapoznania sie z programem DZIENNIK POSIŁKÓW VITALMAX.

DZIENNIK ma na celu w prosty, szybki i łatwy sposob pomoc ułozyc diete wedlug dziennego zapotrzebowania kalorycznego 'rozbitego' na odpowiednie ilosci bialka, tluszczy i weglowodanow na kg masy ciala.
Do programu zostal wbudowany automatyczny kalkulator wyliczajacy zapotrzebowanie na kalorie oraz bialka, tluszcze i weglowodany w oparciu o podane przez Uzytkownika jego wagi, płci, rodzaju aktywnosci oraz zalozeń treningowych (np. wzrost masy lub redukcja).
Istnieje tez mozliwość nie skozystania z 'kalkulatora' i samodzielnego wpisania ilosci bialka, tluszczy i weglowodanow na kg masy ciala.
Nastepnie przechodzi sie do kompozycji posilkow w oparciu o bazę 600 produktów.
Po skomponowaniu posiłku wystarczy tylko wpisac wage każdego z produktów a program sam obliczy ilosc dostarczonych skł. odżywczych oraz kalorii w danym posiłku oraz podsumuje cały dzien, poinformuje w jakim procencie zostały zrealizowane ustalone załozenia oraz przedstawi wyniki na wykresach.

Dodatkowo w programie mozna zaznajomic sie z aktualna oferta firmy Vitalmax oraz z ich cenami ze sklepu Sonbatego - ATLETA.pl :)

DZIENNIK POSILKOW VITALMAX jest calkowicie DARMOWY i do pobrania ze strony:
www.dziennikposilkow.republika.pl

Aktualna wersja: 2.05

Pozdrawiam i zycze milego uzytkowania! :)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-03-21 15:04:18
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
już ściągałem wcześniej z Twojej stronki. Super pomocny przy układaniu diet, zresztą już bardzo znany na forum
Pozdrawiam!!!
Wysłana -
jakim programem go otworzyć??
Wysłana -
Po sciagnieciu wystarczy kliknac a sam sie rozpakuje, a nastepnie otwierasz np. w Excelu
Wysłana -
Wypas ten dziennik, juz sobie ulozylem dietke
Thx za info, masz soga
Wysłana -
ja mam pewny maly problem z tym dziennikiem bo nie moge wpisac np wartosci wlasnych posilkow gdyz pisze ze jest komorka chroniona i potrzebne jest jakies haslo a nie wiem jakie jest haslo ;/
Wysłana -
a jednak wszystko juz gra nie zauwazylem pewnej rzeczy
Wysłana -
Witam!!!

Koncza aktualnie prace nad nowa PRZEŁOMOWĄ wersja Dziennika i dzisiaj albo jutro powinna byc juz dostepna.

Pozdrawiam
Wysłana -
Witam!!

Najnowsza wersja jest juz dostepna :)

A w niej m.in.: Nowa baza produktow ktora została powiekszona o takie dane jak: błonnik, podzial tluszczow w zaleznosci od nasycenia, cholesterol, mineraly (sód, potas, wapn, fosfor, zelazo, magnez) oraz witaminy (A,D,E,C,B,PP).

DZIENNIK POSILKOW VITALMAX jest calkowicie DARMOWY i do pobrania ze strony:

http://www.darkthorn.republika.pl  lub
http://dpv.go.pl

aktualna wersja: 3.00.

Pozdrawiam i zycze milego uzytkowania! :)
Wysłana -
Witam!!

Nowa wersja 3.02 juz dostepna!

Kalkulator zapotrzebowania zostal zmodernizowany, doszly nowe funkcje (przy redukcji lub masie samemu mozna okreslic ilisc dodanych kcal) oraz uwaga... bazujac na wieku, plci i aktywnosci dobierane zostaja normy witamin i mineralow (na podstawie IZiZ) !

W bilansie kazdego dnia zostaly dodane nowe opcje, program wskazuje czy przekroczylismy norme witamin a jesli tak to o ile procent

Zycze milego uzytkowania i pozdrawiam!!
Wysłana -
sog, wczeszniej korzystalem z wersji 205 i teraz nastapily spore zmiany, moje pytanie - czemu zrezygnowales z kolorowania roznych wartosci - np. bialko mialo czerwone tlo idt, znacznie to ulatwialo odczyt

Kurde i tak samo wykresy kolowe, strasznie ich brakuje :/

Zmieniony przez - elekroman w dniu 2006-07-20 19:15:21
Strona 1 z 52
Dodaj odpowiedź