SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ATLETA

Dodaj odpowiedź

DZIENNIK POSIŁKÓW VITALMAX !!!

Wysłana -
Witam
Wciąż występuje problem z tym "ARG" w dziennym zapotrzebowaniu, zarówno w wersji 4.91 oraz 4.92, a nie mogę zmienić poleceń w komórkach żeby to poprawić bo arkusz jest zabezpieczony. Fajnie by było, jakby to zostało poprawione, lub jakby ktoś podał hasło :)
Arkusz bardzo przydatny, świetna robota naprawdę!
z góry dzięki i pozdrawiam.
Wysłana -
Co znowu dali hasło, to je złam, jest to minuta pracy.

DO AUTORÓW: przestańcie utrudniać bo to niewiele daje a jak będzie bez hasła to użytkownicy poprawią i szybciej zrobione będzie
Wysłana -
Nie potrafię złamać hasła, szukałem po sieci instrukcji i jakoś nie mogę tego ogarnąć, cienki ze mnie haker :P Dobrze jakby autor to poprawił, albo podał hasło, bo arkusz jest naprawdę świetny

ściągnąłem starsze wersje arkusza i póki co działa

Zmieniony przez - wro3000 w dniu 2015-01-24 17:24:39
Wysłana -
TheArt
Co znowu dali hasło, to je złam, jest to minuta pracy.

akurat nie masz racji Mozna zlamac haslo w minute ale chyba ze ma jeden znak Jak haslo jest dlugie i ma rozne znaki nie tylko litery czy cyfry to moze to dlugo potrwac Dodatkowo wszystko zalezy od metody lamania hasla
Wysłana -
Witam
Chciałbym ten dziennik dostac, mam jakas wersje 4. coś ale hasło występuje.
Co mam zrobic?
Wysłana -
ten dziennik to staroc teraz uzywa sie programow
Wysłana -
Potrzebuję programu, do którego wbiję owoce warzywa i wszystkie posiłki i pokaże mi zawartość WITAMIN. Co polecasz?
Wysłana -
ja polecam fitatu ale trzeba recznie wiele rzeczy dodac do bazy zeby pokazywalo szczegoly
Strona 52 z 52
Dodaj odpowiedź