SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK POSIŁKÓW VITALMAX !!!

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 413 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
Jaką masz wersję i jakie jest obecne hasło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 907
wersje mam 4.91? a hasla nie znam, bardzo latwym sposobem usunalem ochrone arkuszy, chcesz moge Ci napisac na prv jak

...jestem szczery, na hipokrytów mogę splunąć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1898
Zmieniony przez - piotrekgal w dniu 2014-08-13 12:15:01

W życiu szukamy tego czego nigdy nie będziemy mieli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze czemu w dziennym zapotrzebowaniu pojawia się te #ARG


Po drugie czemu pojawia się ten komunikat za każdym razem jak chcę zapisać plik i usuneły się te wykresy bilansu procentowego kcal


Po trzecie czemu te czerwone strzalki sie pojawily i nie da się ich usunąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Witaj

Na problemy z funkcjonalnoscia polecam sciagnac Dziennik od nowa, uruchomic i na 100% bedzie działał
Strzalki i brak funkcjonalnosci spowodowane sa tym, ze program jest w wersji Excel 2003. Na dniach zrobie cos aby problem zniknal.

Pozdrawiam

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie zauważyłem, że jednak ze strzałkami problemu nie ma, jak wyłączyłem program i włączyłem od nowa to były na miejscu. Tabele po restarcie też wróciły. To był akurat świeżo sciągniety dokument dlatego nie od razu wyczaiłem że usterka naprawiłą się sama.
Ale najbardziej nie czaje że za każdym razem jak zapisuje plik to mi pokazuje komunikat odnośnie tych kształtów. Wnerwiające to :P
No i te ARG!, niby wszystko wypełnione poprawnie więc nie mam pomysłu czemu tak jest do dziś.

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2014-09-18 22:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Witam, może mi ktoś podesłać arkusz ze ściągniętym już zabezpieczeniem?? Niestety mój laptop nie domaga przez ilość reklam i arkuszy, skasowałbym połowę niepotrzebnych mi rzeczy. Mam najnowszą wersję i próbowałem już tysiąca możliwości usunięcia tych zabezpieczeń... Niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 907
Tylko, że jak nawet usuniesz zabezpieczenie i załóżmy wyrzucisz całą zawartość tabelki "MLEKO" i wpiszesz tam swoje produkty, to potem w dniach tygodnia jak wpiszesz w posiłku np numer 1, to i tak tam pojawi sie mleko :/ na moim lapku i7 i 8gb ramu chodzi to ledwo ledwo i sie tnie, a poza tym chcialem też miec ten dziennik w telefonie i w chmurze zeby na bieżąco go wypełniać i to ułatwiłoby mi mega sprawę, bo tylko z MOJE PRODUKTY da sie wpisywać normalnie ale to zaczyna się od 1500! o ile łatwiej byłoby gdyby można to było sobie konfigurować, np nie jem w ogóle mcdonalda to po cholere mi on tam, nie pije mleka a tam mleko na pierwszym miejscu :P nie rozumiem, takie sztuczne ograniczenia - skoro program i tak jest darmowy. Wolalbym miec mozliwosc za niego zaplacic byleby byl w wersji czystej i bez reklam i moglbym od pierwszej liczby wpisywac swoje rzeczy ktore jem, o ile waga pliku by sie zmniejszyla jakbym sie pozbyl polowy typu zupy! a przeciez nawet taka zupa zupie nie rowna, skad wziete te wartosci? po co w ogole tam taka kategoria? i tak dalej i tak dalej! prosze Cie autorze o przemyslenie tego! napisałem również meila do Ciebie w tej sprawie.

a Fenix, tam gdzie masz !ARG musisz po prostu zmienić formułe na =DANE!D46 dla białka w "Ustalone dzienne zapotrzebowanie" i analogicznie dla węgli i tłuszczy z tego pierwszego arkusza, problem sie rozwiaze sam, kalorie liczy normalnie jak juz to poprawisz





Zmieniony przez - lukiszek w dniu 2014-11-24 00:17:41

Zmieniony przez - lukiszek w dniu 2014-11-24 00:19:47

...jestem szczery, na hipokrytów mogę splunąć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Witam!

Zapraszam do pobrania nowej wersji DZIENNIKA POSIŁKÓW !!! - 4.92

Zmiany:
- plik jest w wersji Office 2010 (xlsx)
- usuniete strzalki, ktore przeszkadzaly

Do starej wersji zostawilem linki, wiec w razie problemow jest dalej dostepna.


Program jest do pobrania na stronie:
www.dziennikposilkow.republika.pl

Pozdrawiam!

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Jakie jest hasło do aktualnej wersji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i co z tym stackiem

Następny temat

Kreatyna ( byle nie mono )

WHEY premium