SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ATLETA

Dodaj odpowiedź

DZIENNIK POSIŁKÓW VITALMAX !!!

Wysłana -
Wykresy kolowe wkrotce wroca - teraz sa aktualnie opracowywane :)
Wysłana -
dobra rzecz ten dziennik, korzystam juz z 1,5 roku z niego, polecam
Wysłana -
nie moge zciagnac wersji na redukcje - napisane jest ze file is corrupted. wczesniej moglem zciagnac ale teraz nie. a dziennik masy jest ok tylko nie moge sam wpisywac swoich produktow...:(
Wysłana -
nie wiem czemu tak miales, ale wlasnie to sprawdzilem i wersja redukcja sciagnela mi sie oraz uruchomila bez problemu
Wysłana -
juz jest ok z innego serwera poprostu. jeden jest ok drugi nie. dziekuje
Wysłana -
wypasiony na maksa ten dziennik ,przez 2 lata uzywałem starej wersji,teraz pobrałem nową i masaksa bardzo pozytywne zaskoczenie po odpaleniu nowej wersji,wkoncu bede wiedział jakis skladnikow mineralnych i witamin mi brakuje w diecie
Wysłana -
Witam!!

Zachecam pobrania najnowszej wersji - 3.03 - dodane zostaly wykresy oraz mozliwosc ustalania ilosci b/t/w osobno dla kazdego dnia

pozdrawiam
Wysłana -

zauwazyłem bład w wersji 3.03 ,na dole w bilansie dnia USTALONE DZIENNIE ZAPOTRZEBOWANIE podaje ilość skladnika jaką ustalilismy na 1kg masy ciała zamiast łacznej ilości ,przez to w ZREALIZOWANY % DZIENNEGO ZAPOTRZEBOWANIA wyskakują ogromne liczby

Zmieniony przez - MARCINSZ w dniu 2006-08-04 09:59:42
Wysłana -
sciagnij jeszcze raz - juz nie ma tego malego bledziku
Wysłana -
no no a ja pisałem po kartkach co jem;)
Bardzo dobry dzienniczek!!!!
Dzięki:)
Strona 2 z 52
Dodaj odpowiedź