SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 106748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wczoraj się fatalnie czułem, wiem po czym... za dużo mięsa zjadłem. Zawsze jak zjem za dużo mięsa to następny dzień mam wyjęty...
dziś ok, oczyszczam organizm. Trening też wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
robiłem w sobotę siłę, kettle, drążki etc
na siłowni pedalstwo takie, że aż mnie to słabi. Przypinka do luster po xxx razy, jakieś gówniane hantelki 20-tki i pompka... fejsbuczek, instragramik...
działali mi na nerwy

zaraz spadam na matę, porobić coś męskiego !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
już po porannym sambo
fajnie, na rano zgrana ekipa i same miśki, to było z kim porobić. Zaczęliśmy od sparingów, byłem z takim kolegą 114-115kg, napalał się strasznie....nie lubię tego. Zapytałem czy może lżej, on dalej swoje, tylko się głupio odśmiechnął...byliśmy pod siatką, wykręciłem mu takie ramię (rzut), że poleciał prosto na łeb, koniec sparingu i treningu w jego przypadku. Później już było w porządku. Inni go obśmiali, że w końcu trafiła kosa na kamień. Na koniec zrobiłem 30x na drążku. Aż się lepiej człowiek czuje jak z rana potrenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Takich napaleńców się powinno tępić. Przez tego typu zachowania na treningu jest najwięcej kontuzji. No i chyba jedyny sposób to tak zgasić kozaka.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nightingal
Takich napaleńców się powinno tępić. Przez tego typu zachowania na treningu jest najwięcej kontuzji. No i chyba jedyny sposób to tak zgasić kozaka.


za dużo sterydów miesza we łbie czuje się samcem alfa, czuje, że może zdominować większość to próbuje tego na każdym i na to faktycznie nie ma innego rozwiązania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Za dużo trenbolonu

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dziś zapasy z chłopakami, coraz lepiej sobie radzą, przygotowuje im ten brudny boks pod MMA i mają czym uderzyć.... bez sensu byłoby ich uczyć przez miesiąc czasu tylko lewy prosty i nauka chodu bokserskiego. Oni mają duże umiejętności zapaśnicze i wiedzą jak mają się ruszać w walce, tylko im odpowiednio te ciężkie ręce ukierunkować jeszcze trochę się gubią, jeśli idzie o płynne przejście z boksu do zapasów w sparingu...jak złapią to już dążą do wyłącznie chwytania, a tu chodzi o to, że jak nawet jedna ręka jest przechwycona to drugą warto ładować te bomby co nie zmienia wciąż faktu, że jak się rzucali to z wielkim hukiem.

Potem ja porobiłem z nimi zapasy i ciosy w parterze. Pod MMA jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wczoraj jakiś zwariowany dzień, niby dzień życzliwości, ale ludzie yebnięci
w skrócie : jedna ostrzejsza interwencja policji razem z nami, jedna gleba, jedna dźwignia na kark. Za niedługo trzeba śmigać na matę się odstresować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
i po Sambo, dziś była sama stójka
potem zrobiłem sobie z kolegą taki lekki sparing zapaśniczy jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wczoraj miałem serdecznie dość tych zyebanych istot jakimi są ludzie...
niby dzień spokojny, ale coś wisiało w powietrzu i wcale się nie pomyliłem w swoich odczuciach. Trafił się półd**** w pociągu co się rzucał do konduktorów, wiadomo cała procedura SOK, Policja, nas też wezwali do wsparcia... gość jeden mandat i coś mu odwaliło, zaczął się znów rzucać, przeszedł po konduktorach, próbowałem go uspokoić, ale też się rzucił do mnie...zrobiłem unik, złapałem za szmaty i gość dosłownie wyfrunął z pociągu na stacji. Dostał takiego kopa, że go poderwało. Potem na stacji już tylko go skuli i wyjazd z osiłkiem-idiotą na komisariat. Gdyby to było ze 30 lat temu to jeszcze by dostał ścieżkę zdrowia, ale oczywiście wszędzie monitoring...

Wracając z roboty z kolei Ukrainiec potrącił młodą dziewczynę, udzielałem jej pomocy.
Chory dzień.

Za niedługo śmigam na matę, tyle dobrego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja a system treningowy.

Następny temat

ALTERNATYWNY TRENING DLA KAŻDEGO! [art]

WHEY premium