SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 106435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dziś tylko praca, jutro wolne. Nie przewiduje żadnego treningu swojego, jutro jedynie personalne i dłuższy marsz, ale to żaden trening dla mnie - czysta przyjemność.

dziś lekkie podkarmienie, zdrowymi produktami.
wszystko idzie dobrze, kilkanaście dni trzymanej zdrowej miski, takiej która nie przeciąża jelita i w pasie jak było 92 jest 85. Tłuszczu i wody też zeszło. Kolejny pomiar to zrobię dopiero za kolejne naście dni. Nie liczę kalorii, bo uważam to za czynnik stresujący. Podobnież jest z długością sesji treningowych - im dłuższa tym więcej stresu przy ujemnej podaży kalorycznej.

może się uzbiera z 500kcal na posiłek, niewiele. Tak na oko liczę, ale mam całą głęboką miskę do zjedzenia, ponieważ jest mnóstwo warzyw. Tak żyje się po prostu łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Dziś miało być bez aktywności fizycznej, ale jednak sparing w robocie mnie nie ominął. Sporo się dziś działo, 2 sytuacje opiszę

Złapałem złodziejugę na gorącym, mówię mu dokument by wypisać mandat a on mi otwartym tekstem, żebym nie przeszkadzał bo on z dziewczyną rozmawia teraz przez telefon dużo czasu nie minęło jak próbuje mi dać dyla z miejsca zdarzenia, no to go ująłem, a on mi strzała w brzuch to ja mu chwyt ręka-głowa, duszenie i podniosłem go na wysokość swojego mostka (jego łeb był pod moją pachą, tak dla wyobrażenia). Potrząsłem, odstawiłem na ziemię...zaczął beczeć, dorosły facet, zbudowany... i że on wzywa policję, bo go pobiłem. Mówię ok, ale najpierw dokument, dał dokument, mandatu nie przyjął. Przyjechała policja, dostał od nich kolejny mandat za bezpodstawne wezwanie patrolu prewencji skoro dostał już ode mnie ze łzami w oczach oddalił się w trymiga.

Inna sytuacja w innej ekipie, kolega mi opowiadał po dzisiejszej zmianie. Stoją sobie na zewnątrz pod wiatą i grupka młodziaszków zaczyna skakać i ich wyzywać, pluć w ich kierunku. Kolega zadzwonił po policję, czekał góra 10 minut, jak zobaczyli policję to 4 zaczęło uciekać...dwóch jednocześnie chcieli wbić się w dziurę w metalowym ogrodzeniu, odbili się od siebie, chłopaki wyszli z radiowozu za wszarz i wpakowali, jeden zwiał a ostatni był kozak i chojrak i zaczął kozaczyć do policji nazywac ich pałami, frajerami itp dostał bęcki i też go wpakowali do kijanki coś pięknego, tak się właśnie powinno tępić patologię.

Niektórzy nie uznają żadnych norm społecznych i obowiązków. Do gleby z nimi i oklep. Nie ma innej skutecznej nauki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Dzień dobry wszystkim
wczoraj zapomniałem opisać jedzenia, podkarmiłem się trochę zdrowymi produktami : więcej owoców, orzechów, wpadło trochę też tłustszego mięsiwa, po którym czułem się ciężko, ale od razu zacząłem się pocić, w nocy również. Dziś wstałem chudszy. Celowe podkarmianie to cenny zabieg metaboliczny.
Co się jeszcze zmieni? ano to, że będę robił więcej siłówek a mniej maty przez jakiś czas. Oczywiście wydolność, wytrzymałość będzie robiona, sparingi też raz w tygodniu i to będzie tyle, jeśli chodzi o kontakt z matą. Za to pojawią się zarzuty na pierś, inne dynamiczne ćwiczenia w obwodach z większymi ciężarami. Sylwetka przez to też na pewno trochę ewoluuje.

Na dziś przewidziałem sobie długaśny spacer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Patologie trzeba tępić, szanuje .
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6505 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679562
No niestety dużo teraz takich buców którym by trzeba wpyerdol spuścić nawet profilaktycznie żeby zaczęli myśleć i się zachowywać jak ludzie a nie jak bydło.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
szybki, atletyczny trening

zarzut na pierś x5 + drążek x8 + pompki na sztandze x10
kark 3x30 30kg

zarzuty od 70 do 90kg, czyli całkiem nieźle jest siłowo. Myślałem, że będzie gorzej
Drążek z podwieszoną dyszką

Przerw między ćwiczeniami nie było.
Po zakończeniu 3 ćwiczeń, minuta przerwy i jazda dalej. 5 rund.

a tak się Proszę Państwa odżywiam
w składzie:
młody szpinak, jarmuż, łosoś, orzechy brazylijskie, pestki słonecznika, kiełki lucerny, ugotowany burak, pomidor


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jedziemy z tematem
wczoraj robiłem zapasy, obalenia, wynoszenia, różne inne dynamiczne ogólnorozwojowe ćwiczenia

dziś już siłówka
A: Wiosłowanie w pochyleniu tułowia podchwytem 90kg x8
B: Swing z dodatkowym podsiadem 29kgx8
C: Pompki z elewacją nóg

odpoczynek po wykonaniu: 30 sekund
Rund 5

Dieta: To samo. Dużo warzyw, stosunkowo niewiele owoców, orzechy, dodatek ryby i chudych części drobiu, sporo wody
|










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Dobra forma.

Nie ćwiczysz już na tej siłowni co kiedyś ? Z tego, co pamiętam, nad biedronką

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ronie220
Dobra forma.

Nie ćwiczysz już na tej siłowni co kiedyś ? Z tego, co pamiętam, nad biedronką


Ano forma nie zgorsza, jak na te krótkie sesje treningowe. Bez żadnego cardio i innych głupot.

Nie, zmieniłem lokal. Tam nie podobało mi się, że ja muszę płacić za karnet, a patologia z "wksu" robili wjazdy za darmo. Zrobiłem z tego powodu lekką awanturę, wywalczyłem swoje ale i tak odszedłem, bo już dość miałem przeklinania jak szewc między seriami, słuchania tych patologicznych problemów - kto kogo sprzedał, kogo trzeba dojechać, ile jest zysku z niecnych uczynków. Sram na taką amtosferę, dla mnie to zacofanie jest.

Dziś to ja byłem w roli trenera, więc za wiele nie poćwiczyłem. Lekka aktywność.
Dieta utrzymana.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja a system treningowy.

Wiecej