SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 106768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ronie220
Inaczej wejdą na głowę i będą się panoszyli.

Jak tam forma ?


Dokładnie
forma sportowa można powiedzieć, że wyśmienicie. Chociaż z kulturystyką nie ma już nic wspólnego coś za coś
dziś 2 godziny zapasów, godzina boksu było super

tu krótka migawka:


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
z soboty na niedzielę na bramce, dodatkowa fucha wpadła...
ludzie to bydło, nie wiem co tu więcej pisać. 3 gości wyprowadziłem kulturalnie, jeden zawołał jakiś kolegów placków i poczekali do tej prawie 7 nad ranem przed klubem...nie miałem ochoty na walkę, odparłem żeby szli w p***u, ale oczywiście musieli jak to oni ujęli "dojechać szmatę", ale ktoś im to źle rozplanował bo posłałem swoje ciężkie łapy bez resztki sumienia i 3 cwaniaków-kogutów zapoznało się z układem kostki brukowej. Patologia na maxa. Mam trochę obdarte kostki, ale chyba to nie będzie aż tak wadzić jutro na macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Jestem po swoim pierwszym treningu Sambo
co mogę o tym powiedzieć.... elementy parteru o wiele prostsze i bardziej praktyczne od tych z BJJ, niby inne ułożenie bioder, stóp a robi to różnicę bardzo dużą
rzuty - dziś było katowane biodro (rzut przez biodro) na 2 sposoby : lekko cięte biodro, gdzie kolega spada z hukiem na matę i jest to dość bolesne, świetne na ulicę i zawody i biodro, ale rzucane bardziej przez bark, gdzie partner sobie spokojnie opada, chociaż przy szybkiej wkrętce robi po prostu salto w powietrzu i leci na garba. Dobra sprawa.
Ciosy i kopy - ciosy to tam mogę robić z zamkniętymi oczami, ta podstawa bokserska to jest zawsze, ale kopnięcia no coś innego...nie tak jak w taju czy kickboxie, że kombinacja lewa ręka-prawa ręka-lewa noga albo prawa ręka-lewa ręka-prawa noga...tu było lewa ręka-prawa ręka i prawa noga, zupełnie inne kopnięcie i nie sygnalizowane, niewidoczne.
Grupy są małe, przez co trener do każdego podchodzi i tłumaczy, taka trochę odskocznia od innych klubów gdzie jest przemiał i przepych. No i gość ma mega doświadczenie i zacne osiągnięcia. Następny trening w środę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dziś miałem rozprawę w sądzie w związku z tym nożownikiem.
szmaciarz dostał 3 lata bezwzględnego pozbawienia wolności i tyle. O odszkodowaniu mogę zapomnieć, patologia jest niewypłacalna.

Chcieli mi udupić kumpla w robocie za to, że użył paralizatora.... więc jak się wszystko na siebie nałożyło to nie byłem dziś miły. Przyszła do nas policja ze zdjęciem czy rozpoznajemy takiego kieszonkowca...mówię, że nie, a co się stało? i tłumaczą mi, że okradł staruszkę, ona się zoorientowała to ją pobił itp itd i uciekł w stronę dworca. Skserowałem sobie to zdjęcie i dałem je w teren... po 2 godzinach przybiega Jasiu (syn Karola tego starego złodzieja o którym już pisałem) i mówi : "mam go!" "jak? co? kogo Ty masz?? weź Jasiu spyerdalaj bo nie mam dziś nastroju" "no tego złodzieja mam !!" mowię "Drogi Janku sam ześ jest złodziej" "no wiem wiem, ale go złapałem !!" nie dowierzałem w to, ale dobra idę.... patrzę a ten go zamknął w starym taborze kolejowym i zaryglował drzwi taką wielką deską po prostu mistrz.
No i ten złodziej wcale nie był miły, a podszedłem z kulturą, żeby się więcej nie wkurviać w dniu dzisiejszym... to on mi zaczyna jechać i jeszcze teksty typu "Twoją matkę też bym tak oyebał a potem zgwałcił" no taki kozak. Puściły mi nerwy i zrobiłem na nim pełne MMA dostał tęgie lanie. Bez litości. I takiego spuchniętego, rozbitego oddałem w ręce Policji to się pytali co on taki pobity... mowię "nie wiem, świr. Samouszkodzenie. Zresztą słuchaj kto normalny napada na staruszki?" policjant mówi "no racja to bierzemy go na kraszki (szpital psychiatryczny)"

Trochę mi ulżyło, taki dobry uczynek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dziś był trening konkretny
solidna rozgrzewka, potem nauka dźwigni na nogi (duży nacisk kładzie się na dźwignie na nogi), kontrola pozycji
następnie rzuty biodrowe, przez bark, przez biodro i bez rąk - te były najciekawsze, 10 osób nabiega się po kolei a ja ich rzucam jeden po drugim.
na końcu boks z nogami...no kickboxem tego nazwać nie można, bo jest ten podstawowy schemat prawa noga-prawa ręka, lewa noga-lewa ręka...w momencie gdy stopa stanie na podłożu w tym momencie ręka spotyka się z twarzą przeciwnika, jest takie odczucie jakby się dostało z ręki i z nogi w tym samym czasie.
Jakaś zadaniówka bez ochraniaczy na piszczele (to mi się podoba, że nie ma ochraniaczy i trzeba się pilnować, cały czas myśleć) a na koniec trener mówi : łamiemy strefę komfortu! i bez rękawic, w samych owijkach bokserskich, kombinacje i zadaniówka. Chłop wie co robi, mówi : "nauczycie się boksować w rękawicach i potem nie wiecie jak się zachować ich nie mając" jak się dostanie z pięści na nos to jest inne uczucie aniżeli z rękawicy na nos. Potem w tych piąstkówkach jest łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136805
Trener Rosjanin czy Polak?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Gruzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136805
No to zaj**iście macie, prawdziwy praktyk
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dziś w pracy dzień d****a
takie elementy się trafiały, że.... działałem na mieście, nie przy dworcu. Kontrolowałem bilety.
patologia to mało powiedziane...

wsiadam do tramwaju 3 przystanki przed pętlą, jedzie jakiś pakier duży, podchodzę i grzecznie zapytuje o bilet, a on "pfff nie mam" ok to dokumenty "pfff nie mam"
mówię "to napyerdalamy się" on oczy jak 5 złotych, chyba się zdziwił, że nie chce policji wzywać... kontynuuje "co się patrzysz?! wstawaj i się napyerdalamy" a on "co Ty jesteś nienormalny ??!" mówię "a co myślałeś, że normalnych przyjmują??!" wiecie taka gra na psychice... szybciutko wyciągnął dokumenty.

Inny typ mi skakał po siedzeniach, chyba chciał być niczym Ikar, ale historia lubi się powtarzać i on też miał podcięte skrzydła.... no w zasadzie to nogi i wylądował z hukiem w pozycji bocznej ustalonej.
Inna typiara atakowała szpilkami ściągnęła buty, złapała w rękę i próbowała tą szpilką przyatakować. Nie powiem kreatywnie bardzo takich akcji nie oglądałem nawet na dworcu wśród złodziei. Doskoczyła koleżanka i ją pozamiatała bez zbędnych dyskusji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja a system treningowy.

Następny temat

ALTERNATYWNY TRENING DLA KAŻDEGO! [art]

WHEY premium