SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 106720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
arnold69
Witam Antek

nie wiedziałem, że jesteś czynny na forum a co dopiero prowadzisz własny dziennik. Miło będzie śledzić poczynania, chociaż widzę że to już nie to samo co kiedyś, gdzie celem była sylwetka mimo wszystko dalej piszesz swoim specyficznym stylem, więc wszystko się zgadza i będę śledził dalej

pozdro !


Siemano Arnoldo!
a Ty masz tu dziennik? rzuć linkiem albo napisz chociaż w jakim dziale Cię szukać
celem chwilowo będzie sylwetka, bo muszę 7kg z siebie zrzucić by być fit ale fakt : kulturystą żadnym nie będę, to nie ten czas gdzie się darło na sztangę :D

Micha dziś utrzymana perfekcyjnie, pokus było od groma, ale się nie dałem.
Wszyscy naokoło jedli lody w ten upał a ja z wodą mineralną takie właśnie dni hartują charakter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dzisiejszy trening

praca - 30 sekund
aktywny odpoczynek między ćwiczeniami - 10 sekund
odpoczynek po wykończeniu obwodu - 30 sekund

1. Podciąganie na drążku podchwytem
2. Pompki z elewacją nóg
3. Futbolowy sprint w miejscu w pochyleniu tułowia

6 rund

micha: dużo warzyw, owoce raz dziennie w postaci szejka, jaja, orzechy

przykładowy posiłek przed pracą :
- mix sałat
- młody szpinak
- jarmuż
- kiełki soczewicy
- pestki dyni, słonecznika, kilka orzechów brazylijskich
- pokrojona połówka buraka
- skrojone jajko na twardo
- skrojona połówka batata

kcal nie wychodzi dużo, ale jedzenie jest duże objętościowo co stanowi skuteczne pohamowanie łaknienia na dobre 5 godzin.


Zmieniony przez - antek098! w dniu 2017-06-20 10:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Dzień dobry wszystkim,

Dziś odpoczywamy
Jedzenie: dużo warzyw, owoce raz dziennie, ryba,jaja, orzechy, dużo wody





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
i kolejny dzień czystej michy pięknie utrzymany,
napracowałem się dziś trochę... miałem kilka interwencji, w tym jedną groźną dla mojego życia i zdrowia. Oczywiście z kobietą, bo durne baby zawsze muszą iść na całość. Nie chciała poczekać do przyjazdu policji i postanowiła mnie ugryźć, złodziejka pyerdolona... jak poczułem tylko zęby na skórze to w moment jej się odwinąłem, ale był płacz i lament, ofiarę z siebie robiła. Przyjechali koledzy i zabrali te suczydło na komisariat.
Inny typ z kolei, niedźwiedź duży też się rzucał, co to nie on...chojrak. I też oczywiście kulturalna rozmowa, wyciszenie agresji nie pomagało, dopiero jak go wziąłem na huki,a potem do gleby i jeszcze raz huki to się uspokoił i zaczął się kajać. Co za ludzie.

O dziwo kcal mam stosunkowo mało, ale energii czuje w brud. Jednak to prawda, że wraz z utratą tłuszczu organizm dostaje energetycznego kopa, o ile go nie zagłodzimy. Dlatego trzeba tak jeść by się odżywiać, ale nie najadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dzisiaj tak :

Rund: 5
Ćwiczeń: 3
Praca: 30 sekund
Aktywny odpoczynek: 15 sekund
Aktywny odpoczynek po całym obwodzie: 30 sekund

Runda 1:
Przysiady
Pompki z palcami skierowanymi do klaty
Drążek

Runda 2:
Przysiady
Pompki japońskie
Drążek

Runda 3:
Sprint w miejscu w pochyleniu tułowia
Przejścia z deski do podporu przodem
Drążek

Runda 4:
Bieg bokserski
Pompki klasyk
Drążek

Runda 5:
Mountain climbers
Przejścia z deski do podporu
Drążek

Dobry, krótki, intensywny trening.
Pierwsze 2 rundy drążek po 20 ruchów, potem odpowiednio mniej. Ramiona mdlały. W ostatniej rundzie całe ciało omdlałe. Wygląda niewinnie, ale robi dużą robotę.
Cały trening w 15 minut (wliczając w to luźną rozgrzewkę)
Jedzenie:
Orzechy, owoce raz dziennie, dużo warzyw, jaja, dodatek ryby, dużo wody, kasza jaglana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
antek098
i kolejny dzień czystej michy pięknie utrzymany,
napracowałem się dziś trochę... miałem kilka interwencji, w tym jedną groźną dla mojego życia i zdrowia. Oczywiście z kobietą, bo durne baby zawsze muszą iść na całość. Nie chciała poczekać do przyjazdu policji i postanowiła mnie ugryźć, złodziejka pyerdolona... jak poczułem tylko zęby na skórze to w moment jej się odwinąłem, ale był płacz i lament, ofiarę z siebie robiła. Przyjechali koledzy i zabrali te suczydło na komisariat.
Inny typ z kolei, niedźwiedź duży też się rzucał, co to nie on...chojrak. I też oczywiście kulturalna rozmowa, wyciszenie agresji nie pomagało, dopiero jak go wziąłem na huki,a potem do gleby i jeszcze raz huki to się uspokoił i zaczął się kajać. Co za ludzie.

O dziwo kcal mam stosunkowo mało, ale energii czuje w brud. Jednak to prawda, że wraz z utratą tłuszczu organizm dostaje energetycznego kopa, o ile go nie zagłodzimy. Dlatego trzeba tak jeść by się odżywiać, ale nie najadać.


Czytając Twoje wpisy dochodzę do wniosku, że baby gorsze od facetów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Chyba nigdy zawodów karate nie widziałem, jak kobity sie piorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
FighterX
Chyba nigdy zawodów karate nie widziałem, jak kobity sie piorą


Ronnie, Fighter zabrałbym Was do roboty na kilka dni, to byście zobaczyli jakie baby potrafią być emocjonalne i iść na całość, bez skrupułów.

Dzisiaj było tak:

Martwy ciąg 150kgx8
+
Swing z hantlem 30kg z dodatkowym podsiadem x8
+
Drążek x8

5 rund.
"+" oznacza bez przerwy pomiędzy tymi ćwiczeniami.
Po wykonaniu wszystkich 3 ćwiczeń dopiero odpoczynek 30 sekund.

Dieta: owoce raz dziennie w postaci większego szejka, dużo warzyw, jaja, chude mięso z ryby lub od wielkiego dzwonu z drobiu, orzechy, dużo wody

Trening właściwy zamknięty w 15 minut.

Mówcie co chcecie, ale na plażę już jestem gotowy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
No a później Twoja wina... BO Ty jesteś chłop i próba zwalenia na Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
FighterX
No a później Twoja wina... BO Ty jesteś chłop i próba zwalenia na Ciebie :)


łaa, ile to razy....
pamiętam jak złapałem kobietę-kieszonkowca, która innej kobiecie zawinęła portfel. Kieszoniara zaczęła się drzeć i robić cyrk, że jestem gwałcicielem...i teraz najlepsze : baba, której zawinęła portfel stanęła w jej obronie, oczywiście zdusiłem kieszoniarę i wyciągnąłem portfel pokazując tej drugiej kobiecie "za to ją Pani tak chroni" tamta jak zobaczyła swój portfel i rozciętą torebkę wpadła w furię, chciała samosądu. Efekt końcowy był taki, że kieszoniarę trzymałem w lekkim duszeniu jedną ręką, a drugą kobietę za nogę odchylając ją mocno w tył. Dobiegł kolega i ostatecznie do tego samosądu nie doszło. Kieszoniara oczywiście do radiowozu, gdy przyjechała policja. Kobiety potrafią gryźć, drapać, udawać ofiarę gwałtu/przemocy, szarpać się, kopać, rzucać po omacku pięściami bez rozsądku, bez ocenienia realnych szans, bez mierzenia siły na zamiary. Potem ja i moi koledzy to damscy bokserzy i inne głupoty.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja a system treningowy.

Następny temat

ALTERNATYWNY TRENING DLA KAŻDEGO! [art]

WHEY premium