SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIAL "DOPING"

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Jak to jest z tym ograniczeniem pisania w tym dziale przez osoby bez oplaconego abonamentu?

Bo jak narazie widze ze pytania o koksy sa przenoszone do tego dzialu wiec praktycznie to ograniczenie gowno daje bo autor dostaje powiadomnienie i wchodzi do dopingu.

Moge sie mylic ale cos mi tu nie gra.


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oni tam w ogóle nie mogą wejść.
Ja w sumie już dawno zastanawiałem się dlaczego posty są tam przeniesione skoro autorzy ich nie mogą przeczytać. Od razy je trzeba kasować.
Chyba że mateo zapomniał zablokować wejście przez powiadomienie.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Niestety prawda jest inna... Moga je czytac i nawet brac udzial w dyskusji, przeciez dostaja powiadamianie na e-maila, a w nim jest wpisany bezposredni URL i dzieki temu moge wejsc do postu ktory zostal przeniesiony do dzialu DOPING!
Mato musisz cos z tym zrobic, najlepiej zeby nie moze bylo przenies postow do dzialu Doping osob ktore nie maja zaplaconego abonamentu..wiem latwiej powiedziec niz wykonac ale modry z Ciebi chlopak i nie takie rzeczy juz robiles:>

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie najlepiej po prostu NIE PRZENOSIĆ postów. To jest bez sensu skoro nie mają opłaconego abonamentu a i tak ich posty trafiają tam gdzie nie powinny i jeszcze oni je mogą czytać.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Niektórzy prawdopodobnie jak i ja potrafią wchodzić bezpośrednio do działu doping bez żadnego wcześniejszego przenoszenia artykułu (kilka czynności i klik na doping i wszystkie artykuliki stoją przedemną do czytania) ))))

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
no i czym sie chwalisz (nie trzeba miec wielkich zdolnosci)

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
Po co tam wogole zagladacie...

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WY to możecie sobie wchodzić, gdzie chcecie...ja na ten przykład "OPŁACIŁEM" ABONAMENT" wysyłając potwierdzenie na adres redakcji i...... WIELKIE g****......

P.S. Wielka prośba do redakcji: sprawdźcie to, bo mi się odechciewa o takich gównach pisać. A co do "bezpłatności" forum to nie będę się wypowiadał, bo mnie już nerwy ponoszą... )

pozdrufka-może jutro będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
COFAM MEGO WCZEŚNIEJSZEGO POSTA: PRZEPRASZAM I DZIĘKUJĘ ZA COFNIĘCIE BLOKADY !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerwowa atmosfera

Następny temat

Krasnall (również do moderatorów)

WHEY premium