SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIALENIE STERYDOW NA ORGANIZM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
CZESC.MAM 24 LATA, 182 CM, 83KG I CWICZE OD 15 MIESIECY.NIEDAWNO POSTANOWILEM WSPOMOC SWOJ TRENING ANABOIKAMI.JESTEM NA CYKLU 120 TABLETEK METKI.WCHODZE NA NASTEPNA DAWKE CO 5 DNI... 1-2-3-4-5-4-3-2.OBECNIE JESTEM W POLOWIE DAWKI 4 TABLETKI DZIENNIE.I TUTAJ TKWI PROBLEM.CZUJE ZE MIESIEN PO TRENINGU JEST TROCHE LEPIEJ SPOMPOWANY LECZ SILA NIE ROSNIE.PO PROSTU NIE CZUJE TEGO.POSTANOWILEM DOLOZYC DO TEGO 15ML SUPERNABOLONU (15*1).CZY KTOS Z WAS MIAL JUZ TAKIE ZACHOWANIE ORGANIZMU NA STERYDY? CZY DOBRZE ZROBILEM ZE PO DWOCH TYGODNIACH BRANIA METKI DOLOZYLEM SUPERNABOLON? NO I DODAM TU JESZCZE ZE Z ANABOLIKAMI MAM PRAKTYCZNA STYCZNOSC 1 RAZ.Z GORY DZIEKI ZA POWAZNE ODPOWIEDZI.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
superek odstaw jak najszybciej -oczywiscie pamietając o zejsciu z niego.
metke mozesz dalej ciągnąc,moze po zmianie planu treningowego sila ci skoczy.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
jak na pierwszy cykl z SAA to 120 metki to o wiele za duzo ,max jakie powinienes wladowac to 62 tabsy, wiencej twoj organizm raczej nie bendzie w stanie sobie przyswoic i tylko sobie zjedziesz wątrobe.
A teraz pytania:
1: czego nie wypelniles profilu? wypelnij go
2: masz diete? opisz ją w dziale odzywianie
3: napisz swoj plan treningowy ktory wykonywales przed cyklem w dziale trening oraz napisz plan obecny
4.po co na pierwszy cykl ladujesz 2 koxy? pierwszy cykl powinien sie skupiac tylko na 1 srodku.

Odpowiedz na te pytania ,wtedy bendziesz mogl oczekiwac odpowiedzi....

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
1.OWSZEM DIETE STOSUJE.NIE BEDE DOKLADNIE ROZPISYWAL ALE PRZECIETNIE W CIAGU DNIA ZJADAM 1-2 OMLETOW (3BIALKA 1 ZOLTKO)Z POIDOREM I PLATKAMI KUKURYDZIANYMI, 2 RAZY RYZ Z PIERSIAMI KURCZAKA, CZASAMI PLATKI KUKURYDZIANE Z OWSIANYMI ZALANE WODA Z DODATKIEM MIODU, KOSTKA TWAROGU CHUDEGO Z JAJKIEM, A NA WIECZOREM PRZED SNEM STARAM SIE WCIAGNAC PUSZKE TUNCZYKA. OD RAZU PO KAZDYM TRENINGU PIJE SERWATKE Z WEGLOWODANAMI.
2. TRENING WYGLADA NAST:
A)KLATKA BICEPS
B)PLECY KAPTURY
C)BARKI TRICEPS
D)NOGI + LEKKO KLATKA
MIEDZY B I C DZIEN PRZERWY.STARAM SIE NIE PRZEKRACZAC 15 SERII NA DANA PARTIE MIESNIOWA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
moim zdaniem bialka i węgli troszke za malo jak na normalną dietę ,a co dopiero na cyklu gdzie trzeba ladowac tego ile wlezie...
add 2 , chodzil mi o dokladny opis wykonywanych przez ciebie cwiczen,twoj poprzedni plan treningowy (przed cyklem) ,stosujesz progresje? super serie?
ile wykonujesz powtorzen w poszczegolnych seriach itd...
Prosze wypelnij dokladniej profil ,bysmy wiedziali na jakim poziomie juz jestes zaawansowania
I jesli juz robisz cykl to zrezygnuj z superki ,to nie jest kox typowo na sile , on da ci dosyc trwalą masę,wienc zejdz delikatnie z superki i ewentualnie zostaw go sobie na następny cykl.


Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
PRZED ROZPOCZECIEM CYKLU MOJ TRENING WYGLADAL NASTEPUJACO:
1.KLATKA + BICEPS
- WYCISKANIE SZTANGI LEZAC NA LAWECZCE PLASKIEJ - PROGRESJA 12-10-8-6
- WYCISKANIE SZTANGI NA SUWNICY SKOSEM GORNYM - PROGRESJA 12-10-8-6
- ROZPIETKI - HANTLE - 4*12 POWTORZEN
- MODLITEWNIK - PROGRESJA 12-10-8-6
- UGINANIE NA SZTANDZE PROSTEJ - PROGRESJA...
- UGINANIE RAK Z HANTLAMI 4*10
2. BARKI + TRICEPS
- WYCISKANIE SZTANGI Z ZA GLOWY PROGRESJA
- WZNOSY RAMION W BOK 4*10
- WZNOSY RAMION W OPADZIE 4*10
- WYCISKANIE FRANCUSKIE ZNAD CZOLA PROGRESJA
- WYPROSTY RAMION PODCHWYTEM PRZY RYCIAGU PROGRESJA
- WYCISKANIE FRANCUSKIE JEDNORACZ ZZA GLOWY 4*10
3.PLECY
- SCIGANIE SZEROKIM UCHWYTEM ZA KARK DRAZKA PRZY MASZYNIE PROGRESJA
- WIOSLOWANIE SZTANGA W OPADZIE PROGRESJA
- SCIAGANIE DO SIEBIE SIEDZAC PRZY MASZYNIE PROGRESJA
- MARTWY CIAG 4*10
- SCIAGANIE WASKIM NACHWYTEM DO BRZUCHA SIEDZAC 4*10
4.NOGI
- PRZYSIADY ZE SZTANGA 4*10
- WYPROSTY NOG NA MASZYBIE SIEDZAC PROGRESJA
- UGINANIE NOG LEZAC PROGRESJA
TERAZ MOJ TRENING WYGLADA TROCHE INACZEJ A ROZPISYWAL MI GO BRAZOWY MEDALISTA TEGOROCZNYCH MISTROSTW POLSKI. CWICZE BEZ PROGRESJI PO 3-4 SERII 8-12 POWTORZEN.OCZYWISCIE CZESC CWICZEN ROWNIEZ ZMIENILEM.
A JESLI CHODZI O PROFIL TO TO CO WIEDZIALEM TO WPISALEM A NIE NALEZE RACZEJ DO TYCH CO SIE CODZIENNIE MIERZA)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
hi , początek planu calkiem dobry... z tym ze mam pewne ale co do plecow,kolejnosc wykonywanych cwiczen oraz ich ilosc-za duzo.
Rozpisywal ci go jakis mistrz? bierz pod uwage ze co dobre dla niego tobie moze wcale nie sluzyc. Wg mnie przy treningu na koxie raczej nie powinienes robic az tyle powtorzen... 8 w zupelnosci starczy , Jesli chcesz osiągnąc glownie sile to sproboj robic np max 4-6 powtorzen ,zreszta sam zobacz do dzialu trojboj silowy-tam chlopaki ci tez wlasciwie doradzą.A co do treningu na koxie to powinienes cwiczyc jak najwienkszym cienzarem(przy zachowaniu prawidlowej techniki)Jesli nigdy nie stosowales super serii , powtórzeń negatywnych,powtórzeń wymuszonych to najwyzszy czas je zacząc robic na cyklu.
Z tego co rozumiem jestes juz w 4 tygodniu cyklu , o ile wzrosla ci sila oraz waga?
Stosujesz do cyklu suplementacje?
Jak juz robic cykl to z glową.....


Zmieniony przez - DeeGenerate w dniu 2003-04-30 22:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
j.w. za dużo powtórzeń w seriach. za mały ciężar. za dużo mety na I cykl. zamiast paplac omlety (nie wierzę że tak naprawdę jesz) walnij konkretnego mass gainera w dobrych proporcjach w stosunku do masy i będzie gut. nara.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
goobo mozesz wiezyc lub nie ale omlety wcinam na biezaco) jesli chodzi o sile to w tym caly problem.nie czuje za bardzo dzialania anaboli.oprocz lepiej spompowanego miesnia z sila prawie nic sie nie ruszylo.i to mnie boli najbardziej i dlatego zdecydowalem sie na drugi srodek.Co do serii postaram sie sprobowc tego co mowicie...mniej powtorzen a wiekszy ciezar. goobo a co do geinera...narazie jestem na serwatce z carbo. ni i co do ilosci mety...musze przemyslec jak zejsc z ilosci przy supernabolonie. czy na was tez tak slabo dzialala meta za pierwszym razem.slyszalem ze na pierwszej kuracji efekt powinien byc najlepiej odczuwalny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
sam osobiscie nigdy mety nie probowalem lecz powiem ci z wlasnej obserwacji osob biorących to ze sila im idzie +15kg przecietnie na plaskiej ,pierwszy cykl zawsze najlepiej dziala.
Ile bierzesz teraz w szczycie superka?
ile ci waga podskoczyla?

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
superek dopiero zaczalem.jestem po 2 strzalach 1ml co drugi dzien.dzisiaj jest 3 poniewaz bylem poza domem. co do masy to bede wiedzial w poniedzialek a z sila...nie wiem co powiedziec.prawie w ogole nie czuje. chociaz miesien jest lepiej spompowany. a superka pozostalo mi jeszcze 13 fiolek i nie za bardzo wiem jak to do konca rozplanowac.myslalem zeby do konca brac co drugi dzien po 1ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
moja dobra rada ,nie bierz go lepiej.
Zostaw sobie go na drugi cykl , wystarczy ze z metką juz sporo przesadziles.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

charakterystyka

Następny temat

Niezla jazda

WHEY premium