SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

DY Black Bombs

Wysłana -
We wtorek wzielem pierwszy raz 1 tabse 45 minut przed treningiem, a 20 e.s.p. Metabolic jedna mała miarkę. Wszystko szło ok , ale w końcówce treningu poczułem nudności i poszedłem zwrócić do łazienki , nic praktycznie nie poleciało .

Wczoraj na czczo wzielem 1 tabse po 20 minutach poczułem nudności .
Dzisiaj nie brałem juz i po śniadaniu i kawie znów poczułem te uczucie.
Czy to normalne ?

Ogólnie po tygodniu przerwy odpoczynkowej, zrobiłem mocny trening (wtorek) fbw z michą i z odpoczynkiem , aż do dzisiaj mam bóle mięśni każdej partii , dlaczego tak jest że czując że mogę zrobić taki trening , później możnaby powiedzieć że umieram, czego brakuje w tym przypadku ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
może ci ten produkt nie lezy,z drugiej strony jeśli masz normalny produkt dopuszczony na EU to tam w składzie nie ma jakiś trzepaczy
Wysłana -
bo stymulanty sprawiaja, ze wykonujemy trening czasem ponad nasze mozliwosci stad pozniej czujemy wieksze domsy, ale i regeneracja bedzie dluzsza, wiec czasem dziala to na niekorzysc.

co do samopoczucia, wskazuje na to, ze produkt jest dla Ciebie zbyt mocny... pomimo, ze BB nie ma w skladzie nic co by moglo az tam mocno dzialac, ja sam odczuwam jego dzialanie dosc silnie
Wysłana -
Powiedzcie mi jeszcze od jakiś 2 tygodni na treningu lub podczas aero bądź aero w dni nietreningowe miewam bóle gole głowy, jakby rozrywało mnie od środka oraz zawroty głowy, czuje że coś jest nie tak, brak używek, od 3 ponad miesięcy rzucone papierosy i wcześniej żadnych ubocznych nie miałem.
Wysłana -
zalecam kontrole cisnienia krwi, byc moze tutaj jest problem
Wysłana -
Ogólnie chce teraz przebadać się , darmowe mam na skierowaniu morfologię TSH ft3 ft4 , lipidogram , cukier , insulina , próby wątrobowe , potas magnez , wapń , żelazo . Co tu jeszcze dodać, bo redukcje chce przeciągnąć do końca sierpnia/września zależnie jak będzie wyglądało . Z rana jak wstałem miałem 160/100 po południu 153/90 , teraz przed chwilą 131/88 i odczuwam ból głowy z przodu . Co radzicie ?
Wysłana -
Ogólnie piątek i sobota były dla mnie bardzo stresującymi dniami, z tego względu myślę że przełożyło się to na ciśnienie moje. Jakiś czas temu testowałem clen na sobie i po treningu, a miałem ich 3 ciśnienie było w normie .
Wysłana -
mozesz zrobic jeszcze jonogram, witamine d3, jak i hormony
Wysłana -
Kortyzol w surowicy 41 zł
Testosteron 32
FSH,lh,crp 29/30/24
Prolaktyna 33
Progesteron 33
Estradiol 32
Witamina D w wersji D-25 (oh)D 94

Tak wyglądają ceny hormonów w alabie. Redukcja trwa około 4 miesięcy . Ktore wybrać, bo wszystkie to raczej lekka przesada .
Wysłana -
estro i prolaktyne
Wysłana -
Spróbuję jeszcze raz tego Blacka jedną tabletkę przed treningiem bez przedtreningowki i zobaczę czy będzie na wymioty brało.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź