SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DY Black Bombs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
We wtorek wzielem pierwszy raz 1 tabse 45 minut przed treningiem, a 20 e.s.p. Metabolic jedna mała miarkę. Wszystko szło ok , ale w końcówce treningu poczułem nudności i poszedłem zwrócić do łazienki , nic praktycznie nie poleciało .

Wczoraj na czczo wzielem 1 tabse po 20 minutach poczułem nudności .
Dzisiaj nie brałem juz i po śniadaniu i kawie znów poczułem te uczucie.
Czy to normalne ?

Ogólnie po tygodniu przerwy odpoczynkowej, zrobiłem mocny trening (wtorek) fbw z michą i z odpoczynkiem , aż do dzisiaj mam bóle mięśni każdej partii , dlaczego tak jest że czując że mogę zrobić taki trening , później możnaby powiedzieć że umieram, czego brakuje w tym przypadku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93251 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
może ci ten produkt nie lezy,z drugiej strony jeśli masz normalny produkt dopuszczony na EU to tam w składzie nie ma jakiś trzepaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
bo stymulanty sprawiaja, ze wykonujemy trening czasem ponad nasze mozliwosci stad pozniej czujemy wieksze domsy, ale i regeneracja bedzie dluzsza, wiec czasem dziala to na niekorzysc.

co do samopoczucia, wskazuje na to, ze produkt jest dla Ciebie zbyt mocny... pomimo, ze BB nie ma w skladzie nic co by moglo az tam mocno dzialac, ja sam odczuwam jego dzialanie dosc silnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Powiedzcie mi jeszcze od jakiś 2 tygodni na treningu lub podczas aero bądź aero w dni nietreningowe miewam bóle gole głowy, jakby rozrywało mnie od środka oraz zawroty głowy, czuje że coś jest nie tak, brak używek, od 3 ponad miesięcy rzucone papierosy i wcześniej żadnych ubocznych nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
zalecam kontrole cisnienia krwi, byc moze tutaj jest problem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Ogólnie chce teraz przebadać się , darmowe mam na skierowaniu morfologię TSH ft3 ft4 , lipidogram , cukier , insulina , próby wątrobowe , potas magnez , wapń , żelazo . Co tu jeszcze dodać, bo redukcje chce przeciągnąć do końca sierpnia/września zależnie jak będzie wyglądało . Z rana jak wstałem miałem 160/100 po południu 153/90 , teraz przed chwilą 131/88 i odczuwam ból głowy z przodu . Co radzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Ogólnie piątek i sobota były dla mnie bardzo stresującymi dniami, z tego względu myślę że przełożyło się to na ciśnienie moje. Jakiś czas temu testowałem clen na sobie i po treningu, a miałem ich 3 ciśnienie było w normie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
mozesz zrobic jeszcze jonogram, witamine d3, jak i hormony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Kortyzol w surowicy 41 zł
Testosteron 32
FSH,lh,crp 29/30/24
Prolaktyna 33
Progesteron 33
Estradiol 32
Witamina D w wersji D-25 (oh)D 94

Tak wyglądają ceny hormonów w alabie. Redukcja trwa około 4 miesięcy . Ktore wybrać, bo wszystkie to raczej lekka przesada .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
estro i prolaktyne
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Spróbuję jeszcze raz tego Blacka jedną tabletkę przed treningiem bez przedtreningowki i zobaczę czy będzie na wymioty brało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack i pre workout

WHEY premium