SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DY Black Bombs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364434 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669115
Tak będzie najlepiej metoda prób i błędów wykluczyć czynnik sprawczy
Sprawa druga organizm może z czasem przywyknie
Oraz opcja najgorsza nie tolerujesz czegoś tego combo


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-06-05 07:22:14

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
daj pol tabsa, jak jest zbyt silna reakcja na starcie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jest w tabsach? Myślałem, że tylko proch i kapsułki.


Zmieniony przez - Kajok w dniu 2018-06-06 20:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364434 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669115
Bez różnicy w jakiej jest formie byle podzielic

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Kajok
A jest w tabsach? Myślałem, że tylko proch i kapsułki.



Zmieniony przez - Kajok w dniu 2018-06-06 20:49:52


była wersja w tabsach, wiec jak autor pisal o tabsach, to sugerowalem sie, ze takowa ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Źle sprecyzowalem , mam kapsułki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Dzisiaj jako dnt ztestowalem jedną kapsel 30 minut przed aero i powiem że jestem zadowolony. Jutro przed treningiem wezmę jedną bo dzisiaj moglem mieć lepszy dzień i tak wyszło . Jak będzie spoko to 2 kapsy zaczynam i mam zamiar w dt z rana na czczo przed aerobami na czczo i przed treningiem 1. A w dnt z rana na czczo aeroby z tabsem i wieczorem jedna Taba . Suplementy ze przed/po aero BCAA . Sens jest na czczo czy lepiej po śniadaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Wieczorem to Ty sobie lepiej daruj takie suple . Max godziny popołudniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Okej, dzisiaj poszło to zbytnio spontanicznie, jak jest z cardio na czczo przy suplementacji BCAA przed/po ? Czy lepiej zjesc posilek bialko+wegle i po około 2h zrobić cardio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Hm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack i pre workout

Następny temat

Jaki spalacz ma dolny brzuch, boczki.

WHEY premium