SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYSKUSJE O BOKSIE - Whyte vs Browne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 651
Witam wszystkich miłośników sportów kontaktowych :D
Wczoraj odbyła się długo wyczekiwana przeze mnie walka Dillian Whyte vs Lucas Browne. Od początku stawiałem na młodszego o 9 lat Anglika ale nie sądziłem, że dojdzie do takiej deklasacji. Ciosy na korpus wchodziły czysto praktycznie za każdym razem a Browne nie wyciągał z tego wniosków za co zapłacił ciężkim KO. Po wszystkim Dillian awansował na 6 pozycję w rankingu ciężkich i wyzwał Wildera na pojedynek. Według mnie na Wildera może być jeszcze za wcześnie ale hmmm... Adam Kownacki? Takie zestawienie było by świetne :D Zapraszam do dyskusji a jak macie chwilę wolnego czasu to do obejrzenia krótkiego komentarza po walce jaki udało mi się dzisiaj nagrać :D









Zmieniony przez - K.L Sport w dniu 2018-03-25 21:22:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
to jest zwykle sranie w majtki.
ten komentarz jest dosc prymitywny,ale nie bardzo chce mi sie wysilac komentując obecną sytuacje HV
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki boksu.

Następny temat

Mistrzostwa Świata na Ukrainie (Sztuki walki) Pomoc

WHEY premium