SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYNAMICZNA PERIODYZACJA w praktyce  Część 2

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W części 1 (Perfect Body nr 18) przyjrzeliśmy się manipulacji zmiennymi treningowymi, takimi jak: intensywność, objętość i częstotliwość w celu poprawy swoich wyników. 

W części 2 pokażę Wam kilka specjalnych sztuczek, które możecie wykorzystać, aby zobaczyć, jaka strategia jest najbardziej optymalna dla Waszych potrzeb i o co tak naprawdę chodzi w periodyzacji dynamicznej.

Są to podstawowe wytyczne, więc teraz spróbuję Wam pokazać, jak być w zgodzie z procesem treningowym i jaki ma to wpływ na Wasze ciało na wielu poziomach. Określcie swoje słabe punkty - czułe punkty systemu. Prawdopodobnie słyszeliście powiedzenie, że „łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo”. To prawda, bądźmy więc jeszcze bardziej konkretni i dodajmy kolejny wymiar do wyboru strategii, oparty o to, jak nam faktycznie idzie na siłowni.

(...)

Mam nadzieję, że podpowiedziałem kilka pomysłów, które pozwolą Wam poszerzyć wiedzę, i dałem kilka narzędzi, które można wykorzystać w strategii treningowej. Wystarczy wyobrazić sobie, gdzie będziecie za kilka miesięcy, zapewniając mięśniom dokładnie to, czego potrzebują i kiedy potrzebują, zamiast myśleć krótkowzrocznie, że istnieje jakiś idealny program, na który możecie się natknąć przy odrobinie szczęścia. Każdy program będzie działać przez pewną chwilę, a kiedy przestaje przynosić oczekiwane rezultaty, nie możecie trenować tylko ciężej lub więcej, musicie trenować mądrzej. 

A jeśli uważacie, że to wszystko jest zbyt 

(...)

http://perfectbody.pl/TRENING/3/738/DANAMICZNA-PERIODAZACJA-w-praktyce-Czesc-2.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IMPOTENCJA PSYCHICZNA

Następny temat

OMLET Z CUKINIĄ I WĘDZONYM ŁOSOSIEM

Wiecej