SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYMATIZE XPAND XTREME PUMP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7834
testował ktoś z was tego xpanda.
skład:
Total Carbohydrates 5g 2%
Sugars 0g
Vitamin B3(as Niacin) 20mg 100%
Vitamin B6(as Pyridoxine Hydrochloride) 9mg 450%
Folic Acid 90mcg 23%
Vitamin B12(as Cyanocobalamin) 37mcg 620%
Creatine Ester FusionÃ---Ã--Ã-¢-Ã---Ã--Ã-¢ 4.5g **
Creatine Ethyl Ester, Tricreatine Citrate, Creatine Ester Phosphate Sodium, Creatine AKG.
Arginine Fusion 3.5g **
Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG), Arginine Ethyl Ester, Arginine HCL, Arginine Ketoisokaproate, L-Norvaline.
Betaine Anhydrous 1g **
Taurine (Micronized) 1g **
Glutamine Fusion 1g **
Glutamine AKG, N-Acetyl-L-Glutamine.
Xpansion Matrix 4000mg **
Glycocyamine, Glucuronolactone, L-Citrulline, MCT's (Medium Chain Triglycerides), Cinnulin PF (Aqueous Cinnamon Extract), Vinpocetine 99%, Vincamine 99%, In A Complex Carbohydrate And Silicon Dioxide Base.
Recovery Matrix 2940mg **
BCAA Complex (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Tyrosine, N-Acetyl Cysteine, L-Phenylalanine, Vanadyl Sulfate In A Complex Carbohydrate Base.
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
** Daily Value (DV) not established
Other Ingredients
Maltodextrin, Natural And Artificial Flavors, Sucralose, Red #40, Blue #1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
w miare dobry ale bez szału mozna łykać

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7834
warto połączyć jego razem ze storem w jednym cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Co znaczy warto?
Cenowo-nie warto.
Pomijajac pieniadze, a biorac pod uwage efektywnosc, przy dobrze ulozonej diecie i zadbaniu o trening i regenracje-mozna polaczyc.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2671
próbował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
jak chcesz to laduj przed treningiem
reszta krety - mono

yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
zaraz, zaraz...w temacie jest xpand XTREMEPUMP (nowość) a w opisie już zwykły (stary), więc zdecyduj o co pytasz. Jadłem i nowego i starego więc mogę ci odpowiedzieć.

POWER IS BACK !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2671
onsok -jak odczucia po tym nowym x-pand xtrem pump?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
Właśnie biorę Xpand XtremePump + zwykły Xpand. Wcześniej robiłem cykl z xpanda energized więc trochę Xpandów zjadłem Ale do rzeczy. XTREM Pump moim zdaniem jest następcą xpanda energized z uwagi na zawartość pobudzaczy i z tego powodu ważam go za stack przedtreningowy. Od poprzedniej wersji różni się także jednym dodatkiem a mianowice, zawartościa beta-alaniny. Beta-alaninę czuję i to wyrażnie i to niemalże po kilku minutach od wypicia (charakterystyczne mrowienie). Xpandy zawsze nazywałem odpowienikiem VW golfa (solidne, można polegać, choć na kolana raczej nie rzuci). Z XTREMEPUMP jest inaczej. W porównaniu do ENERGIZED jego działanie czuje bardzo wyraźnie (super pompa, zwiększona wytrzymałość, siła też rośnie (choć nigdy nie była moim proirytetem, to jej wzrostu nie mogę nie zauważyć), sylwetka też się ,,ubija'' i to wyraźnie. Ktoś kiedyś zauważył, że pierwsze serie danego produktu lepiej ,,kopią'' niż następne i nie wykluczone, że ta skuteczność ma właśnie z tym związek. XTREMEPUMP to nowy produkt więc producent się postarał (ciekawe czy następne będą również udane). Skutki uboczne/smak/dawkowanie... W puszcze znajduje się 40 porcji, w porcji około 5 gram kreatyny więc jak ktoś planuje cykl kreatynowy to musi sobie jeszcze jakąś formę dokupić i połączyć (ja łącze ze zwykłym xpandem - xtremepump przed treningiem, rano pół porcji zwykłego tj. 2,5 grama kreatyny i tyle samo po treningu - wychodzi 10 gram na dobę). Są suplementy które po jakimś czasie przestają działać i trzeba zwiększać dawkę w XTREMPUMP tego nie zauważyłem (jedna porcja styknie). Radzę uważać też z późnym dawkowaniem, bo mogą być problemy z zaśnięciem (ja ćwiczę około 19 - tej i mam czasem z tym problem). Jak już pisałem jest to raczej stack przedtreningowy, ale kiedyś strzeliłem go sobie z rana i do południa byłem na fajnych obrotach Smak ? xpandy należą raczej do smaczniejszych stacków i xtremepump (friut punch bo taki mam) wchodzi mi bez większego problemu. Skutki uboczne ? nie przesadzać z dawką przed snem. Dolegliwości jelitowych nie mam (poza gazami - dużo i śmierdzące, ale to może być i od zwykłego xpanda lub białka ostrowi )

POWER IS BACK !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
bralem xpanda z kreta mono i powiem ze zadowolony bylem z tego wszystko do przody wiem co mowie bo ma silowni staz moj to ponad 10 lat.Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
ja mam takie pytanie co według was jest lepsze ten nowy xpand czy shotgun oczywiscie chodzi mi o działanie przed treningowe bo chce zrobić cykl i zastanawiam sie nad tymi dwom stakami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HORSE POWER, Magnum 8000, Białko, Kreatyna 1250

Następny temat

cykl do 300 - 400zł, co polecicie??

WHEY premium