SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUDEK /A New Beginning ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZEŚĆ !
Kontynuacja dawnego bloga treningowe.
https://www.sfd.pl/DUDEK_/_BLOG__Droga_w_męce_i_znoju_do_bycia_w_dobrym_nastroju_%_-t308121.html 

Po raz 68 spinam się do lepszej formy, więc postanowiłem założyć Bloga.

Kilka słów o mnie:
DUDEK, 28 lat, 84 kg wagi, 172 cm wzrostu , bf approximatly 20%.
z zawodu inżynier materiałowy, spec. materiały dla lotnictwa / spajanie.

Na sfd.pl od 2002 roku.
Były moderator, później renegat.

Pierwsze treningi na siłowni 2001 . Były instruktor na siłowni w okresie 2007-2008. Od czasu do czasu publikowałem w SdW, dużo moich artykułów możecie znaleźć na potreningu.pl

w 2012 roku zacząłem biegać, największy sukces, przebiegnięcie półmaratonu w 2 godziny

Nie mogę zmusić się do trzymania diety...
w międzyczasie prowadzę bloga t-motywator.blogspot.com wraz z fanpagem na 38 000 ludzi, ale w sumie mi się już nie chce ...

W 2011 skończyłem studia, wówczas nastąpił kryzys idei treningowych.
Odbudowuje je powoli. Motywuje mnie comiesięczna wpłata na karte multisport w wysokości 62 zł...

niecały miesiąc temu brałem ślub, więc zmotywowałem się do treningów od maja do połowy czerwca.
Po, wszystko walneło...
Wcześniejszy blog prowadziłem na body-factory.pl , ale retoryka osób na tym forum niestety mnie odstraszyła od dalszej współpracy.
teraz chce w końcu wrócić do systematycznych treningów siłowo biegowych, motywować ma mnie ten blog.

Możecie tu śledzić moje poczynania, doradzać, karcić, motywować i zadawać pytania.

Będę trenował treningiem PHAT.
Od poniedziału następnego.
Ten trening pozostawiam na rozruch.

dzięki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Będą jakieś fotki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
postaram się zrobić jakieś w niedzielę, ale nie obiecuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
no to jestesmy z toba i śledzimy ...powodzenia

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Przejrzalem poprzedni dziennik i zapowiada sie ciekawie. Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za mile slowa

wypiska z dzisiaj

D: Wiosłowanie nachwytem lub Wiosłowanie Pendlay`a [6s x 3]
( 65-70% ciężaru z zakresu 3-5 powtórzeń} 85 kg

H: Podciaganie nachwytem 4x6
H: Wiosłowanie na wyciągu dolnym siedząc [3s x 8-12] 5 sztab
H: Wiosłowanie hantlą lub Szrugsy [2s x 12-15] 37 kg
H: Ściąganie wyciągu górnego, wąski chwyt [2s x 15-20] 4 sztaby
H: Wyciskanie hantli siedząc [3s x 8-12] 23 kg
H: Podciąganie sztangi do brody [ 2s x 12-15] 35kg
H: Wznosy bokiem hantle lub linka [3s x 12-20] - linka - 1 sztaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomalutku nakręcam trybiki treningowe w moim organizmie i życiu.
Ciężko się jest na początku przestawić, ale małymi kroczkami zmierza to wszystko w dobrym kierunku. Nomen omen najtrudniej jest przystosować sposób odżywiania, jednak cały czas zasłaniam się zasadą IIFYM i do przodu ...

dzisiaj mam wyjazd na kajaki na roztocze, na odstresowanie się, dlatego treningu nie będzie. Postaram się go zrobić jutro.

żeby nie było, że wpis bez sensu to daje fotke wczorajszego obiadu.
ciekawe czy ktoś zgadnie co to ... zawiera dużo białka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Łosoś z brokułami w cieście francuskim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blisko.
Łosoś ze szpinakiem w cieście francuskin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem !
Wczorajszy spływ kajakami świetny. Polecam każdemu, za śmieszne pieniądze można się super pobawić. Pierwszy raz byłem na kajakach i pierwszy raz na Roztoczu.
Mega fan !


Foto kajakow nie moje

Dzisiaj pojeździłem na rowerze, ale ze względów pogodowych tylko 30 km, bardzo gorąco. Kilka fajnych podjazdów i zjazdów wyżneło mnie jak szmatę w taką temperaturę powietrza.

jutro trening siłowy !










Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2014-07-27 13:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Narobiłeś mi smaku na kajaki

A kiedy fotki sylwetki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta na masę, do oceny - ektomorfik, 62kg wagi.

Następny temat

Prośba o ocenę planu treningowego

WHEY premium