SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT matikoksu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Staż: ok. 2-3 lata ale jestem świadomy tego że nie widać po mnie tego stażu ponieważ dieta dopiero ok. 1-5 miesiąca. Przez naprawdę długi czas nie mogłem trzymać diety przez warunki w domu. Dopiero w kwietniu skończyłem 18 lat, wyszedłem na swoje i teraz mogę korzystać z diety, treningu, suplementacji prawie że bez żadnych ograniczeń. Gdy zaczynałem trenować byłem tłuściochem 95kg wagi przy 170cm wzrostu, ale w rok udało mi się doprowadzić do normalnego wyglądu (70-75kg) bez żadnej diety i pojęcia na temat prawidłowego trenowania.
Przestałem tylko jeść cały czas fast foody a zacząłem się odżywiać jak każdy normalny przeciętny człowiek. Trenowalem wtedy instynktownie pomijałem nawet nogi no i czasami wychodziłem pobiegać a efekty miałem i tak. No i powiedziałbym że po tym raku skończylo być tak kolorowo. Mimo tego ze trenowałem coraz lepiej to przestałem robić postępy. Przy każdej redukcji traciłem dużo mięśni a na każdej masówce ostro się zalewałem tłuszczem. Różnie to było przez ten czas ale aktualnie jest 70.5kg i staram się redukować.
Od maja chodzę też na kickboxing 2 razy w tygodniu lecz w wakacje była przerwa więc właściwie to zaczynam dopiero.
Mam nadzieję że skończę ta redukcje w ciągu najbliższych 2 tygodni ponieważ na tyle czasu tylko zostało mi spalacza (fat off z UNSa).
Co do suplementacji to stosuje jeszcze witaminy do śniadania oraz po 10g bcaa xtra przed i po treningu.
Dieta:
Śniadanie:
70g płatków owsianych
5 jaj kurzych całych

2-3 posiłek:
50g ryżu brązowego
130g piersi z kurczaka
130g warzyw
5g orzechów wloskich

4 posiłek:
50g makaronu
130g piersi z kurczaka
130g warzyw
5g orzechów wloskich

kolacja:
125g twarogu chudego
20ml oliwy z oliwek

Trening:
poniedziałek, środa-kickboxing
wtorek, czwartek, sobota-trening typu crossfit itp. (sam sobie układam jakieś obwody itp.)
piątek-40-50 minut cardio lub trening na worku

Gdy skończę redukcje chce znów wejść na trening kulturystyczny. Crossfit też mi się bardzo podoba ale jednak bardzo brakuje mi treningu kulturystycznego.

Zakładam ten dziennik między innymi po to żeby osoby bardziej doświadczone podpowiedziały mi jeśli zauważą że coś robię źle więc jeśli ktoś ma jakieś rady to będę wdzięczny za pomoc.

Później dodam aktualne zdjęcia sylwetki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Wczoraj byl trening kb a dzis zrobilem 15 obwodow w 1h11m:
-6 podciagniec nachwyt szeroko
-20 sekund bieg bokserski
-25 pompek
-20 sekund biegu bokserskiego
-40 przysiadow
-20 sekund biegu bokserskiego
-15 wycisniec stojac sztangi 15kg

Jutro jeszcze kb a pozniej przerwa do przyszlego tygodnia. Jednak zdecydowalem ze pociagne jeszcze ta redukcje jakies 2-3 tygodnie. Niech zejdzie co ma zejsc a pozniej robie mase na czysto. W czwartek planuje cheat day ale tylko 2 posilki beda wygladac inaczej. W koncu po 2 miesiacach diety mysle ze moge sobie pozwolic na 2 oszukane posilki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze możesz połączyć trening kulturystyczny z crossem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sztukami walki, to nie robiłbym samemu treningów na worku.

Codziennie to samo jesz,czy to przykład tylko?

Powodzenia, w razie pytań pisz.


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-09-17 19:02:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Dzisiejszy trening:
W 60 minut 15 obwodów:
-5 podciągnięć nachwytem
-10 sekund biegu bokserskiego
-15 brzuszków
-10 sekund biegu bokserskiego
-15 pompek
-10 sekund biegu bokserskiego
-30 przysiadów

+3 serie brzuszków na skośne
+3 serie unoszenia nóg leżąc
+rozciąganie

Co do zdjęć to sorry że tak wyszły ale nie miał mi kto zrobić i jakoś sam musiałem dać sobie rade :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
kolejne zdjęcia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
MaksymS
Zawsze możesz połączyć trening kulturystyczny z crossem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sztukami walki, to nie robiłbym samemu treningów na worku.

Codziennie to samo jesz,czy to przykład tylko?

Powodzenia, w razie pytań pisz.




Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-09-17 19:02:53


Co do połączenia kulturystyki z crossem to myślałem nad czymś takim żeby np. przez kilka miesięcy kulturystyczny ale tak bardziej na siłę więcej wielostawów mniej izolacji (bardzo lubię progresować z ciężarem) a później kilka miesięcy znów crossfit itd.
Chciałbym też być przygotowanym w wyciskaniu sztangi na wytrzymałość ponieważ w ciągu nabliższych miesięcy mogą być w mojej szkole zawody wyciskaniu połowy masy ciała ponieważ rok temu takie się odbywały a ja wypadłem słabo i powiedziałem sobie że następnym razem je wygram. Tylko nie wiem jak to wszystko pogodzić. Można np. robić wszystkie partie na siłę a klatkę na wytrzymałość? Lub nawet wszystko na siłę a klatkę i na siłę i na wytrzymałość?

Jeśli chodzi o trening na worku to zazwyczaj robię na nim kopnięcia w taki sposób jak pokazywał trener na treningach.

Dietę mam jakoś od początku sierpnia. W sierpniu była inna ale na początku września ją zmodyfikowałem ponieważ w tamtej nie miałem warzyw itp. więc była trochę niedopracowana. Od czasu jak mam dietę czyli ogólnie od początku sierpnia nie robiłem jeszcze żadnego cheat meala i jak na razie wytrzymuje bez większego problemu :) Codziennie jem tylko to co mam w diecie którą podałem w pierwszym poście :)


Zmieniony przez - matikoksu w dniu 2015-09-17 20:35:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12026 Napisanych postów 160394 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234241
jsne, mozesz zaprogramowac sobie poszczegole makrocykle (sil, masa, wytrzymalosc) korzystajac z roznych metod treningu
co do sily zamiast typowo kulturystycznych splitow raczej bym celowal w push pull lub FBW rasowy 4-5 cwiczen na sesje i git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Chcialem isc dzis zrobic cardio ale pogoda nie byla zbyt dobra wiec jednak zdecydowalem sie potrenowac w domu:
-40 minut bieg bokserski (30 sekund wolniej, 30 sekund szybciej)
-troche kopniec na worku (ok. 30 minut)
-rozciaganie



Zmieniony przez - matikoksu w dniu 2015-09-18 18:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Dzis trening byl bardzo podobny do tego ktory robilem w czwartek.
Wygladal on tak:
15 obwodow w 1 godzine i 10 minut:
-6 podciagniec podchwytem
-10 sekund biegu bokserskiego
-20 brzuszkow
-10 sekund biegu bokserskiego
-20 pompek
-10 sekund biegu bokserskiego
-40 przysiadow

Po treningu oczywiscie bylo rozciaganie (ok. 20 minut)

Caly czas chodzi mi po glowie mysl czy nie przedluzyc jeszcze tej redukcji, ale zobacze jak to bedzie wygladac za te 1,5 tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2282
Jeszcze pomiary na dzien dzisiejszy:
Waga 69.9kg
% bf 19.5
% wody 55
% miesni 42.6 (co do tych pomiarow % to nie wiem czy ta moja waga jest w miare wiarygodna)
Pas 81cm
Klatka 104.5cm
Ramie 35.2/34cm
Przedramie 28/28cm
Udo 55/54.5cm
Lydka 36/35.5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Na czym mierzyłes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie patrz na te pomiary w ogóle nawet, nie ma sensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Wyglądam jak grucha, więc zrzucam z brzucha !

Następny temat

Boruc - wieczna redukcja

WHEY premium